Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "osm": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 3  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Radka | 09. 04. 2020 06:09
Děkuji
Od: Beáta a Július Patakyovi | 08. 04. 2020 22:16
Tématem dne je promořování.
Dnes už víme tři základní informace:
- tento coronavirus nelze zlikvidovat (izolací a hygienou pouze zpomalujeme jeho šíření),
- usmrcuje lidi se slabým imunitním systémem, bez ohledu na stáří,
- kdo si tím projde, získá na coronavirus imunitu.
Takže asi měl pravdu p. Prof. Pirk, když řekl, že si tím musíme projít všichni.
My dva se promořujeme od začátku epidemie tak, že vždy po meditaci (2x denně) se vzájemně dotkneme jazyky, čímž si předáváme komplexní bakteriologickou a virovou informaci. Když máme přežít tak spolu a když máme zemřít, tak také spolu. Ještě si u toho říkáme mantru NAMASTE (božské ve mně zdraví božské v tobě).
Myslíme si, že návrat k původnímu sociálnímu fungování bude vyžadovat od lidi odvahu přijmout riziko, že to chytnou. Pro minimalizaci rizika smrti však můžeme udělat hodně tím, že zapracujeme na své imunitě (meditace, duchovní rozvoj, pohyb, otužování, reflexní terapie, kvalitní strava).
Imunitně silní a zdraví lidé nebojme se promořování, ochraňujme slabé.
Od: Beáta a Július Patakyovi | 05. 04. 2020 17:42
Touto celosvětovou meditací epidemie 5.4.2020 v neděli ráno ve 5:05 hod. skončila.
Od: Beáta a Július Patakyovi | 05. 04. 2020 17:39
https://www.cestyksobe.cz/meditace-na-podporu-casove-linie-pro-vzestup/34080
Od: kettnerovi | 04. 04. 2020 18:52
Děkujeme a určitě si zavoláme.
Chceme vám také poděkovat za rady a videa vše zkoušíme a je to prííííma.
Děkujeme.
Od: kettnerovi | 03. 04. 2020 20:24
dobrý večer,vážení Patakyovi, jsme k vám objednáni na 8.4.(dvě osoby) .Chceme vás poprosit o přeobjednání na pozdější datum, až se situace zklidní.
děkujeme
kettnerovi
Dobrý den, bereme na vědomí. Posílala jsem i SMS, že termín rušíme. Na přeobjednání volejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod. Děkujeme.
Od: Beáta a Július Patakyovi | 02. 04. 2020 13:21
Milí naši,
Doufáme, že jste všichni živí a zdraví. Už cítíme, že opadá ten prvotní strach a hrůza z toho, co s námi provede pandemie. Nyní už vidíme, že kdo na sobě pracoval a měl dobrou imunitu, tak žije dál akorát s omezeným vycházením.
Dnes se chceme věnovat bolestem zad, protože na to trpí velké množství lidí.
Nejprve se podívejme na příčiny těchto potíží. Z vyššího hlediska znamená problém s páteří lpění na postojích, určitá strnulost v názorech, tvrdošíjnost, konzervatizmus. Jinými slovy, neschopnost vnímat a přijímat to, co právě probíhá a možná i přílišné přemýšlení a strach a stres.
Další, už hmotnější příčiny jsou v nezdravé stravě, její nevhodných kombinacích a nadměrném množství. Nyní se míň lidé pohybují a více si krátí čas jedením.
V reflexní terapii máme úžasnou možnost sledovat na bolestivých reflexních ploškách, co se to vlastně v těle děje. Tak u problémů se zády vždy najdeme bolesti v reflexních ploškách: krční páteře, ale i ostatních částech a v dvanácterníku. V dalších orgánech jsou už reakce více méně individuální.
Proto doporučujeme: mačkat si celou vnitřní hranu chodidla (páteř) až do ty doby, dokud nepřestanou nejvíce bolestivé místa bolet. Mačkání přitom prokládáme hlazením. Mačkáme dvanácterník (bolestivé místo na vrcholu vnitřní klenby). Projdeme i ostatní chodidlo, zdali někde nenajdeme bolest. Tady je výhoda, že ani nemusíme vědět, co to je, ale snažíme se to svým působením uvolnit. Na závěr vždy promačkáme C-bod a Br-bod po 20 – 25 x.
Toto sezení zopakujeme 3 – 5 x za den.
Pokud je to skutečně akutní ústřel v zádech, přistoupíme k přímému masírování břicha. Nejprve tlačíme C1-bod (3 prsty vlevo od pupku, jakoby na ciferníku 5 hodin). Po uvolnění bolestí v tomto místě ještě uvolňujeme bolest, která je na „9 a 12 ti hodinách“.
Milujme sebe a své bližní. S láskou Vaši Beáta a Július Patakyovi.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist