Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "dvě": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Andrea Caltová | 11. 07. 2019 11:14
Dobrý den manželé Patákovi,

nemohu nikde najít cenu týdeního pobytu od 22.7. a zároveň se ptám, zda je ještě volný termín a zda je vhodný pro začátečníky.
Mnohokrát děkuji za odpověď

Přeji krásné letní dny :-)

Andrea C.
Dobrý den, cenu najdete na www.centrumkruh.cz, nebo když zavoláte panu Hrdličkovi, který léto s RT organizuje. Pobyt je vhodný i pro začátečníky.
Od: Pavla | 10. 07. 2019 14:55
Dobrý den, prosím o pomoc s řešením problému kamaráda. Zarostlý nehet na noze, podolog už s rovnátky nepomůže, chtějí mu to řezat. V diskuzi jsem odpověď nenašla. Nechápu vůbec, proč toto vzniká a zda se to nebude opakovat.
Děkuji.
Dobrý den, je to plíseň. Doporučujeme koupel nohou ve vlažném octe a na nehet aplikovat naši homeopatickou mastičku na plísně. Objednat si jí můžete u paní Novákové. Napište jí na info@stale- zdravi.cz.
Od: Inka | 09. 07. 2019 10:06
Hezký den, Beátko a Julo, moc Vás zdravím....taky vím,že máte plno,ale obracím se na Vás,zda poradíte co s tím: syna bolí bederní páteř, už dlouho.. má nález- na levé straně 4 mm posun-dg: levostranná hernie disku L5/S1 tísnící kořen S1 sin a tangující kořen S1 l.dx..Dělala jsem mu nepřímou masáž krční páteře a mačkala jsem dvanácterník,ale více v mých silách není:D, poradíte mi,prosím? Bolí tho to.Děkuji moc
Dobrý den, doporučujeme udělat celou naši technologii. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, celou páteř, SI skloubení, dvanácterník, ledviny, Br bod a C bod. Mačkejte i sedací nerv. Když bolí. tak tam nalepte stříbrný plíšek, nebo semínku, třeba pecičku z jablíčka. Každý den čerstvou. Mačkávejte i C bod na břiše a prostor kolem pupíku i na pravé straně ve vzdáleností třech prstů majitele těla. Nepít kávu s mlékem, ani kávu a k tomu jídlo...Držíme palce.
Od: Eva | 08. 07. 2019 15:37
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás jak si pomoci u alergické rýmy (rýma pouze z jedné nosní dirky, ucpaný nos), rýma mě trápí více než 2 roky, nyní mám problém i s uchem na straně kde mám rýmu. Jsem alergik na prách, roztoče. Prosím Vás které si mačkat reflexní body, jak často a kolikrát zmáčknout na místě. Za jak dlouho bych měla poznat změnu? Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, Br bod , C bod a D bod na ruce. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně cukr,sladkosti a mléčné výrobky... Nepít kravské mléko a nejíst jogurty... RP mačkejte každý den i několikrát denně. Každou plošku na jedno sezení 25 x. Je to hodně individuální, kdy nastane zlepšení, někdy může být i krize, ale je krize k lepšímu. Chce to vytrvalost. S pokorou přijmou to co je, ale pracovat na tom, aby to bylo stále lepší a lepší... Držíme palce.
Od: Dada | 08. 07. 2019 11:35
Dobrý den,prosím o radu-jak řešit zánět dásní , některé zuby se vyvalují z
pusy a křečové žíly.Děkuji
Dobrý den. 1. Mačkejte reflexní plošky slinivku, dvanácterník, zuby, ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny... 2. Mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte Elixír Fructavit.
Od: Lucie | 06. 07. 2019 14:57
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, tatínka pálí rty, popisuje to jakoby nějakou vnitřní horkost, rty červené ale vůbec nemá a pálilo ho to i když nesvitilo sluníčko v zimě. Cim by to mohlo být a jak tomu pomoci? Moc dekuji žák odpověď a mějte se krasne
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - dvanácterník, tenké střevo, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Omezit sladkosti a mléčné výrobky....
Od: Martin Soukup | 26. 06. 2019 03:06
Dobrý den, prosím o objednání naší dcery Vanessky a maminky Blanky na další vyšetření. Vanesska je již po operaci. Jsme od vašeho syna Martina . Moc nám pomohlo vaše vyšetření a teď chceme pravidelně pokračovat. Předem děkuji za první termín.
S přáním krásneho dne
Martin Soukup
Dobrý den, teď nemáme volné termíny, ale uvolnilo se místo 27.8. ve 13.00 hod. pro obě současně. Hodí se termín?


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist