Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "devět": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 4  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Lenka | 09. 06. 2019 21:03
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o radu, lze si pomoci RT s čelistními klouby. Zároveň mám problém i s krční páteří. Prosím Vás o radu které body si mačkat, kolikrát za den a jak dlouho. Co doporučujete užívat. Mockrát děkuji
Dobrý den, uvolněte si nepřímo, reflexně krční páteř. Inf. instr.video na You Tube-patakyovi. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, čelisti - mačkají se nehtem nad a pod kloubem palce na pravé i levé noze na nártu - inf. kniha - Patakyovi: RT jako životní styl. Vydal Eminent.
Od: jana | 03. 06. 2019 10:36
Dobrý den, moc prosím o radu. Na vaječníku mi našli cystu.Co bych měla mačkat a co bych si měla přiznat.Moc děkuji za radu !!!
Dobrý den, uvolněte si reflexně krční páteř. Mačkejte RP - játra, slinivku, ledviny, krční páteř, SI skloubení, pohlavní sféru, Br bod a C bod. Mít se ráda... mít se ráda taková jaká jste...
Od: Eva | 03. 06. 2019 10:15
Dobrý den,
potřebuji poradit jak najít C bod na břiše. Vím, že 3 prsty pod pupkem asi 30stupňů vlevo a pak fazolku, ale asi nevím jakou fazolku hledat. Mírné hrbolky jsou na více místech na břiše. Má to být výrazně větší? Našla jsem si v této oblasti jedno bolestivější místo, ale necítím tam tu fazoku. Takže jak má být ta fazolka velká a má to místo hodně bolet? A pak ještě dotaz obecně na tlak prstů, např. při uvolnění páteře. Pokud není ploška výrazně bolestivá, mám tlačit silou až do bolesti nebo méně? Mám pocit jestli nejsem moc jemná. Děkuji
Dobrý den, C bod na břiše hledáme tak jak jste to popsala, ale fazolku vždy nemusíme cítit. RP mačkáme laskavě vlezle.
Od: Alena S. | 26. 05. 2019 21:11
Dobry den, prosim o radu, v posledních dnech me casto tlaci zaludek, pocit kamene, který nejde odkrknout. Bolesti jsou spojene s navaly horka do hlavy, hučením v hlave a pak omdlevam. Mackam plosku zaludku, ale bolest se stale vraci. Pomohli by nějaké bylinky? Nebo mackani jinych plosek? Mockrat dekuji za odpoved a preji krasny den.
Dobrý den, teď nemáme volné termíny, jenom když se něco uvolní. Prosíme, pošlete nám SMS. Mačkejte reflexní plošky - dvanácterník, slinivku, žlučník, žaludek, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte vlaštovičník - tinkturu - obj. na info@stale-zdravi.cz.
Od: Martina Plzen | 25. 05. 2019 10:28
Dobrý den milí Patakyovi syn má mononukleozu je mu 13let můžete mi poradit jaké čaje šťávy anebo popř některý z vašich elixiru by mu pomohl? Mockrát děkuji a přeji hezký den
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, dvanácterník, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce ostropestřec mariánský a lichořeřišnici. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně cukr, sladkosti a mléčné výrobky...
Od: Martina | 22. 05. 2019 21:29
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Lze si pomoci reflexní terapie pomoci od zánětu - váčku pod stoličkou? Nerada bych přišla o zub. Děkuji velice za radu.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - zuby, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. Zuby - šestka a sedmička - čtvrtý prst, Osmička - malíček. Mačkáme nehtem konečky prstů.
Od: Eva | 21. 05. 2019 16:36
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o radu jestli lze léčit RT chlamydie. Nebo co doporučíte užívat, pít. Děkuji za rady.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, slinivku, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny. Tři měsíce užívat lichořeřišnici.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist