Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "devět": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Martina | 22. 05. 2019 21:29
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Lze si pomoci reflexní terapie pomoci od zánětu - váčku pod stoličkou? Nerada bych přišla o zub. Děkuji velice za radu.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - zuby, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny. Zuby - šestka a sedmička - čtvrtý prst, Osmička - malíček. Mačkáme nehtem konečky prstů.
Od: Eva | 21. 05. 2019 16:36
Dobrý den Patakyovi, prosím Vás o radu jestli lze léčit RT chlamydie. Nebo co doporučíte užívat, pít. Děkuji za rady.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, slinivku, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny. Tři měsíce užívat lichořeřišnici.
Od: Radka | 20. 05. 2019 20:13
Dobrý den vážení Patakyovi, velice vám děkuji za odpověď. Poraďte mi ještě, prosím, co znamená reponovat nárty.
Velice děkuji
Dobrý den, mačkáte nárty v několika proužcích směrem od prstů ke kotníku.
Od: Božena | 20. 05. 2019 13:52
Dobrý den, prosím vás. Mám artrózu 3 stupně. Nemůžu si sednout pro bolest na levé hýždí. Můžete mi prosím poradit co na to? Děkuji přeji pěkný den Božena
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - krční páteř, celou páteř, SI skloubení, ledviny, žlučník, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny... Užívejte Jančův ledvinový čaj a Elixír Detoxilen- www.stale-zdravi.cz.
Od: Miroslava | 20. 05. 2019 13:27
Dobrý den ,co prosím doporučujete na mykózu nehtů palce na noze. Už to mám dlouho. Děkuji ,přeji pěkný den Miroslava
Dobrý den, když je nehtová plíseň, to znamená, že i v těle je hodně plísní... Omezte kyselinotvorné potraviny. Psychika - stres, také překyseluje. Užívejte Elixír Fungilen- www.stale-zdravi.cz. Mačkejte reflexní plošky - tenké střevo, játra, slinivku. ledviny, Br bod a C bod.
Od: Miroslava | 19. 05. 2019 22:16
Dobrý den, prosím vás můžete mi poradit? Palec na levé noze pořád mam žlutý. A kde bych sehnal mast rsol 5 . A využití její. Děkuji přeji pěkný den. Miroslava
Dobrý den, když je žlutý nehet je to plíseň. Naši homeopatickou mastičku HS 5 /RSOL 5/ si můžete objednat na info@stale-zdravi.cz. K mastičce posíláme i návod a použití.
Od: Eva | 19. 05. 2019 21:12
Dobrý den, prosím Vás o radu, mám knížku Učebnice Ref. terapie Július Pataky a snažím se dle ní pomoci. Od poloviny ledna mám velký problém s levým uchem ze začátku tlak nad uchem, nyní tlak pod uchem , za uchem, problém při kousání,při rotaci hlavy doprava tah v levém kývači, chrapot, občas tlak i na levé tváři směrem k uchu, nově i tlak v krku při polykání. Jsem z toho již hodně rozhozená. Diagnostikovali mi alergiii na prach, roztoče a plíseň. Lečím si krční páteř u fyzioter., laser, manipulace, elektro, nedělá mi to dobře, po 7 návštěvách bez úspěchu. Mám všechny laborat. vyšetření vše je v normě mimo alergie. Žádné revma atd., imunita ok,sedimentace a crp ok atd. CT a sono krčních tepen je také ok. Na ORL také vše Ok. Lekaři neví co mi je, každý má jiný závěr V.s. afekce TPM skloubení vlevo, Koincidence Vas C páteře. Jiný lékař má závěr neuralgie n V II větve I. sin. Neurolog mi trojklanný nerv vyvrátil, že jsem mladá. Prosím Vás o radu, které si mačkat body RT a co užívat. Lze se případně i u Vás objednat ? Děkuji Vám za odpověď Eva
Dobrý den, teď nemáme volné termíny, jenom když se něco uvolní. Na objednání volejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod. Uvolněte si reflexně krční páteř - inf. You Tube - patakyovi - Nepřímé uvolnění krční páteře. Dýchejte do břicha. Omezte kyselinotvorné potraviny. Užívejte hořčík+vápník a jód - Kelp.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist