Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "sedm": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Alena | 07. 01. 2020 18:11
Dobrý den manželé Patakyovi,
obracím se na vás o radu, protože u vás vždy věřím a dočkám se té nejlepší odpovědi.
Asi před 10 dny jsem si kousla do plátku bagety /byla křupavá, asi jsem podvědomě více otevřela ústa. A po tom ukousnutí jsem zaslechla "cvak" a od té doby při kousání tyto zvuky slyším. Takže "cvakám"docela hlasitě. Chvíli mi to připadalo úsměvné, ale teď už mi to tak nepřipadá. Takže v čelistním kloubu vpravo to klape.....ale naštěstí nebolí.
Věděli byste mi prosím poradit, jak z toho ven?
Moc předem děkuji
Alena
Dobrý den, mačkejte reflexní plošku- čelisti na pravé i levé noze. Horní čelist prostor pod nehtem, to znamená nad malým kloubem palce a spodní pod kloubem. Mačkejte nehtem, a tam kde to bude nejvíc bolet, tak tam mačkejte. Uvolněte reflexně i krční páteř.
Od: Jiří Lukáš | 06. 01. 2020 14:44
Dobrý den,
rád bych se přihlásil na kurz RT ve dnech 25. - 26. 01. 2020 v Jesenici. Je to možné? Děkuji za odpověď. Jiří Lukáš.
Dobrý den, do kurzu RT jsme Vás zapsali. Těšíme se na setkání.
Od: Radka | 06. 01. 2020 10:57
Vážení Patakyovi,
nejprve si dovoluji vám popřát šťastný a zdravý nový rok.
chtěla bych se vás zároveň zeptat: asi čtrnáct dní mám opuchlý kloub po palcem na pravém chodidle. Nevím co s tím.
Velice vám děkuji. R.
Dobrý den, děkujeme za přání. Uvolnit reflexně krční páteř na pravé i levé noze. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, hrudní páteř, játra, ledviny, Br bod a C bod. Inf. You Tube - patakyovi. Na palec doporučujeme na noc dát tvaroh. Krásný nový rok a stálé zdraví.
Od: Eva | 31. 12. 2019 21:43
Dobrý večer. Během měsíce mám podruhé angínu. Jak si můžu pomoci, abych ji neměla znovu? Donového roku přeji hodně štěstí a zdraví. Eva
Dobrý den, děkujeme za přání. Příčina je v ledvinách. Mačkejte reflexní plošky - ledviny, mandle, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce Jančův ledvinový čaj. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně nepoužívat bílý cukr ani hnědý,...Ledviny - potlačené emoce - vztahy...Krásný nový rok a stálé zdraví.
Od: Hedvika | 22. 12. 2019 08:35
Dobrý den, prosím o radu dcera má od února atopický ekzem, začalo jí to na rukách nyní už ho má i na obličeji a nohách. Chodí na koupele s ozařováním, ale moc to to nefunguje, někdy se to lehce zlepší, ale po několika dnech je to zase stejné. Od dětství je alergik - pyly, kořenová zelenina , jablka, nyní jí je 18let.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky -játra, žlučník, ledviny, Br bod a C bod. Užívat vlaštovičník - tinkturu - www.jukl.cz. Omezit sladkosti, nepoužívat bílý, ani hnědý cukr. Omezit také mléčné výrobky. Nepít mléko. Jist čerstvé pšeničné klíčky. .. Alergie, také mačkat reflexní plošku jater.
Od: Jana | 20. 12. 2019 22:23
Dobry den.Syn 11.m. trpi zanety praveho oka,ma to od narozeni,dvakrat lecen antibiot.kapkami.Caste je to od doby,kdy starsi nosi ruzne rymy ze skolky,tak jakmile ma Tomik rymu,tece mu i z oka.Na proplachu slznych kanalku jsme nikdy nebyli.Ale trochu se obavam,aby to nemel ucpane.Da se to nejak resit reflexnimi body?Diky
Dobrý den, doporučujeme hladit reflexní plošku jater, ledvin, Br bod a C bod. Omezit sladkosti a mléčné výrobky. Když kojíte, tak si mačkejte reflexní plošku jater, ledvin, Br bod a C bod. Omezte sladkosti a mléčné výrobky.
Od: Káťa | 18. 12. 2019 15:43
Dobrý den, prosím o radu, od dubna mě trápí bolest v krku, uvnitř i z venku okolo ohryzku, za krkem, jde to až do uší.celý krk mám takový ztuhlý, táhne to, poslední měsíc mi začal trošku cukat spodní ret a hůř se mi žvýká.Nejprve jsem byla přeléčena antibiotiky, jestli to není angína, ve výtěru z krku, i nosu nic nebylo. Vyšetření ušní, nosní, krční negativní. Na infekčním- negativní, ultrazvuk břicha, negativní, rentgen plic - nic, tak usoudili, že mám reflux jícnu. Už jsem vystřídala všechny možné prášky na reflux a bez výsledně. Byla mi doporučena antidepresiva, beru je měsíc a je to stále stejné, Už nevím, co mám dělat. Poradíte prosím? Děkuji
Dobrý den, uvolněte si reflexně krční páteř - You Tube -patakyovi- nepřímé uvolnění krční páteř. Omezte kyselinotvorné potraviny. Mačkejte reflexní plošky - ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Užívejte dva měsíce lichořeřišnici. - tinkturu a Jančův ledvinový čaj.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist