Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "pět": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Marcela Horká | 08. 12. 2019 10:15
Dobrý den, moc vás prosím o radu, co se zalehlým levým uchem. Už to trvá týden a je to velmi psychicky obtěžující.

Děkuji. Horká
Dobrý den, uvolněte si nepřímo, reflexně, krční páteř - instruktážní video na Ypu Tube - patakyovi. Mačkejte reflexní plošky: uši, krční páteř,ledviny, Br bod a C bod. Dýchejte do břicha.
Od: Hedvika | 06. 12. 2019 10:07
Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Co by jste doporučili na noční pocení? V minulých letech bylo jen občas před menstruací, poslední měsíc je to třeba 4 dny a pak týden nic a zase 2dny? Jinak už mi 3 roky hučí v uších.
Děkuji H
Dobrý den, hučení v uších - ledviny pohlavní sféra. Pocení - ledviny, pohlavní sféra. Mačkejte reflexní plošky - ledviny, pohlavní sféru, krční páteř, játra, Br bod a C bod. Užívejte Jančův ledvinový čaj, jeřáb ptačí, zinek a vitamín A.
Od: Blažena | 05. 12. 2019 08:57
Dobrý den, milí Patakyovi, prosím, můžete mi objasnit, kde najdu SI skloubení a PC sval. Děkuji Vám pěkně.
Dobrý den, RP - SI skloubení je na vnější straně pravé i levé nohy. Je uprostřed mezi hranou paty a kotníkem. Reflexní ploška /RP/ - PC sval je mezi kostrčí a stydkou kostí na pravé i levé noze. Plošky najdete i v naši knize: RT jako životní styl. Vydal Eminent.
Od: Natalie | 22. 11. 2019 00:13
Dobrý den, mám periferní vestibulárni syndrom.Lze pomocí reflexní terapii?Mohu se eventuelně objednat do vaší ordinace? Děkuji N.
Dobrý den, uvolnit reflexně krční páteř - instr. video na You Tube - patakyovi. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, ramenní pásy, bod na rovnováhu - mezi hlavním kloubem čtvrtého a pátého prstu. Omezte kyselinotvorné potraviny. Užívejte hořčík + vápník.
Od: Dušan | 20. 11. 2019 14:30
Dobrý den, syn 13 let, ekzém v podkoleni jamce, rozšiřuje se to už na lýtko, mokvající, žádné mastičky nezabírají, ještě astma, špatně snáší změnu prostředí, děkuju za radu, hezký den.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, slinivku, ledviny, Br bod a C bod. Sttma - játra, slinivka. Užívat vlaštovičník - www.jukl.cz. Omezit sladkosti a mléčné výrobky. Uvolněte mu reflexně i solár plexus - instruktážní video na You Tube - patakyovi.
Od: Pavla | 19. 11. 2019 20:33
Dobrý den, mám problém s porostem obočí. Zhruba před dvěma lety mi začalo vypadávat, nyní mám už jenom pár chloupků. Můžete mi poradit co dělat? Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky: ledviny, nadledvinky, játra, krční páteř, Br bod a C bod. Užívejte jehlici trnitou dva měsíce. Užívání antikoncepce může zatěžovat nadledvinky...
Od: Alena | 18. 11. 2019 22:13
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak léčit patní ostruhu? Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - pohlavní séru, SI skloubení a PC sval - pánevní dno, Br bod a C bod. Užívejte jeřáb ptačí, zinek a vitamín A. Omezte kyselinotvorné potraviny...


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist