Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "jedna": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Olga | 14. 02. 2019 17:40
milí Patakyovi, kamarádka ztratila citlivost na celé pravé noze, nefungují jí podkožní nervy. Hlavní nerv pracuje, takže chodí.. Lékař jí sdělil, že se jí vrátila borelioza. Prosím o radu. Děkuji


Dobrý den, doporučujeme uvolnit reflexně krční páteř. Mačkat reflexní plošky - játra, žlučník, ledviny, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce lichořeřišnici - tinkturu. Omezit kyselinotvorné potraviny.
Od: Anna Kadlecova | 12. 02. 2019 15:55
Dobry den,
rada bych se zeptala, jak se k Vam da objednat na reflexni terapii (myslim individualni sezeni). Muj tatka ma dlouhodobe potize se zady,taky se leci s dnou a celkoveby potreboval \"odblokovat\":).Dekuji moc za odpoved.
Dobrý den, na objednání volejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod./603 57 94 49/.
Od: Alča | 12. 02. 2019 07:43
Dobrý den,
na hlavním kloubu levého palce u nohy mám nárůstky(dle lékaře hallux rigidus)-při chůzi to bolí,nemůžu se postavit na špičku. Lékař doporučil operační odstranění výrůstků.
Prosím, čeho jsou výrůstky důsledkem? Co mám mačkat, užívat a čeho se vyvarovat (na operaci bych šla nerada)?
Děkuji za odpověď.
Dobrý den, uvolněte si nepřímo, reflexně krční páteř. Instr. video na You Tube - patakyovi. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, ramenní pásy, štítnou žlázu. Na kloub aplikujte naši homeopatickou mastičku HS 5. Objednat si jí můžete na info@stale-zdravi.cz.
Od: Zdeňka | 10. 02. 2019 15:26
Dobré odpoledne, ráda bych se zeptala jak využít RT při léčbě Bechtěr. choroby. Děkuji za odpověď a přeji krásnou neděli.
Dobrý den, děkujeme. Uvolněte reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - játra, celou páteř, Si skloubení, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny.... Přiznat si potlačené emoce, játra . nerozhodnost, potlačený hněv... Páteř - tvrdošíjnost, tvrdohlavost, lpění na určitých postojů...
Od: Martina Plzen | 09. 02. 2019 19:13
Dobrý večer mili Patakyovi moc vás prosím o radu ohledně syna, který má podle lékařky virozu a s tím spojené vysoké teploty mám dávat sirupy po 6ti hod a bude to trvat tak 3 až 5 dní. Má bolesti hlavy v oblasti spánku. Věřím že mi poradíte lepší variantu bez chemie a moc vás prosím o radu děkuji. M. K.
Dobrý den, mačkejte, nebo když budou plošky bolet, tak hlaďte - játra, slinivku, slezinu, krční páteř, ledviny, Br bod a C bod. Pít dva krát denně čerství zeleninový vývar. Vařit zeleninu ve vodě 8 min, pak přecedit vývar a vypít čistý čerstvý vývar - 0,2 dcl.
Od: Alča | 08. 02. 2019 07:34
Dobrý den,
na hlavním kloubu levého palce u nohy mám nárůstky(dle lékaře hallux rigidus)-při chůzi to bolí,nemůžu se postavit na špičku. Lékař doporučil operační odstranění výrůstků.
Prosím, čeho jsou výrůstky důsledkem? Co mám mačkat, užívat a čeho se vyvarovat (na operaci bych šla nerada)?
Děkuji a přeji pěkný den.
Od: H.Havlíčková | 07. 02. 2019 13:31
Vnučka ve věku 5 let má vadu chůze, stáčí špičky nohou dovnitř. Je šance vadu odstranit RT ? Je to na dlouhodobou terapii u vás?
Zdravím a děkuji za odpověď. HH
Dobrý den, doporučujeme uvolnit reflexně krční páteř, ramenní pásy, SI skloubení. Mačkejte reflexní plošky - játra, celou páteř, ramenní pásy,SI skloubení, ledviny, Br bod a C bod. U nás stačí maximálně dvě návštěvy, ale vnučce dělejte reflexku každý den.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist