Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "dvě": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Honza | 18. 11. 2019 11:47
Dobrý den,
rád bych se zeptal na Váš názor ohledně bolesti krční páteře (předcházela dlouhodobá bolest P ramene). Dle rentgenu krku jde o degenerativní změny. Práce na PC stav zhoršují.
Děkuji Vám za Váš názor či doporučení, Honza
Dobrý den, doporučujeme uvolnit krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, žlučník, rameno, celou páteř, ledviny, Br bod a C bod. Užívat vlaštovičník, hořčík plus vápník, tablety Kelp-jód. Psychika - více se chválit...
Od: Eva | 17. 11. 2019 12:03
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o pomoc při bolestivé zvětšené uzlině pod levým uchem (16mmx 6mmm), otýká mi i tvář okolo čelisti na levé straně, ucpané dutiny opět na levé straně, již 5 den se nemohu pořádně nadýchnout, kýchnout je to velmi bolestivé na pravé straně v zádech od lopatky dolů, neustálé říhání. Mám za sebou 1 měsíc detoxikaci Sanogelem, ostropestř. směsí a zeměžlučí. Užívám diviznovou směs na ucpaný nos. Bohužel bez výsledků. Prosím Vás o objednání k Vám jestli mě můžete pomoci. Do té doby prosím o radu které body si mačkat. Za jak dlouho by mě to mělo pomoci. Velmi děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky, - játra,slinivku, slezinu, ledviny, celou páteř, uši, nos - je pod nehtovým lůžkem palce na pravé i levé noze, ale i na ruce, horní lymfatický systém, D bod na ruce, Br bod a C bod. -i nstr.video na You Tube - patakyovi. Užívejte svízel syřišťový. Omezte kyselinotvorné potraviny. Pracujte více s psychikou - přiznejte si potlačené emoce, mějte se ráda... RT dělejte každý den i několikrát. Těžko říct, kdy se to všechno zlepší, ale musíte věřit tomu, co pro svoje zdraví děláte. Někdy je ta cesta dlouhá. Je dobré všechno s pokorou přijmout, ale udělat proto maximum, aby to bylo pořád lepší a lepší. Teď nemáme volné termíny, jenom když se něco uvolní.
Od: Renata | 12. 11. 2019 10:10
Dobrý den, začalo mě bolet pravé rameno, nejvíce v noci. U lékaře jsem nebyla neznám tedy přesnou příčinu. Je mi 46 let. Co by mohlo pomoci. Děkuji.
Dobrý den, doporučujeme uvolnit krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - žlučník, krční páteř, ledviny, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce vlaštovičník - ww.jukl.cz. Psychika - málo se chválíte....
Od: Eva | 10. 11. 2019 11:31
Dobrý den. Můžete mi, prosím poradit které body mám mačkat na diplopii?Mám to již 14 dní, pomalu se to sice zleošuje, ale chtěla bych tomu ještě pomoci. Beru Cavinton,anopyrin a milgammu N.K tomu vittamín A.Děkuji za radu.
Dobrý den, doporučujeme uvolnit krční páteř i nepřímo, reflexně. Inf.video na You Tube - patakyovi. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, ramenní pásy, oči, játra, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte hořčík + vápník - www.stale-zdravi.cz.
Od: Lenka W. | 10. 11. 2019 06:37
Dobry den mili Patakyovi,
pan Janca pise v knize ze po reflexni masazi brzliku se zvedne imunita o 10 % a po masazi sleziny podil leukozytu o 80%. Prosim Vas vite z jake studie tyto procentualni cisla vychazeji, nebo jak na to prisel? Diky Lenka
Dobrý den, nevíme z jakých zdrojů. nebo studií, čerpal tyto informace, ale našemu mistrovi věříme. Byl to úžasný člověk, hodně pracoval s intuicí a některé věci se rozumem nedají vysvětlit.
Od: Hana | 05. 11. 2019 18:29
Dobrý večer, můžete prosím poradit něco na léčbu autoimunitního onemocnění-lichen planus v dutině ústní, v současné době užívám kortikoidy Medrol,jinak emulze,výplachy.( v minulosti jsem prodělala velkou gynekologickou operaci, operaci bederní páteře,křečových žil). Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, slezinu, ledviny, krční páteř, dvanácterník, Br bod a C bod. Instr. video na You Tube - patakyovi. Užívejte elixír Detoxilen a pak Elixír Imunex.- www.stale-zdravi.cz. Omezit kyselinotvorné potraviny. Dýchejte do břicha. Přiznejte si potlačené emoce.z dětství, z minulosti... stres...
Od: Alena | 04. 11. 2019 12:01
Dobrý den,
po odběrech mně byla zjištěna hyperparatyreoza (hyperkalcémie+hypofosfatémie+ hyperkalciurie). Hrozí mně operativní odstranění příštítného tělíska.
Je nějaká pomoc přes reflexní terapii? Které RP mačkat nebo hladit? Co užívat?
Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: játra, krční páteř, ledviny, štítnou žlázu, příštitná tělíska, Br bod a C bod. Užívat svízel syřišťový. Omezit kyselinotvorné potraviny. Psychika - neschopnost jít do konfrontací...


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist