Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "sedm": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Tomáš | 05. 03. 2021 08:12
Dobrý den , jemi 47 let a byla mi diagnostikována B/CLL Mohu požívat mačkání reflexníxh bodu Masáž uzlin mi lékař nedoporučil
Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: játra, slinivku, slezinu, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Mačkejte i solar plexus - instr. video na You Tube - patakyovi. Dýchejte do břicha - metoda Wim Hof. Omezte kyselinotvorné potraviny.
Od: Hana | 24. 02. 2021 05:07
Dobrý den, v poslední době se mi dost pomotává hlava, můžete mi prosím poradit na jaké body bych se měla zaměřit? Léčím se na panické ataky a sníženou činnost štítné žlázy. Tlak je také spíše nižší. Děkuji
Dobrý den, uvolněte si reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky: krční páteř, bod na rovnováhu na pravé i levé noze na nártu, mezi čtvrtým a pátým hlavním kloubem, slinivku, slezinu, játra, štítnou žlázu, ledviny, solar plexus, Br bod a C bod. Inf. videa na You Tube - patakyovi. Dýchejte do břicha. Užívejte hořčík + vápník, svízel syřišťový a Elixír Psychoregen - www.stale- zdravi.cz.
Od: Michaela | 22. 02. 2021 23:49
Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat o radu. Je mi čtyřicet a trpím formou akné, která se vyskytuje na tvářích, někdy zasahuje do spánkové oblasti a někdy na krku pod ušima. Dříve jsem měla problémy pouze v T-zóně. Boj s akné mám celoživotně, ale teď se jedná o tmavě fleky i ložisky. Mám intoleranci lepku a laktózy s chudokrevností, bez nadváhou s pravidelným pohybem. Jídelníček mám pestrý. O co by se mohlo prosím jednat a co pro zlepšení stavu mohu udělat. Odmítám léčbu antikoncepcí. Moc Vám děkuji za odpověď.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: ledviny, játra, krční páteř, Br bod a C bod. Omezte potraviny, které zatěžují ledviny, hlavně cukr, sladkosti, sladké vody, med, ovocné čaje, kávu, minerálky, mléčné výrobky.... Po reflexní terapii a úpravy životosprávy se akné můžou zhoršit... Chce to vydržet! Na obličej používejte dehtové mýdlo. Ledviny - vztahy, potlačené emoce...
Od: Anita | 21. 02. 2021 20:22
Dobrý den, prosím o radu. Již dva měsíce mě bolí vnitřní kolenní vazy levé nohy a to tak silně, že nemohu chodit. Vyšetřením lékaři nic nezjistili, naposledy mi doporučili nosit 3 týdny ortézu - to také nepomohlo. Jsem z toho zoufalá. Děkuji.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky ledvin, hlavně pravou ledvinu. Užívejte 42 dní Jančův ledvinový čaj. Ledviny . vztahy, potlačené emoce... Na koleno si dávejte kostivalovou mastičku. Na noc tvaroh, obklad bez igelitu.
Od: Eva | 12. 02. 2021 16:14
Dobrý den, prosím vás o rady:1) je RT vhodná pro těhotné a které reflexní plošky nemačkat v těhotenství? 2) A ještě prosím o radu pro paní 70let, má silnou bolest v levém rameni, táhne se k lopatce. RT nepodstoupila.Doktor ji ujistil, že bolest zmizí po injekci.Nezmizela! Paní čeká, že se snad srovná"samo" Mě zajímá příčina.... Děkuji♥
Dobrý den. 1. Těhotným ženám nemačkáme reflexní plošky pohlavní sféry / dělohu, děložní čípek, vaječníky a vejcovody /. Jinak můžete mačkat všechny plošky.2. Žlučník a krční páteř.
Od: Petra | 09. 02. 2021 22:15
Vážený pane inženýre,
chtěla bych Vás požádat o radu ohledně mého partnera. Již přes 6 týdnů mu praskají a otékají rty, z prasklin vytéká sérum, nehojí se po žádné masti, do toho se přidal ekzém zejména v obličeji, méně i na trupu a nohách, je svědivý. Předcházelo tomu svědění a výrazná únava obou očí. Nyní dominuje únava, váhový úbytek 5 kg. Upravil stravu, přes 2 měsíce žádný alkohol, smažené či polotovary, pije kolem 3 l vody, čaje /den, užívá ostropestřec, mačkáme plošky jater a slinivky, z laboratorních vyšetření jen lehce zvýšený bilirubin a ALT (játra), lehce nižší hemoglobin, oxaláty v moči. Se rty si už nevíme rady, vyzkoušel (Framykoin, bepanthen, lanolin, olivový ojel, med, včelí vosk, naposledy od kožního lékaře Protopic - takrolimus) - po kterém se mu vytvořil nejspíše rozsáhlý opar na obou rtech dokola. Kortikoidům se chceme vyhnout.
Byla jsem na vašem kurzu v Brně (červen 2020) + mám přečtené dvě vaše knihy, ale o rtech jsem se nedočetla, na netu byla k podobnému problému Vámi napsané pouze tenké střevo + kvasinky. Budeme velmi rádi za radu, co změnit. Děkujeme
Dobrý den, ano je to plíseň a překyselený organizmus. Mačkejte reflexní plošky: játra, žlučník, dvanácterník, tenké střevo, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Omezit sladkost a mléčné výrobky. .. Psychika - častá analýza, potlačený hněv... Na rty aplikujte naši mastičku na plíseň. Možná jste si jí u manžela na kurzu RT koupila. Když ne, tak si jí objednejte na info@stale-zdravi.cz. Užívat Elixír Fungilen, Elixír Detoxilen, zinek a vitamín A.
Od: Jana | 06. 02. 2021 22:38
Dobrý den.Co je příčinou bolesti svalů?Bolí mě stehna a lýtka a paže. Jak kdybych vyšla velký kopec,nebo cvičila hodinu v posilovně.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, může to být i překyselení organizmu. Dle čínské medicíny jsou svaly v okénku Země - žaludek, slinivka... Mačkejte reflexní plošky - žaludek, slinivka, slezina, krční páteř, celá páteř, ramenní pásy, SI skloubení, ledviny, Br bod a C bod.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist