Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:00 - 20:00 hod., na 241 941 502, 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "devět": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Helena | 18. 08. 2017 20:58
Dobrý den milí Patakyovi. Prosím o radu, existuje řešení na boreliozu?
Děkuji a zdravím
Dobrý den, mačkejte RT - játra, slinivku, slezinu, ledviny, Br bod a C bod. Užívat dva měsíce lichořeřišnici- tinkturu a Elixír Imunex.
Od: Lucie Pokludová | 18. 08. 2017 07:59
Dobrý den,
ráda bych si objednala "Kurz RT pro začátečníky" v termínu 16.-17.9.
Prosím, zašlete mi informace k zápisu na tento kurz.
S pozdravem
Lucie Pokludová
Dobrý den, do kurzu RT jsme Vás zapsali. Těšíme se na setkání.
Od: Marie | 17. 08. 2017 09:48
Dobrý den,moc Vás prosím o radu,mám roky reflux a v současnosti těžký zánět jícnu s dušností a problém s polykáním.Užívám léky Lanzul a Kinito, spím na zvýšeném lůžku,ale stav se spíš zhoršuje, budím se s bolestí a pálením v jícnu, trvale mám pocit knedlíku v krku. Jsem diabetik na inzulínu,mám celiakii a hypofunkci štítné žlázy. Problémy s páteří, zejména krční, kde mi tlačí na jícen kostní výrůstek,ale doposud se problémy omezily na občasné problematické polknutí léků. Uvolňování páteře se mi moc nedaří kvůli omezení pohyblivosti ramen. Děkuji a přeji pěkný sluníčkový den.
Dobrý den, krční páteř si mačkejte na pravé i levé ruce - hlavní kloub ukazováku. Mačkáte směrem k nehtu. Pak celá druhá záprstní kůstka je páteř - hrudní, bederní, kříž a kostrč. Mačkejte RP - játra, slinivku, ledviny, jícen/ mezi první a drukou nártní kůstkou na pravé i levé noze ze strany šlapky, vstup do žaludku/ mezi prvním a druhým hlavním kloubem palce a prstu na levé noze/, ledviny, Br bod a C bod. Uvolněte si solar plexus. Na You Tube - patakyovi, najdete instruktážní video. Dýchejte do břicha. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně cukr a mléčné výrobky... Užívejte dva měsíce ostropestřec mariánský a lichořeřišnici - tinktury.
Od: Jana | 16. 08. 2017 20:09
Dobrý den,

prosím o objednání na reflexní terapii. Mám již několik měsíců problémy s ramenem a levou rukou. Bohužel mi začala bolet i pravá ruka a přiznám se, že už jsem zoufalá. Pokud byste měli volný termín, budu Vám moc vděčná.

Děkuji.

S pozdravem
Dobrý den, na objednání je lepší zavolat v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod. Teď oba s manželem objednáváme na prosinec, ale určitě se něco uvolní i průběžně do prosince.
Od: Luboš | 16. 08. 2017 11:43
Dobry den vážení prosim co je příčinou nespavosti a co užívat .
Děkuji a pěkný den přeji Luboš
Dobrý den, mačkejte RP nadledvinek a na levé ruce bod S. Užívat Jehlici trnitou.
Od: Markéta | 13. 08. 2017 09:57
Dobrý den, prosím o radu. Od února 2017 jsem začala mít problémy s nachlazením, které se neustále vracelo.Léčila jsem preventanem a vyležením + horký čaj bez, lípa. K tomu se přidal problém s moč. ústrojím. Vše doprovází obrovská únava v celém těle, slabost v nohou a rukou a silná bolest bederní páteře. Přeléčeno ATB na URL, nyní laboratoř bez nálezu, ale únava a slabost v rukou a nohou přetrvává, bederní páteř bolí stále. V roce 2015 se mi objevily na obou patách ostruhy. Celou dobu, tj. od r. 2015 mám též problém s imunitou, stačí kratší pobyt na studeném větru a nachlazení je zpět. Předtím jsem měla zdravé silné tělo, nyní nemohu chodit ani na procházky. Zkouším se sama léčit pitím sody s citronem, koupele v přesličce a slané vodě, brusinky beru již půl roku. Několikrát jsem měla lichořeřišnici. Moc děkuji za radu, jsem z toho již zoufalá. Markéta.
Dobrý den, doporučujeme uvolnit krční páteř. Mačkejte RP - játra, slinivku, slezinu, ledviny, dvanácterník, celou páteř, Br bod a C bod. Užívejte Elixír Imunex.
Od: Eva | 06. 08. 2017 17:14
Dobrý den, můj strýc má nemocné ledviny - pracují na 12%. Dialýza není, jelikož má špatné žíly. Je možné je nějak rozběhnout?
Děkuji
Dobrý den, mačkejte RP - ledviny, Br bod a C bod. Reflexní plošky ledvin mačkejte každý den i třikrát denně obě plošky. Každou plošku dvě minuty. Když budou plošky bolet, tak hlaďte a pak zase mačkejte. Omezit potraviny, které zatěžují ledviny. Nedoporučujeme bílý ani hnědý cukr, sladkosti, ovocný a černý čaj, kávu, sladké vody. Mléčné výrobky jist dvakrát týdně. Med třikrát týdně. Vápník - listová zelenina, brokolice, čerstvé pšeničné klíčky, mungo klíčky.... Ledviny - vztahy. Přiznat si potlačené emoce...


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist