Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "dvě": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 4  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Alzbeta Novotna | 08. 10. 2019 19:34
Dobry den,

jmenuji se Alzbeta Novotna a chtela bych se vas zeptat na jednu vec. Bylo by prosim mozne se objednat k vam na kratsi sezeni s cilem naucit me posilit funkci stitne zlazy skrze reflexni body? Mam s ni trosku problem a chtela bych se naucit o ni dobre starat.
Dekuji.
S pozdravem,
Alzbeta Novotna
Dobrý den, teď nemáme volné termíny, ale zavolejte v listopadu. Mačkejte reflexní plošky - játra, krční páteř, štítnou žlázu, Br bod a C bod. Instr.video na You Tube - patakyovi - reflexní plošky. Psychika - neschopnost jít do konfrontacíí...
Od: Michal | 06. 10. 2019 08:52
Pěkný den, před 10ti lety mi léčili boreliózu, CPN a ehrlichii, bral jsem asi 2 roky v kuse různá antibiotika. Z nemoci mě dostala až biorezonance (zapper), nicméně mám od té doby sníženou imunitu. Rýma a kašel, která mě totálně složí na více než týden, od října do dubna tak jednou za dva měsíce, někdy i častěji. Teď jsem byl nemocný i dvakrát v letních měsících. Stačí aby někdo z kolegů v zaměstnání přišel s nachlazením a mám to. Jinak jsem alergik (zejména na pyly) od 3 let věku, nyní je mi 42 let. Sníženou imunitou a alergiemi trpí i má 14tiletá dcera. Poradíte mi prosím? Moc děkuji.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Užívejte Elixír Imunex - www.stale-zdravi.cz. Psychika - mít se rád, přiznat si potlačené emoce... Na objednání zavolejte v listopadu. Budeme objednávat na příští rok.
Od: Dana | 03. 10. 2019 21:38
Dobrý den, Patakyovi,
máte zkušenosti s artrozou 3.stupně? Zřejmě důsledek vrozené dysplazie kyčlí. Dále mírně prořídlý skelet. Věk 48 let.
Co byste doporučili? Děkuji.
Dobrý den, uvolnit krční páteř, mačkat reflexní plošky - žlučník, SI skloubení, krční páteř, ledviny, Br bod a C bod. Nepít kávu s mlékem ani kávu s jídlem. Omezte kyselinotvorné potraviny. Vápník - brokolice, listová zelenina, čerstvé pšeničné klíčky, sardinky... Psychiky - potlačená zlost.... Přiznat si potlačené emoce.
Od: Petra | 03. 10. 2019 10:44
Dobrý den, milí Patakyovi, ráda bych se zeptala, zda neplánujete kurz RT pro začátečníky v Jesenici, když se nám Plzeň nepovedla. Žáci školy i s učitelkou z Plzně by měli patrně zájem do Jesenice i dojet a být zde někde ubytovaní po celý víkend. V termínech kurzů je vidět pouze Brno a to je pro ně již opravdu daleko. Děkuji mnohokráte za odpověď a přeji krásné dny. Petra Slívová

Dobrý den, v Jesenici budeme mít kurz RT teď v prosinci. Termín dáme na naše web stránky.
Od: Eva | 02. 10. 2019 23:02
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o radu lze se zbavit RT malé cysty 5mm v L laloku štitné žlázy, mám problémy i s nosem vlevo průduch zúžený deviovaným septem, sliznice je vyšší. Mám 4 měsíce po resekci váčku pod zubem 5 vlevo dole. Krční páteř ( výrustky) mě hodně praská.Prosím Vás o radu které body kde mačkat. Kolikrát denně, za jak dlouho bych měla poznat změnu. Velmi Vám děkuji za odpověď
Dobrý den, na štítnou žlázu užívejte svízel syřišťový - tinkturu. Uvolnit krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, ledviny, krční páteř,štítnou žlázu, nos, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. RP mačkejte 3x denně. Každou plošku 25 x na jedno sezení. Výsledky určitě budou, ale je třeba být vytrvalá a u každého je to individuální. Psychika - neschopnost jít do konfrontací a mít se ráda.
Od: Martina | 01. 10. 2019 09:12
Vážení Patakyovi, prosím o radu. Již delší dobu mě bolí pata na pravé noze. Nebo spíš polovina paty, směrem k vnitřní části chodidla. Mám ji i větší než na levé noze.
Děkuji
Dobrý den, na noc si dávejte na patu tvaroh, pak zavázat elastickým obvazem. Uvolnit reflexně krční páteř- nepřímé uvolnění krční páteře. Mačkejte reflexní plošky - pohlavní sféru, ledviny, krční páteř, SI skloubení, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny.
Od: Ladislav | 19. 09. 2019 17:46
Dobrý den,
chci se zeptat na reflexní body a masáž prostaty. na mapě jsem nalezl body č.46 pod vnitřními kotníky
jak masírovat, směr, nebo jen tlačit, jak dlouho, jak často?
moc děkuji za odpověd Ladislav
Dobrý den, reflexní plošku prostaty mačkejte třikrát denně, pokaždé 25 x celou plošku postupně. Na You Tube patakyovi Reflexní plošky uvidíte, jak plošku mačkat. - instruktážní video. Mačkejte ještě reflexní plošky - celou páteř, SI skloubení, ledviny, Br bod a C bod.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist