Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "dvě": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Petra Hlaváčová | 20. 01. 2019 12:56
Dobrý den, trpím na úporné bolesti bederní páteře. Byla mi zjištěna kratší levá noha, mírná skolióza a sestouplá pravá plotýnka - od toho prý je ta bolest. Myslíte, že by pomohla reponace páteře? A poté jak bych měla stav udržovat, aby se stav nevrátil zpátky - cvičení, chodit na opakované reponace? Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Petra Hlaváčová
Od: Gabriela Kubíčková | 14. 01. 2019 10:50
Dobrý den, ve Vašich nabízených kurzech pro tento rok jsem nalezla pouze jeden kurz pro začátečníky a to v Brně. Nebudete pořádat i jiný v Jesenici?
Děkuji za odpověď
G. Kubíčková
Dobrý den, v Jesenici u Prahy bude kurz RT 2.-3.3.2019. Termín napíšeme i do Termínů kurzů.
Od: Marie | 13. 01. 2019 21:54
Dobrý den, prosíme o radu, jestli může reflexní terapie pozitivně ovlivnit nebo i zmenšit prostatu a ochránit před operací. Vrbovka nepomohla. Moc děkujeme.
Dobrý den, doporučujeme uvolnit krční páteř a SI skloubení. Mačkejte reflexní plošky - celou páteř, SI skloubení, prostatu, Br bod a C bod. Když budou plošky bolet, tak je hlaďte. Užívat ještě zinek a vitamín A. Omezit kyselinotvorné potraviny...
Od: Daniela Valentová | 12. 01. 2019 11:57
Ještě jednou příjemný den,
Navazuji na předchozí email. Vím, že se k Vám dá objednat - přečetla jsem si to jak a kdy, ale moc prosím, nenašli by jste rychlý termín - třeba se vám někdo odřekne. Takových lidí je ale hodně, přesto se ptám. V novém roce Vám přeji hodně zdraví, štěstí, vzájemné podpory a stále neutuchající elán. Děkuji Vám za odpověď.
Děkujeme za přání, bude asi lepší když zavoláte a domluvíme termín..Hezký nový rok.
Od: Daniela Valentová | 12. 01. 2019 11:49
Přeji hezký den,
Již dva roky se zajímám o reflexní terapii, bohužel ale sama podle knih. Vzácně se mi dostali do rukou Vaše knihy o reflexní terapii, které jsem včera a dnes bleskově přečetla. Okamžitě jsem vstoupila na Váš veb, jaká smůla, že právě tento víkend probíhá kurz pro začátečníky RT. Já mám totiž dlouhodobý problém, který mě velmi trápí psychicky a to je můj syn. Je vzdělaný, chytrý, hodný, ale hodně moc citlivý. Během loňského roku musel zůstat doma, nechodit do práce, protože v posledních 3 letech se mu nikde nedařilo zůstat. Byli jsme na všech možných vyšetřeních, u léčitele, u p. Havelky, doku žil, atd, nikde se nic neshledalo. Když dělal v Praze, což je cca 3 roky, co se vrátil domů na jih Cechy, řekl, že šel po Václaváku a dostal ránu do hlavy. Od té doby je velice citlivý, pořád si protahuje přes pusu nerv na pravé straně krku a cítí blokaci až do bránice. Vaše knihy se mi dostali do rukou asi v pravou chvíli, protože už jsme zoufalí. Musel prožít nějaké trauma, o kterém nemluví, je to z práce z loňského roku a předloňského, protože říká, že má na sobě pořád napojené lidi. Já Vás moc prosím, nemohli bychom k Vám zajet, cítím, že u Vás najdeme pomoc. Moje energie mě nikdy nezklamala.
Velice ráda bych se zúčastnila kurzu u Vás, moc by mi to pomohlo, protože se tímto chci zabývat hlavně pro uzdravení mé rodiny a přátel. Děkuji Vám alespoň za to, že se mi ozvete a pokud bychom Vás mohli se synem navštívit, dala bych za to vše. Napsala jsem velice rychle problém, je to zmatečné vím, ale věřím, že nám pomůžete. Syn je z toho nešťastný, ale myslím, že už také neví, jak se toho zbavit. Děkuji Vám a přeji mnoho úspěchů. Doufám, že se stanu vaší žákyní, moc se těším.
Dobrý den, na objednání zavolejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod.
Od: Věra | 10. 01. 2019 18:13
Milá Beáto a Julku,
moc zdravím.Absolvovala jsem v minulosti vaše kursy,to jste ještě pobývali v Praze.Znalosti jsem tehdy využívala v rodině.Např.u dcery jsem diagnostikovala onemocnění ledvin a ne bolest bederní páteře, nebo i slepák,... Nyní po letech se mi projevila patní ostruha a po 2x neúspěšném ozařování na radiologii, jsem si vzpomněla na RT.
Můžete mi poradit? Moc děkuji. Věra
Dobrý den, uvolnit reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - SI skloubení, PC sval, pohlavní sféru, ledviny, Br bod a C bod. Užívat gynekologický čaj. Omezit kyselinotvorné potraviny. Máme radost, že RT Vám pomáhá. Srdečně zdravíme.
Od: Petra | 07. 01. 2019 12:45
Dobrý deň drahí manželia Patakyovci,
mám záujem sa vzdelávať v reflexnej terapii, aby som mohla pomáhať rodine. Máme ale malé deti, a preto cestovať z Bratislavy do Prahy na kurzy aktuálne nie je možné, aj keby som chodila najradšej k Vám. Mohli by ste mi prosím odporučiť niekoho kto robí kurzy bližšie? Ak viete o niekom, kto študoval u Vás a dokáže predať kvalitné vedomosti, budem Vám veľmi vďačná.

Ďakujem a prajem Vám krásny nový rok, plný lásky a stáleho zdravia.
Dobry den, dakujeme za prianie. Bohuzial nemame kontakt. Najlepsie je to na doporucenie niekoho z Vaseho okolia. Robime kurzy v Brne a v Koutech nad Desnou. Terminy dame na nase stranky. Krasny a pozehnany novy rok.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist