Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "šest": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Lucie | 26. 03. 2019 15:47
Dobrý den, měla by se Mojžíšova metoda cvičit i při menstruaci? A jak tělo vyčistit a připravit na tehotenstvi? Dekuji za odpověď
Dobrý den, ano. 2. Omezit kyselinotvorné potraviny, mačkat reflexní plošky - játra, ledviny, střeva, Br bod a C bod. Užívejte ostropestřec mariánský a Jančův ledvinový čaj. Dýchejte do břicha. Pozitivně se nalaďte. Více pracujte s intuicí. Mít se ráda, taková jaká jste a nebrat ohledy na to co říkají jiní.
Od: Veronika | 23. 03. 2019 11:25
Krásný den,
chtěla bych se s Vámi poradit ohledně plánovaného těhotenství. S prvním synem jsem v posledním trimestru dostala cholestázu (narušení proudění žluči), kvůli které se lékaři rozhodli vyvolat předčasný porod 35+5. Dle statistik je vysoká pravděpodobnost opakování těchto komplikací i při dalších těhotenstvích. Chtěla bych se pokusit situaci předejít a pokud možno pravděpodobnost eliminovat. Játra bych měla mít aktuálně v pořádku, hodnoty žluč. kyselin se srovnaly do několika týdnů po porodu. Kurz RT pro mne aktuálně není reálný (kojím syna několikrát denně). Je šance na objednání se k Vám na konzultaci této záležitosti nebo jste stále plně vytížení? Otázkou zůstává, případné posilování jater asi ani tak není zárukou zamezení výskytu cholestázy, u které nejsou známy příčiny vzniku...?
Moc děkuji za Váš názor a čas. S pozdravem Veronika K.
Dobrý den, teď nemáme volné termíny, ale když se něco uvolní, dáme Vám vědět. Na prvním místě je psychika. Představujte si, že vše je v pořádku. Přiznat si emoce, hlavně strach. Mačkejte reflexní plošky - játra, dvanácterník, slinivku, žlučník, ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. Doufáme, že kávu v těhotenství a ani při kojení nepijete. Držíme palce.
Od: Tomas | 21. 03. 2019 13:01
Dobrý den,

včera ráno jsem byl trhat dolní 8. od zákroku stále necítím bradu, spodní zuby a půlku dolního rtu.

Dočetl jsem se na Vašich stránkách, že toto lze léčit Vaší metodou, je ale třeba začít co nejdříve.

Bylo by možné objednat se k Vám na co nebližší termín?

Mockrát děkuji


Tomáš
Dobrý den, nemáme teď volné termíny, jenom když se něco uvolní. Mačkejte nehtem konečky malíčků, na noze i na ruce, Tam kde najdete bolest, tak na to místo se soustřeďte. Mačkejte i několikrát denně na pravé i levé noze i ruce.
Od: Vladimír | 20. 03. 2019 21:18
Vážení Patakyovi, mám tinnitus v obou uších s částečnou ztrátou sluchu. Může to být způsobeno i krční páteří. Lze pomoci vaší terapií? Prosím laskavě o radu.
Dobrý den, doporučujeme nepřímé, reflexní uvolnění krční páteře, ale i přímé- Patakyovi: Reflexní terapie jako životní styl. Vydal Eminent. Mačkejte reflexní plošky - ledviny, uši, krční páteř, pohlavní sféru, Br bod a C bod -You Tube-patakyovi. Užívejte Ginkgo biloba. Do uší si dávejte na noc po dobu dvou týdnů jednu kapku na vatičku olejíček Tea Tree. Omezte kyselinotvorné potraviny. Přiznejte si co, nebo koho nechcete slyšet.....?
Od: Renata | 20. 03. 2019 17:16
Dobrý den, trápí mě již delší dobu zalehlé pravé ucho. Dle lékaře bez nálezu i dutiny ok. Mám oteklou sliznici nosu žádnou rýmu ani jiné příznaky nachlazení nebo virozy. Jsem alergik (pyl trav). Lékař mi nabídl nosní sprej s kortyzolem. Lze pomoci reflexní terapií, bylinami nebo coby pomohlo? Děkuji za radu.
Dobrý den, doporučujeme uvolnit reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky .- slinivku, játra, krční páteř, uši, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte zinek, vitamín A a tablety AL - na alergii od pana Jukla. Omezte kyselinotvorné potraviny. Inf.na You Tube - patakyovi a na www.stal-zdravi.cz.
Od: Lenka Samková | 20. 03. 2019 12:13
Dobrý den,
chtěla bych sebe a svou sestru objednat na Váš kurz reflexní terapie pro začátečníky v termínu od 25. 05. 2019 do 26. 05. 2019, prosím o bližší informace, jak postupovat.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Lenka Samková
Dobrý den, do kurzu RT jsme vás obě zapsali. Těšíme se na setkání.
Od: Marcela | 19. 03. 2019 15:25
A ještě bych přidala dotaz ohledně stravy. KsM jsme vyloučili sice už dříve, ale zato jsem se poměrně hodně naučila pít zelený čaj. Nedávám si do něj sice mléko, ale občas třeba chleba s tvarohem či pomazánkou. Je to stejné jako KsM?
A také nám byla p.Cmurovou na základě jejích letitých zkušeností doporučena na její přednášce olejovobílkovinná strava podle dr.Budwig. Takže každé ráno máme snídani na základě odtučněného tvarohu, mletého lněného semínka , lněného oleje a pár lžic mléka, medu a ovoce. Manželovi toto vyhovuje, já od té doby netrpím zácpou, nicméně ne vždy mi je potom lehce. Prosím o váš názor zda je to spíše vhodné či zatěžující pro vnitřní orgány. Děkuji
Dobrý den, zelený čaj je dobrý, ale nic co pijeme, nebo jíme, by se nemělo zapíjet. Tím se ředí trávicí šťávy. 2. Určitě to může být dobré, ale nedoporučujeme to každé ráno. Třeba měsíc a pak si udělat přestávku. Nízkotučný tvaroh není vhodný, lepší je plnotučný, ale hlavně, sledujte svoje pocity...


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist