Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "jedna": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 2  (z 22)  
  Předchozí stránka    Další stránka  

Od: Monica | 03. 08. 2019 22:53
Dobrý den , lze něco dělat když noha šmajdá do vnitř obuv se schází z vnitřní strany na pravé noze.
případně co je příčina
DĚKUJI
Dobrý den, je to vbočený kotník. Příčina - špatné držení těla, páteř, nevhodné boty. Doporučujeme stélku od pana Hanáka - www.botyhanak.cz, nebo boty vivobarefoot - www.vivobarefoot.cz.
Od: Petr Klos | 01. 08. 2019 00:44
Dobrý den Beáto a Julku,
řeším problémy hypertenze, a byl bych velice vděčný za přesnou lokalizaci bodu LIV 3 meridianu jater na nártu nohy. Obrázek by byl super. Díky moc, s uctivým pozdravem
PeKlo
Dobrý den, bod je na nártu nohy, mezi první a druhou nártní kůstkou v koutku, kde je kauzální zóna dvanácterníku. Doporučujeme mačkat ještě reflexní plošku jater, krční páteře a bod S na levé ruce.
Od: Dana | 29. 07. 2019 19:38
Dobrý den, Patakyovi,
jak pomoci při chronickém vertebrogenním algickém syndromu s iritací L5?

Děkuji, s pozdravem
Dana
Dobrý den, doporučujeme uvolnit reflexně, nepřímo krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - játra, celou páteř, SI skloubení, ledviny, Br bod a C bod. Užívat hořčík + vápník a jód-tablety Kelp. Psychika . tvrdošíjnost, tvrdohlavost, lpění na určitých postojích... Omezit kyselinotvorné potraviny, hlavně kávu s mlékem, nebo kávu s jídlem, nebo hned po jídle...
Od: Andrea Caltová | 11. 07. 2019 11:14
Dobrý den manželé Patákovi,

nemohu nikde najít cenu týdeního pobytu od 22.7. a zároveň se ptám, zda je ještě volný termín a zda je vhodný pro začátečníky.
Mnohokrát děkuji za odpověď

Přeji krásné letní dny :-)

Andrea C.
Dobrý den, cenu najdete na www.centrumkruh.cz, nebo když zavoláte panu Hrdličkovi, který léto s RT organizuje. Pobyt je vhodný i pro začátečníky.
Od: Pavla | 10. 07. 2019 14:55
Dobrý den, prosím o pomoc s řešením problému kamaráda. Zarostlý nehet na noze, podolog už s rovnátky nepomůže, chtějí mu to řezat. V diskuzi jsem odpověď nenašla. Nechápu vůbec, proč toto vzniká a zda se to nebude opakovat.
Děkuji.
Dobrý den, je to plíseň. Doporučujeme koupel nohou ve vlažném octe a na nehet aplikovat naši homeopatickou mastičku na plísně. Objednat si jí můžete u paní Novákové. Napište jí na info@stale- zdravi.cz.
Od: Inka | 09. 07. 2019 10:06
Hezký den, Beátko a Julo, moc Vás zdravím....taky vím,že máte plno,ale obracím se na Vás,zda poradíte co s tím: syna bolí bederní páteř, už dlouho.. má nález- na levé straně 4 mm posun-dg: levostranná hernie disku L5/S1 tísnící kořen S1 sin a tangující kořen S1 l.dx..Dělala jsem mu nepřímou masáž krční páteře a mačkala jsem dvanácterník,ale více v mých silách není:D, poradíte mi,prosím? Bolí tho to.Děkuji moc
Dobrý den, doporučujeme udělat celou naši technologii. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, celou páteř, SI skloubení, dvanácterník, ledviny, Br bod a C bod. Mačkejte i sedací nerv. Když bolí. tak tam nalepte stříbrný plíšek, nebo semínku, třeba pecičku z jablíčka. Každý den čerstvou. Mačkávejte i C bod na břiše a prostor kolem pupíku i na pravé straně ve vzdáleností třech prstů majitele těla. Nepít kávu s mlékem, ani kávu a k tomu jídlo...Držíme palce.
Od: Eva | 08. 07. 2019 15:37
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás jak si pomoci u alergické rýmy (rýma pouze z jedné nosní dirky, ucpaný nos), rýma mě trápí více než 2 roky, nyní mám problém i s uchem na straně kde mám rýmu. Jsem alergik na prách, roztoče. Prosím Vás které si mačkat reflexní body, jak často a kolikrát zmáčknout na místě. Za jak dlouho bych měla poznat změnu? Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, Br bod , C bod a D bod na ruce. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně cukr,sladkosti a mléčné výrobky... Nepít kravské mléko a nejíst jogurty... RP mačkejte každý den i několikrát denně. Každou plošku na jedno sezení 25 x. Je to hodně individuální, kdy nastane zlepšení, někdy může být i krize, ale je krize k lepšímu. Chce to vytrvalost. S pokorou přijmou to co je, ale pracovat na tom, aby to bylo stále lepší a lepší... Držíme palce.


  Předchozí stránka    Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist