Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "osm": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Eva | 02. 10. 2019 23:02
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o radu lze se zbavit RT malé cysty 5mm v L laloku štitné žlázy, mám problémy i s nosem vlevo průduch zúžený deviovaným septem, sliznice je vyšší. Mám 4 měsíce po resekci váčku pod zubem 5 vlevo dole. Krční páteř ( výrustky) mě hodně praská.Prosím Vás o radu které body kde mačkat. Kolikrát denně, za jak dlouho bych měla poznat změnu. Velmi Vám děkuji za odpověď
Dobrý den, na štítnou žlázu užívejte svízel syřišťový - tinkturu. Uvolnit krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, ledviny, krční páteř,štítnou žlázu, nos, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. RP mačkejte 3x denně. Každou plošku 25 x na jedno sezení. Výsledky určitě budou, ale je třeba být vytrvalá a u každého je to individuální. Psychika - neschopnost jít do konfrontací a mít se ráda.
Od: Martina | 01. 10. 2019 09:12
Vážení Patakyovi, prosím o radu. Již delší dobu mě bolí pata na pravé noze. Nebo spíš polovina paty, směrem k vnitřní části chodidla. Mám ji i větší než na levé noze.
Děkuji
Dobrý den, na noc si dávejte na patu tvaroh, pak zavázat elastickým obvazem. Uvolnit reflexně krční páteř- nepřímé uvolnění krční páteře. Mačkejte reflexní plošky - pohlavní sféru, ledviny, krční páteř, SI skloubení, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny.
Od: Ladislav | 19. 09. 2019 17:46
Dobrý den,
chci se zeptat na reflexní body a masáž prostaty. na mapě jsem nalezl body č.46 pod vnitřními kotníky
jak masírovat, směr, nebo jen tlačit, jak dlouho, jak často?
moc děkuji za odpověd Ladislav
Dobrý den, reflexní plošku prostaty mačkejte třikrát denně, pokaždé 25 x celou plošku postupně. Na You Tube patakyovi Reflexní plošky uvidíte, jak plošku mačkat. - instruktážní video. Mačkejte ještě reflexní plošky - celou páteř, SI skloubení, ledviny, Br bod a C bod.
Od: Petra | 19. 09. 2019 09:33
Dobrý den milí Patakyovi. Neplánujete nějaký kurz RT v Plzni? Kdysi jsem u Vás byla na začátečnickém i pokročilém. Nyní mám dceru na zdravotní škole obor masér a ráda bych jí dopřála ten nejlepší způsob, jak poznat reflexologii. Nikdo jiný to neumí vysvětlit tak, jako Vy dva. Mohla bych zkusit i něco zorganizovat ve zdravotnické škole, pokud mi řeknete, kolik kurzistů má být nejméně. Děkuji moc za odpověď a přeji krásný podzim. Petra Slívová
Dobrý den, děkujeme za milá slova, teď hlavně děláme kurzy RT a Školu RT v Jesenici u Prahy. Jezdí tam i městská doprava z Prahy.
Od: Marta | 13. 09. 2019 17:15
Dobrý deň,chcem sa opýtať,či sa dá šedý a zelený zákal liečiť aj inak ako operáčne.S pozdravom Marta
Dobrý den, šedý zákal - mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce ostropestřec mariánský. Omezte potraviny, které zatěžují játra. Hlavně bílý cukr, sladkosti a mléčné výrobky.... Psychika - co, nebo koho nechcete vidět... Zelený zákal - uvolnit krční páteř a ramenní pásy. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, ramenní pásy, játra, ledviny, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny....
Od: Martina | 12. 09. 2019 12:51
Dobrý den, moc se omlouvám, velmi mne to mrzí. Odhlasují se z vikendoveho kurzu. Sedla namne viróza a nejsem schopna dojet.
Martina Lacinova
Dobrý den, přejeme Vám brzké uzdravení.
Od: JK | 10. 09. 2019 06:59
Dobrý den děkuji za odpověď...ploska na hlasivku je malá,ale jakým směrem ji mám mačkat- nebo spíše hladit když je teď chrapot?
Dobrý den, můžete mačkat, když bude ploška hodně bolet, tak hladit. Mačkáte směr k reflexní plošce průdušek.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist