Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "šest": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 3  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Alena S. | 26. 05. 2019 21:11
Dobry den, prosim o radu, v posledních dnech me casto tlaci zaludek, pocit kamene, který nejde odkrknout. Bolesti jsou spojene s navaly horka do hlavy, hučením v hlave a pak omdlevam. Mackam plosku zaludku, ale bolest se stale vraci. Pomohli by nějaké bylinky? Nebo mackani jinych plosek? Mockrat dekuji za odpoved a preji krasny den.
Dobrý den, teď nemáme volné termíny, jenom když se něco uvolní. Prosíme, pošlete nám SMS. Mačkejte reflexní plošky - dvanácterník, slinivku, žlučník, žaludek, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte vlaštovičník - tinkturu - obj. na info@stale-zdravi.cz.
Od: Martina Plzen | 25. 05. 2019 10:28
Dobrý den milí Patakyovi syn má mononukleozu je mu 13let můžete mi poradit jaké čaje šťávy anebo popř některý z vašich elixiru by mu pomohl? Mockrát děkuji a přeji hezký den
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, dvanácterník, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce ostropestřec mariánský a lichořeřišnici. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně cukr, sladkosti a mléčné výrobky...
Od: Martina | 22. 05. 2019 21:29
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Lze si pomoci reflexní terapie pomoci od zánětu - váčku pod stoličkou? Nerada bych přišla o zub. Děkuji velice za radu.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - zuby, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. Zuby - šestka a sedmička - čtvrtý prst, Osmička - malíček. Mačkáme nehtem konečky prstů.
Od: Eva | 21. 05. 2019 16:36
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o radu jestli lze léčit RT chlamydie. Nebo co doporučíte užívat, pít. Děkuji za rady.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, slinivku, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny. Tři měsíce užívat lichořeřišnici.
Od: Radka | 20. 05. 2019 20:13
Dobrý den vážení Patakyovi, velice vám děkuji za odpověď. Poraďte mi ještě, prosím, co znamená reponovat nárty.
Velice děkuji
Dobrý den, mačkáte nárty v několika proužcích směrem od prstů ke kotníku.
Od: Božena | 20. 05. 2019 13:52
Dobrý den, prosím vás. Mám artrózu 3 stupně. Nemůžu si sednout pro bolest na levé hýždí. Můžete mi prosím poradit co na to? Děkuji přeji pěkný den Božena
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - krční páteř, celou páteř, SI skloubení, ledviny, žlučník, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny... Užívejte Jančův ledvinový čaj a Elixír Detoxilen- www.stale-zdravi.cz.
Od: Miroslava | 20. 05. 2019 13:27
Dobrý den ,co prosím doporučujete na mykózu nehtů palce na noze. Už to mám dlouho. Děkuji ,přeji pěkný den Miroslava
Dobrý den, když je nehtová plíseň, to znamená, že i v těle je hodně plísní... Omezte kyselinotvorné potraviny. Psychika - stres, také překyseluje. Užívejte Elixír Fungilen- www.stale-zdravi.cz. Mačkejte reflexní plošky - tenké střevo, játra, slinivku. ledviny, Br bod a C bod.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist