Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "tři": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Alena V. | 04. 02. 2021 21:01
Dobrý večer milí Patakyovi, ptala jsem se vás na potlačení bolesti pasového oparu 19.1.2021, ale nakonec se ukázalo, že bolesti jsou jiné příčiny, manžel má rakovinu-ložisko na levé plíci na hoře, dostává léčbu imonologií, ale po čtyřech měsících kontrolní CT ukázalo, že léčba moc nezabírá a objevilo se mu ložisko do páteře u lové lopatky nahoře a v žebru nad levým prsem, a v páteři u míchy.
Dle Vaší rady mačkám /masíruji/ pro bolest body C, dále bod Br, potom solarus plexus-toto každé 5 minut-3x denně, a deset minut každou nohu nárt i chodidlo 2x denně, pije 3x denně šálek čaje s bylinek /benedykt, měsíček, šalvěj, fialka, puškvorec, vlaštovičník, kakost-poradili v obchodě s bylinami, ale moc mu nedělá dobře, dráždí žaludek/, dále zeleninové šťávy-červená řepa, mrkev, celer, Prosím vás poradili by jste ještě něco co by se dalo v tak vážné nemoci udělat, aby se stav zlepšil?. Dále dle Vaší rady sleduji Vaše videa na youtube a seznamuji se s Vaší technikou, jsem opravdu začátečník. Co můžu ale říct, že i přes tyto potíže se manželovi bolest zmínila a dokonce pravidelně začal chodit na stolici, což předtím nebylo, asi z důvodů těch léku proti bolesti.
Děkujeme mnohokrát za radu a přejeme klidné a příjemné dny. Alena .
Dobrý den, děláte to dobře, tak v tom dál pokračujte. Pracujte i s psychikou - přiznat si potlačené emoce, příjmout je a pak je přeměnit na lásku. Láska je energie, láska je všechno. Dýchat do břicha - metoda Wim Hof.
Od: Jana | 04. 02. 2021 10:02
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Dlouhodobě řeším úzkosti, beru antidepresiva, a občas mívám období, kdy mám průjmy. Většinou po obědě nebo po ránu. Vím, že mám větší kámen ve žlučníku, ale pod žebry mě nebolí. Teď mám týden, kdy mě přes den různě žgrundá a pobolívá ve střevech, nadýmání, po obědě většinou průjem světlejší barvy. Dopoledne si dám většinou jen suché pečivo, oběd a večeře spíše normální jídlo. Napadlo mě, zda to nemůže souviset se žlučníkem. Které plošky mačkat a je vůbec RT při průjmu vhodná? Jak případně doporučujete upravit stravu? Jsem hodně na sladké. Mám doma i vaši vlaštovičníkovou tinkturu z roku 2019, zatím jsem jí nikdy nepoužila. Je možné ji použít, jakou má trvanlivost? Jakou metodu doporučujete pro zpracování emocí? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, vlaštovičníkovou tinkturu můžete užívat. Mačkejte reflexní plošky- dvanácterník, slinivku, žlučník, ledviny, páteř, Br bod a C bod. Přiznejte si potlačenou zlost... Omezte sladké na minimum.
Od: luboš | 03. 02. 2021 12:12
Dobrý den ,poradíte mi nějaké energetické cvičení?
Dobrý den , Pět Tibeťanů, jóga, metoda Wim Hof...
Od: Helena | 29. 01. 2021 22:16
Dobrý den vážení Patakyovi. Prosím o radu, mám už víc jak rok chronickou zadní rýmu, hlen má průhlednou, čirou barvu. Nevím zda je to alergického původu. Vyzkoušela jsem už různé bylinky a inhalace, prolévání nosních dírek slanou vodou, ale nic. Je možné se tohoto problému zbavit? Děkuji za radu. Helena
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: játra, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte 42 dní ostropestřec mariánský a Elixír Detoxilen - www.stale-zdravi.cz. Omezte kyselinotvorné potraviny...Přiznejte si potlačené emoce - nerozhodnost, hněv...
Od: Zdeňka | 24. 01. 2021 20:06
Dobrý večer milí Patakyovi, mohli byste mi prosím poradit, které plošky mačkat a bylinky užívat při latentní tetanii? Kamarádka bere velké množství hořčíku, a i přesto mívá záchvaty - křeče celého těla. Už několikrát skončila v nemocnici, ale nezjistili nic konkrétního, ačkoli si prošla různými vyšetřeními. Je kojící maminka.Děkuji moc za odpověď a přeji krásné dny.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, celou páteř, SI skloubení, solar plexus, Br bod a C bod. Uvolnit reflexně krční páteř. Omezit potraviny, které zatěžují játra - cukr, sladkosti, mléčné výrobky... Užívat hořčík, ale i s vápníkem, Elixír Fructavit - www.stale-zdravi.cz a jíst čerstvé klíčky.
Od: Hana F. | 21. 01. 2021 17:01
Dobrý den.Trápí mě asi 2 měsíce patní pstruha na pravé noze. Koupila jsem si pantofle pana Hanáka a i jeho stélky do bot, které běžně nosím, takže týden vlastně celý den chodím po Hanákových stélkách. Ze začátku se mi zdálo, že bolest ustupuje, ale poslední 2 dny je bolest větší. Když chvilku sedím, ani se nemohu na nohu postavit. Jsem docela rozčarovaná, doufala jsem v trvalé zlepšení, ale možná se mýlím? Co bych měla ještě dělat, aby bolest ustoupila? Děkuji mnohokrát za Vaši radu.
Dobrý de, stélky od pana Hanáka jsou úžasné, ale doporučujeme boty bez podpatku. Mačkejte reflexní plošky: celou páteř, SI skloubení, pánevní dno, pohlavní sféru, ledviny, Br bod a C bod. Omezte mléčné výrobky. Na patu si dávejte na noc tvaroh. Aplikujte si na patu také naši homeopatickou mastičku HS 5 - info@stale-zdravi.cz.
Od: Alena Vařejková | 19. 01. 2021 12:36
Dobrý den vážení manželé Patakyovi,
nejprve vám chci popřát hodně zdraví a síly do nového roku 2021.
Objevila jsem vás na internetu, pročetla jsem si o vás, myslím si, že jste mistři a máte dlouholeté zkušenosti jak pomáhat lidem od různých nemocí a bolestí. Chtěla bych vás touto cestou poprosit o radu jestli existuje nějaká metoda jak pomoc od bolesti pasového oparu, který byl špatně léčen.. Manžel má rakovinu, ložiska na plicích, možná již jsou v krvi, chodí na imunologii každých 14 dnů, a když mu dají tu chemu tak na levé straně zad a levé lopatky v předu nad levým prsem, kde se mu v březnu udělal pásový opar tak začnou říká ukrutné bolesti, léky proti bolesti moc nezabírají, a tak je neustále vyčerpávám touto bolesti, dobře je mu když leží na levém boku, kde byl pásový opar, na pravé straně nemůže vůbec ležet. A tak vás touto cestou prosíme, jestli není nějaká možnost reflexní terapie jak odpomoci od bolesti, nebo utlumit Jako podpůrnou léčbu mu vařím čaje na pročištění ledvin, jater, na žaludeční zažívání a různé zeleninové šťávy na posílení imunity.
Moc vám budeme vděční za odpověď zda se tady ještě dá něco proto podniknout.
manželé Vařejkovi.

Ještě se chci zeptat na knihu, kterou bychom si mohli objednat,(jsem začátečník), ale zaujala mě také ta vaše nová kniha REFLEXNÍ TERAPIE A NEČEKANÁ ODHALENÍ, poraďte.
Dobrý den, pásový opar, tam z jednou příčin může být i žlučník. Mačkejte reflexní plošky: játra, žlučník, slinivku, ledviny, průdušky, plíce, Br bod a C bod. Uvolněte solar plexus. Inf.na You Tubu - patakyovi. Dýchání do břicha - Wim Hof metoda. Omezit kyselinotvorné potraviny. Přiznat si potlačené emoce, hlavně z dětství... Užívat Elixír Vitador a Imunex, ostropestřec mariánský, ledvinový čaj, zinek / www.stale-zdravi.cz/ + vitamín A. Doporučujeme naši knihu: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch. Děkujeme za přání. Krásný nový rok a hodně zdraví.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist