Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "dvě": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: lucie | 31. 03. 2020 20:53
dobrý den, na spodní straně palce pravé nohy (strana k prstům) se mi vytvořila tužší boulička vypadá to jako křečová žíla . Protože palec znázorňuje mozek docela mě to znervózňuje...mohli byste mi poradit co by to mohlo být a jak případně reflexně zareagovat?
děkuji za váš čas
Od: Marcela | 24. 03. 2020 06:42
Milí Patakyovi děkujeme za to, že jste, s láskou, úctou a pokorou Marcela.
Pravda (skrytá zatím v pozadí) zvítězí, ale bez práce na Sobě to nepůjde ☀️♾️💚
Krásný den, s láskou děkujeme.
Od: Helena | 23. 03. 2020 23:07
Dobry den

Prosim vas o radu. Bola mi dg.hiatova hernia a reflux, minuleho roku som mala aj problemy s histaminovou intoleranciou a sibom /bakterialne prerastanie v tenkom creve/. Ako sa zbavit pomocou RT hiatovej hernie, refluxu a posilnit organizmus? Dakujem za odpoved. H. H.
Dobrý den, jste hodně překyselená. Psychika - stres... Přiznejte si potlačené emoce.... Mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, žaludek, vstup do žaludku, dvanácterník, tenké střevo, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. Užívejte Basico od firmy Just. Na internete se dá objednat. Uvolněte si solar plexus, dýchejte do břicha - inf.video na You Tube - patakyovi
Od: Patakyovi | 21. 03. 2020 15:00
Milí naši,

rozhodli jsme se, že k Vám budeme mluvit touto cestou k aktuálním tématům dneška z hlediska reflexní terapie.
Imunitu nám nejvíce oslabuje strach, stres, nebo jiná forma nepříznivého napětí v těle, například i jako důsledek požití nadměrného množství jídla, nebo jeho nevhodných kombinací. Jeden z nejlepších prostředků v reflexní terapii na uvolnění jakéhokoliv napětí v těle je uvolnění soláru plexu. Protože je náročné to vysvětlit slovně, natočili jsme pro Vás podrobnou instruktáž, kterou najdete na YouTube, když si zadáte Patakyovi.
https://www.youtube.com/watch?v=qf05vJvjWl8&t=40s 

Udržujme se v dobré kondici psychické i tělesné.
Od: Beáta a Július Patakyovi | 18. 03. 2020 08:45
Milí naši. Možná jste zvědaví, co děláme v tyhle době velké zkoušky. 1. Na prvním místě je psychika. I tři krát denně meditujeme. V současnosti nás velmi inspiroval Bruno Gröning a jeho jednoduché doporučení: vše co Vás trápí, odevzdejte Brunovi, Bohu, Stvořiteli, Vesmíru ..., hlavně odevzdejte - Duše K 5.1.2020 na You Tube. Pak se nechte oblažovat Boží láskou, pránou, energii..Více se dovíte na: https://www.youtube.com/results? search_query=du%C5%A1e+k+5.1.2020 2. Posilňujeme svou imunitu. Dýchaním podle Wima Hofa, https://www.youtube.com/watch?v=nzCaZQqAs9I - vysvětlení https://www.youtube.com/watch?v=tybOi4hjZFQ - provázení. Každý den se koupeme v ledové vodě. 3. Jíme co nejméně kyselotvorných potravin. Co nejvíce zeleniny. Z ovoce pouze citron, avokádo, někdy nalačno jablko. 4. Užíváme tinktury: Echinacea, Elixír Imunex. Pijeme čaje z čerstvých kopřiv, trošku vlaštovičníku, za chvíli bude bříza, podběl,... 5. Dodržujeme hygienu, karanténu, při kontaktu s lidmi nosíme roušku ... 6. Reflexní terapie: Mačkáme reflexní plošky - játra, slinivku, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod - 3 krát denně. 7. Děláme urinoterapii a užíváme MMS (2x denně tři kapky). Přejeme Vám i sobě neustálé naladění na Boží Lásku.
Od: Marie | 15. 03. 2020 08:28
Dobrý den,chtěla bych se zeptat za manžela,loni mu diagnostikovali bechtěreva,velmi se ohýbá,už teď žádné bolesti nemá.Dá se s tím něco dělat,už se ale nenarovná.Má 69let.Moc Vám děkuji za odpověď.Přeji Vám hodně zdaru ve Vaší záslužné práci.
Marie
Dobrý den, děkujeme. Uvolňujte každý den reflexně krční páteř - inf.video na You Tube - patakyovi. Mačkejte každý den i několikrát denně reflexní plošky - játra, ledviny, celou páteř, SI skloubení dvanácterník, Br bod a C bod - inf. video na You Tube - patakyovi - Reflexní plošky. Užívat dva měsíce ostropestřec mariánský, hořčík + vápník a jód - JODA ORGANIKA - obj.- Heureka.cz Omezit kyselinotvorné potraviny. Užívat zeleninové šťávy, ale nekombinovat s ovocem.
Od: Kateřina | 14. 03. 2020 07:51
Dobrý den, prosím vás o radu jak se bránit colonaviru. Předpokládám nezatěžující stravu a mačkat C a Br. Ale co dál?e třeba vhodná i urinoterapie? Jsem už starší člověk s trávením v horším stavu a teprve nyní jsem vyřadila nevhodné potraviny a tak bych chtěla podpořit regeneraci a zároveň pro sebe něco udělat ohledně prevence toho colonaviru. Děkuji
Dobrý den, na prvním místě je psychika, pozitivně se naladit. Když se objeví emoce strachu, tak si jí přiznejte a přeměňujte jí na lásku. Láska je všechno. Dýchejte do břicha. Uvolněte si solar plexus - instr.video na You Tube - patakyovi Omezte kyselinotvorné potraviny,. Mačkejte reflexní plošky - játra, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte echinacei , nebo Elixír Imunex - stale-zdravi.cz. Urinoterapie je vhodná, ale když se berou léky, tak jí nedoporučujeme.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist