Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "tři": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Jiřina | 29. 11. 2018 22:28
Dobrý den,prosím o radu,které body mačkat na chodidle při velkých návalech horka v klimakteriu,popřípadě jaká užívat homeopatika.Nechci používat umělé hormony.Moc děkuji a přeji krásný a klidný advent.
Dobrý den, děkujeme, krásný Advent i Vám. Mačkejte reflexní plošky- játra, krční páteř, SI skloubení, ledviny, dělohu, Br bod a C bod. Užívejte dva měsíce jeřáb ptačí - tinkturu.
Od: Martina Plzen | 21. 11. 2018 19:53
Milí Patakyovi nedaří se mi k vám dovolat byla jsem na vašem kurzu. Mé kamarádce po cca dvou letech potíží zjistili cukrovku 2.typu.nasadili léky a nějakou dietu. Myslím že problém bude se slinivkou která je bohužel jediná dědičná. Žádám vás jakou dietu byste pro ni doporučili a jaké body mačkat aby se stav nezhorsoval a ideálně bychom mohli vysadit léky. Moc děkuji a ještě vás chci požádat o termín na vyšetření pouze prevence mě rodiny. Přeji hezký den a moc děkuji.
Dobrý den,mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, dvanácterník, žlučník, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Omezit potraviny, které zatěžují játra i slinivku - bílý cukr, sladkosti, mléčné výrobky,.... Psychika - přiznat si potlačené emoce.... Užívat čaj na cukrovku. Složení čaje najdete v naši knize RT a nečekaná odhalení. Teď objednáváme na březen. Zavolejte příští týden v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod. Když jsme doma, tak telefony vyřizujeme, nebo napište email.
Od: Jarca | 20. 11. 2018 22:34
Dobrý den,
Prosím Vás, v knížce pana Janci jsem se docela, ze reflexní masáže dokáži pomoci s psychomotorickym vývojem deti, ze do 3 let je prý účinek mimořádný?! V březnu 2017 se nám narodil syn (nyní rok a třičtvrtě) a je vývojové opožděný - nyní chodí pouze kolem nábytku a co se mluvení týká ma 1 smysluplné slovo - máma. Navíc pomalu roste. Jak nejlépe mu pomoci? Které body a kolikrát denně masírovat? Nebo máme navštívit Vaši ordinaci, kde nám vše ukážete? S reflexní terapii mám minimální zkušenosti. Moc Vám děkujeme.
Dobrý den, mačkejte lehce, nebo hlaďte reflexní plošky - játra, krční páteř, ramenní pásy, lopatky, ledviny, močový měchýř, mozek, Br bod a C bod. Můžete se k nám objednat. Napište nám na náš email - patakyovi@gmail.com.
Od: Olga | 18. 11. 2018 13:11
Milí B. a J. Patakyovi, dcera nemá citlivost, vlastně žádnou reakci na bolestivé RP, jako je např. bod C, bod Br. atd. jen v bodech pod týlní kostí cítí lehkou nevolnost, né bolest. Na rehab. refl. terapie, kde chodí od mačkání bodů upustili. Má problémy s páteří a kyčelním kloubem. Budu moc ráda za každou radu. Děkuji moc za odpověď
Dobrý den, doporučujeme uvolnit krční páteř a SI skloubení. Mačkejte reflexní plošky - celou páteř, SI skloubení, žlučník, dvanácterník, ledviny, Br bod a C bod. Užívat hořčík+vápník a jód - tablety Kelp.
Od: anonym | 14. 11. 2018 09:03
Dobrý den, již několik let se léčím se štítnou žlázou (snížená funkce), užívám léky a momentálně bych měla mít hormony dané do správné hladiny. Teď se snažím otěhotnět a chtěla jsem se zeptat, zda mačkat nějaké reflexní body, popřípadě pít nějaké čaje. Užívám kapky gynex.
Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, slinivku, krční páteř, pohlavní sféru, Br bod a C bod. Užívejte zinek a vitamín A. V těhotenství nemačkáme plošky pohlavní sféry. Jinak reflexní terapii můžete dělat. Jezte čerstvé klíčky - pšenice mungo, ředkvičky... V klíčkách je hodně minerálu, vitamínu...
Od: Petra | 14. 11. 2018 00:24
Dobrý deň drahí manželia Patakyovci,

Už tretí rok sa liečim na diabetes 1,no mám pocit,že mi liečba nesedí....

Ďakujem.
S pozdravom
Petra
Dobrý den, doporučujeme mačkat reflexní plošky - játra, slinivku, dvanácterník, žlučník, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. V naši knize RT a nečekané odhalení máme recept na čaj na cukrovku. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně mléčné výrobky.... No a na prvním místě je psychika. Slinivka - potlačená touha po tělesné lásce....Zavolejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30- 20.00 hod. Když jsme doma, tak telefon v tom čase zvedáme.
Od: Dana | 13. 11. 2018 21:12
Dobrý den, milí Patakyovi,
prosím o radu. Mám Crohnovu chorobu dlouhodobě v remisi, bez léků, bez příznaků a nyní mi zjistili zvýšené protilátky štítné žlázy a sníženou funkci, dále alergie na pyly jarních stromů.
Děkuji, ať se daří.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošku jater, krční páteř, štítnou žlázu, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte ostropestřec mariánský a svízel syřišťový. Štítná žláza - neschopnost jít do konfrontací. Játra - nerozhodnost, vztek.... Štítná žláza je hodně pod vlivem jater a krční páteře. Alergie - dysfunkce v játrech. Omezte kyselinotvorné potraviny....


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist