Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "čtyři": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: eva | 20. 01. 2020 09:55
Dobrý den,
mám dotaz, cca před 3 týdny jsem si začala pravidelně promačkávat reflexní plošky vč. nepřímého uvolnění krční páteře. Tak nějak celé chodidlo, někdy i vícekrát denně. Po asi týdnu mě začaly na obou rukách bolet svaly na předloktí, to se pak zmírnilo, časem se to zase objevilo a teď mě začaly bolet i svaly na dlani a kolem kloubu u palce. Tak se chci poradit, jestli je možné, že jsem si to namohla při masírování a jestli máte nějakou radu jak v takovém případě postupovat? Jak namoženým svalům ulevit a jestli dělám něco špatně? Nepřipadá mi, že bych tlačila tak moc, ale někdy asi dost dlouho, i hodinu než jsem to všechno prošla. Pak se chci ještě zeptat, když jsem začala promačkávat, měla jsem zrovna virózu, druhou v krátké době, plošky mě ani moc nebolely, ale časem mě některý naopak bolet začaly, nejsem si umístěním některých plošek jistá, ale je to hlavně oblast kolem slinivky a žaludku. Modřiny na nich nemám. Tak jestli je tento vývoj normální? Jinak trpím na úzkosti, na to beru antidepresiva, časté pobolívání zad bederka a krk a asi 3 měsíce mě bolí v krku, teď 3 týdny kašlu, prý by se mohlo jednat o reflux. Před prášky jsem 2 měsíce brala Psychoregen, ale bez výsledku. Děkuju.
Dobrý den, plošky můžete mačkat i dvakrát denně, ale tak maximálně 30 min. na jedno sezení i s nepřímím uvolněním krční páteře.Když Vás bolí zápěstí a hlavní kloub palce, ruce, tak je to od zablokované krční páteře. Na prvním místě je psychika. Přiznejte se potlačené emoce, dýchejte do břicha... Omezte kyselinotvorné potraviny. Užívejte hořčík + vápník.
Od: Tina | 19. 01. 2020 23:57
Dobrý večer,prosím o radu.Mám problem s celou chrbticou,výrastky,hernie, protruzie,pália ma nohy od kolien dole a v poslednej dobe bolesti pri chôdzi od bedier po kolena, niekedy až po kotníky v obidvoch nohách.Problem je aj v trávení a nadúvaní.Poraďte prosím.Ďakujem.
Dobrý den, reflexně uvolnit krční páteř. Mačkat reflexní plošky - játra, celou páteř, dvanácterník, sedací nerv, ledviny, Br bod a C bod. Psychika - tvrdošíjnost, tvrdohlavost, lpění na postojích..... Omezte kyselinotvorné potraviny... Užívejte hořčík + vápník a jód - tablety Kelp.
Od: Eva | 19. 01. 2020 09:54
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o informaci jestli je možné ovlivnit a zastavit hubnutí RP, bylinkami apod. Zatím všechny vyšetření jsou v pořádku (endoskopie, sono,endokrinologie,plicní, kardio pouze zvětšená bolestivá uzlina pod levým uchem, ranní chrapot, občasná bolest na levé straně v krku. Výška 161 cm, nyní váha 47,4 kg. (dříve 54 kg). Váha mi jde rychle dolu odlehčila jsem stravu (dušená zelenina, kuřecí , krutí, ryby, nemléčné výrobky, bezlepková strava..Z normální stravy mě bylo těžko. Je to velmi vyčerpávající. Děkuji Vám za jakékoliv rady
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, krční páteř, slinivku, ledviny, střeva, štítnou žlázu, Br bod a C bod. Omezte ještě sladkosti. Užívejte Melasu a svízel syřišťový. Psychika - neschopnost odpočívat...
Od: Mária | 15. 01. 2020 21:23
Dobrý večer.Prosím Vás o radu.Mojej švagrine pred 1 a pol rokom diagnostikovali rakovinu prsníka 4 st.Preliečili ju najprv atb. lebo mala zápal v prsníku ,o 2 týždne dostala paliatív. chemo,kde jej do kanyly zaniesli infekciu a ruka ohnisala. po chirurg. ošetrení dostala dalšie atb. po ktorých utrpela analyf. šok.V bezvedomi bola dlhší čas a potom lekár skonštatoval,že môže byť poškodený mozog, čo sa aj stalo,pretože ostala nevládna/ruky,nohy a hlasivky a hltan/ Odvtedy je to len horšie,má krče v rukách ,na nohy sa nepostavi,nemôže prehltávať a rozprávať.pred mesiacom jej dali ďalšiu chemo a po tej sa stav ešte zhoršil.Teraz jej manžel nasadil konop. olej a CDS.Môže sa jej pomôcť aj RT? Vďaka za odpoveď.Mária
Dobrý den, uvolněte reflexně krční páteř, ramenní pásy. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, játra, slinivku, ledviny, močový měchýř, pohlavní sféru, Br bod a C bod. Uvolněte solar plexus.
Od: maťa | 15. 01. 2020 20:54
Dobrý deň,chcem sa opýtať,či sa dá predísť operácii šedého zákalu a vysokého očného tlaku aj reflexnou terápiou?Poradte.Ďakujem.
Dobrý den, šedý zákal - játra. mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce ostropestřec mariánský - tinkturu. Omezit kyselinotvorné potraviny, hlavně býlí cukr, sladkosti a mléčné výrobky.... Zelený zákal - krční páteř a ramenní pásy. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, ramenní pásy, játra, ledviny,Br bod a C bod. Psychika -játra - nerozhodnost, potlačený hněv. Krční páteř - tvrdošíjnost, tvrdohlavost... Ramenní pásy - starosti...
Od: Iva | 10. 01. 2020 22:32
Zdravím Vás Patáčci🙂,
Mám prosbu, prosím co dělat...Mamce byla diagnostikována rozsáhlá plicní embolie a k tomu našli brániční kýlu.
Jaké body mačkat a co užívat..
Moc děkuji.
Iva
Dobrý den, mačkejte, nebo hlaďte, když budou plošky bolet - játra, slinivku,ledviny, krční páteř, vstup do žaludku, Br bod a C bod. Plíce jenom hladit. Uvolněte solar plexus. Dýchat do břicha. Užívat Elixír Fructavit, čerstvý zeleninový vývar./ 8 min. vařit zeleninu a pak přecedit ./ Omezit kyselinotvorné potraviny.
Od: Oga | 08. 01. 2020 16:28
prosím Beátko a Juli mám těžký výron levého kotníku, jaké refl. plošky mám mačkat? Je to trochu ještě oteklé a při chůzi bolesti vystřelují kolem kotníku Děkuji Olga Solářová
Dobrý den, uvolněte si reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, SI skloubení, pohlavní sféru, ledviny, Br bod a C bod. Na kotník obklad z tvarohu.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist