Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "pět": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Olga | 18. 11. 2018 13:11
Milí B. a J. Patakyovi, dcera nemá citlivost, vlastně žádnou reakci na bolestivé RP, jako je např. bod C, bod Br. atd. jen v bodech pod týlní kostí cítí lehkou nevolnost, né bolest. Na rehab. refl. terapie, kde chodí od mačkání bodů upustili. Má problémy s páteří a kyčelním kloubem. Budu moc ráda za každou radu. Děkuji moc za odpověď
Od: anonym | 14. 11. 2018 09:03
Dobrý den, již několik let se léčím se štítnou žlázou (snížená funkce), užívám léky a momentálně bych měla mít hormony dané do správné hladiny. Teď se snažím otěhotnět a chtěla jsem se zeptat, zda mačkat nějaké reflexní body, popřípadě pít nějaké čaje. Užívám kapky gynex.
Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, slinivku, krční páteř, pohlavní sféru, Br bod a C bod. Užívejte zinek a vitamín A. V těhotenství nemačkáme plošky pohlavní sféry. Jinak reflexní terapii můžete dělat. Jezte čerstvé klíčky - pšenice mungo, ředkvičky... V klíčkách je hodně minerálu, vitamínu...
Od: Petra | 14. 11. 2018 00:24
Dobrý deň drahí manželia Patakyovci,

Už tretí rok sa liečim na diabetes 1,no mám pocit,že mi liečba nesedí....

Ďakujem.
S pozdravom
Petra
Dobrý den, doporučujeme mačkat reflexní plošky - játra, slinivku, dvanácterník, žlučník, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. V naši knize RT a nečekané odhalení máme recept na čaj na cukrovku. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně mléčné výrobky.... No a na prvním místě je psychika. Slinivka - potlačená touha po tělesné lásce....Zavolejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30- 20.00 hod. Když jsme doma, tak telefon v tom čase zvedáme.
Od: Dana | 13. 11. 2018 21:12
Dobrý den, milí Patakyovi,
prosím o radu. Mám Crohnovu chorobu dlouhodobě v remisi, bez léků, bez příznaků a nyní mi zjistili zvýšené protilátky štítné žlázy a sníženou funkci, dále alergie na pyly jarních stromů.
Děkuji, ať se daří.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošku jater, krční páteř, štítnou žlázu, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte ostropestřec mariánský a svízel syřišťový. Štítná žláza - neschopnost jít do konfrontací. Játra - nerozhodnost, vztek.... Štítná žláza je hodně pod vlivem jater a krční páteře. Alergie - dysfunkce v játrech. Omezte kyselinotvorné potraviny....
Od: Libuše | 10. 11. 2018 13:39
Vážení Patakiovi,velmi by jsem vás chtěla požádat o radu. Mám problém s pravým kolenem. V noci mě vzbudí bolest v ohybu ze zadní strany kolene,bolest je velmi agresivní. Bolest mne vzbudí při spánku na zádech kdy je noha uvolněná a propnutá, v tu chvíli sní nemohu od bolesti vůbec pohnout. Předem vám moc děkuji za radu Libuše
Dobrý den, uvolněte si reflexně krční páteř a SI skloubení. Mačkejte reflexní plošky - ledviny,celou páteř, SI skloubení, kolena, Br bod a C bod. Užívejte jeden měsíc Jančův ledvinový čaj. Omezte kyselinotvorné potraviny.
Od: Marcela | 07. 11. 2018 12:20
Dobrý deň, chcela som sa spýtať či robíte kurzy RT aj na Slovensku.

Ďakujem a prajem pekný deň.
Dobrý večer, kurzy na Slovensku nerobíme.
Od: Jakub | 04. 11. 2018 22:02
Dobrý den, je to už dávno, kdy jsem byl u vás na kurzu RT. Nevím, zda váš diagnostický formulář od té doby prodělal nějaké změny. Je prosím někde k dispozici ke stažení, jako jste nám jej kdys dávali na kurzu?

děkuji
s přáním příjemných podzimních dní
Jakub
Dobrý den, teď v lednu budeme mít zase aktuální formulář. Napište nám v lednu email na patakyovi@gmail.com a Vám ho pošleme.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist