Kniha nvtv

Zde nm mete zanechat vzkaz, objednn na kurz reflexn terapie a kolu reflexn terapie.
Na len se mete objednvat telefonicky v pondl a ve stedu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jmno:*
Vzkaz:*
Kontaktn daje:
Pokud nm chcete napsat sv kontkn daje (e-mail, telefon slo, adresu atd..), tak je napite prosm sem. Toto uvidme pouze my a nikdo jin.
Prosm napite slic toto slo "jedna": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz npovdu


  Strnka: 2  (z 22)  
  Pedchoz strnka    Dal strnka  

Od: Marie | 07. 04. 2021 20:14
Dobrý den vážení Patakyovi,
chtěla bych se Vás zeptat, zdali přijímáte nové osoby na reflexní diagnostiku a následné léčení nyní v době COVIDU (za předpokladu uvolnění restriktivních opatření). Pokud by to bylo prosím Vás možné, měla bych vážný zájem o zmíněnou terapii.
Bohužel se mi nepodařilo dovolat, proto volím tuto cestu.
Velice děkuji. Marie
Dobrý den, na objednání zavolejte příští týden v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30 - 20.00 hod.
Od: Pavlína | 07. 04. 2021 18:44
Dobrý den, prosím o radu, už týden mě dost trápí zažívání, nejde smí si odříhávat,hubnu,mám obavy z jídla co zkonzumuji,co to se mou udělá. Mám přes měsíc po Covidu, zhubla jsem během něj 8kg,a už nemám co hubnout. Jsem alergická:kasein,pylová alergie,zkřížená alergie syrové ovoce a zelenina,tudíž jídelníček je dost omezený, únava je hrozná. Prosím o radu.
Dobrý den, mačkejte si reflexní plošky: dvanácterník, slinivka, játra, žlučník, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte benedikt lékařský a Elixír Imunex- www.stale-zdravi.cz. Dýchejte do břicha.
Od: Ivana | 05. 04. 2021 11:43
Někde si mi ztratilo - dcera má 18 let :)
Ivana
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: játra, oči, ledviny, tenké střevo, krční páteř, Br bod a C bod. You Tube - patakyovi- reflexní plošky. Omezit potraviny, které zatěžují játra. Např. cukr, sladkosti, mléčné výrobky, sladké vody,... Antikoncepce zatěžuje játra. Oči souvisí s játry. Užívat zinek a vitamín A, Elixír Fungilen, ostropestřec mariánský - stale-zdravi.cz Na nehtové lůžka aplikovat Kúru na nehty - smolenka.cz, nebo naši homeopatickou mastičku z lichořeřišnice - napsat na info@stale-zdravi.cz. Psychika - potlačený hněv, něco, nebo někoho nechce vidět. Mít se ráda, taková jaká jsem....
Od: Ivana | 05. 04. 2021 11:41
Dobrý den, dcera se od podzimu léčí s vracejícími se záněty nehtových lůžek. Začalo to tím že jí bolestivě otekl palec u nohy, nehet přestal růst. Během léčby byl nehet odstraněn, nasazeny ATB Ciplox 500 na 6 týdnů.(než byly výsledky brala 10 dní Ciplox 250) Plísòové onemocnění vyloučeno, závěr: Pseudomonádová infekce. Nyní již léčbu ukončila, ale problémy se vracejí ve formě bolestivých otoků a záděrů nehtových lůžek. Nehty na rukou i na nohou se jí deformují a pod nimi se objevují bílé fleky. Nyní užívá MAKU a máčí prsty v hypermanganu. Další její problém je silná zhoršující se krátkozrakost. Brýle začala nosit asi v 9 letech a nyní je na -7 dioptriích. Může to nějak souviset? Prosím o Vaši radu. Děkuji Ivana
Od: Zdeněk | 31. 03. 2021 19:24
Dobrý den, prosím tímto o informaci: Lze si reflexní terapií pomoci při léčbě osteoporózy? Jak postupovat? Děkuji mnohokrát.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: játra, slinivku, slezinu, ledviny, u žen vaječníky, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny. Užívat týden, dvakrát denně čerstvý zeleninový vývar./ 8 min. vařit ve vodě, jakoukoliv zeleninu, pak přecedit a vypít čerstvý vývar/. Práce s myslí. Psychika, hlavně stres, strach...,také hodně překyseluje. Užívat ještě od firmy Just- nahrin - tablety Basico.
Od: Mirka | 29. 03. 2021 22:59
Dobrý den, manžela již cca 5 měsíců bolí celé tělo: třísla, stehna, záda, ramena... Začalo to najednou. Taky ho léta trápí ranní silný kašel. V lednu si navíc zlomil na lyžích dvě žebra. Zevrubné vyšetření na interně, krve a plic neshledalo nic neobvyklého, příčinu lékaři neobjevili. Velmi vás prosím o radu. Děkuji Mirka
Dobrý den, uvolněte manželovi reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, dvanácterník, ledviny, celou páteř, SI skloubení, třísla, Br bod a C bod. Inf.video na You Tube - patakyovi. Užívat ostropestřec mariánský a Elixír Detoxilen- www.stale- zdravi.cz.
Od: Anna | 28. 03. 2021 15:07
Dobrý den léčím se dlouhodobě s leukémii, delší dobu mám psychické potíže a nechtěně hubnu.lékařka je velmi necitelná.prosim o radu jak dál .děkuji annae
Dobrý den, mačkejte, nebo hlaïte, když budou reflexní plošky bolet: játra, slinivku, slezinu, ledviny, Br bod a C bod. Uvolněte si reflexně solar plexus - inf.video na You Tube - patakyovi. Dýchejte do břicha. Přiznejte si potlačené emoce. Mějte se ráda. Omezte kyselinotvorné potraviny. Užívejte zinek + vitamín A, tinkturu - Šišák bajkalský-kořen a Kopretinu řimbabu.


  Pedchoz strnka    Dal strnka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist