Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "tři": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Zdeňka | 24. 01. 2021 20:06
Dobrý večer milí Patakyovi, mohli byste mi prosím poradit, které plošky mačkat a bylinky užívat při latentní tetanii? Kamarádka bere velké množství hořčíku, a i přesto mívá záchvaty - křeče celého těla. Už několikrát skončila v nemocnici, ale nezjistili nic konkrétního, ačkoli si prošla různými vyšetřeními. Je kojící maminka.Děkuji moc za odpověď a přeji krásné dny.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, celou páteř, SI skloubení, solar plexus, Br bod a C bod. Uvolnit reflexně krční páteř. Omezit potraviny, které zatěžují játra - cukr, sladkosti, mléčné výrobky... Užívat hořčík, ale i s vápníkem, Elixír Fructavit - www.stale-zdravi.cz a jíst čerstvé klíčky.
Od: Hana F. | 21. 01. 2021 17:01
Dobrý den.Trápí mě asi 2 měsíce patní pstruha na pravé noze. Koupila jsem si pantofle pana Hanáka a i jeho stélky do bot, které běžně nosím, takže týden vlastně celý den chodím po Hanákových stélkách. Ze začátku se mi zdálo, že bolest ustupuje, ale poslední 2 dny je bolest větší. Když chvilku sedím, ani se nemohu na nohu postavit. Jsem docela rozčarovaná, doufala jsem v trvalé zlepšení, ale možná se mýlím? Co bych měla ještě dělat, aby bolest ustoupila? Děkuji mnohokrát za Vaši radu.
Dobrý de, stélky od pana Hanáka jsou úžasné, ale doporučujeme boty bez podpatku. Mačkejte reflexní plošky: celou páteř, SI skloubení, pánevní dno, pohlavní sféru, ledviny, Br bod a C bod. Omezte mléčné výrobky. Na patu si dávejte na noc tvaroh. Aplikujte si na patu také naši homeopatickou mastičku HS 5 - info@stale-zdravi.cz.
Od: Alena Vařejková | 19. 01. 2021 12:36
Dobrý den vážení manželé Patakyovi,
nejprve vám chci popřát hodně zdraví a síly do nového roku 2021.
Objevila jsem vás na internetu, pročetla jsem si o vás, myslím si, že jste mistři a máte dlouholeté zkušenosti jak pomáhat lidem od různých nemocí a bolestí. Chtěla bych vás touto cestou poprosit o radu jestli existuje nějaká metoda jak pomoc od bolesti pasového oparu, který byl špatně léčen.. Manžel má rakovinu, ložiska na plicích, možná již jsou v krvi, chodí na imunologii každých 14 dnů, a když mu dají tu chemu tak na levé straně zad a levé lopatky v předu nad levým prsem, kde se mu v březnu udělal pásový opar tak začnou říká ukrutné bolesti, léky proti bolesti moc nezabírají, a tak je neustále vyčerpávám touto bolesti, dobře je mu když leží na levém boku, kde byl pásový opar, na pravé straně nemůže vůbec ležet. A tak vás touto cestou prosíme, jestli není nějaká možnost reflexní terapie jak odpomoci od bolesti, nebo utlumit Jako podpůrnou léčbu mu vařím čaje na pročištění ledvin, jater, na žaludeční zažívání a různé zeleninové šťávy na posílení imunity.
Moc vám budeme vděční za odpověď zda se tady ještě dá něco proto podniknout.
manželé Vařejkovi.

Ještě se chci zeptat na knihu, kterou bychom si mohli objednat,(jsem začátečník), ale zaujala mě také ta vaše nová kniha REFLEXNÍ TERAPIE A NEČEKANÁ ODHALENÍ, poraďte.
Dobrý den, pásový opar, tam z jednou příčin může být i žlučník. Mačkejte reflexní plošky: játra, žlučník, slinivku, ledviny, průdušky, plíce, Br bod a C bod. Uvolněte solar plexus. Inf.na You Tubu - patakyovi. Dýchání do břicha - Wim Hof metoda. Omezit kyselinotvorné potraviny. Přiznat si potlačené emoce, hlavně z dětství... Užívat Elixír Vitador a Imunex, ostropestřec mariánský, ledvinový čaj, zinek / www.stale-zdravi.cz/ + vitamín A. Doporučujeme naši knihu: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch. Děkujeme za přání. Krásný nový rok a hodně zdraví.
Od: Romana | 14. 01. 2021 05:43
Dobrý den, čekám na odstranění žlučníku /kameny, koliky/, jak podle lunárního kalendáře určit vhodné datum, stačí jen při dnech couvajícího měsíce nebo záleží i na dalších detailech dle data narození? Dlouhodobě mě trápí, kromě potíží s trávením, svědění v okolí konečníku a na očních víčkách /ráno sucho - tvorba šupin/oči/, výrazné svědění i před dlouhodobou dietu /minimum cukru, mléka/ Mačkám játra, žlučník, slinivku, střeva, žaludek, ledviny, MM/ 2-3xdenně, užívám laktobacily, bez většího zlepšení, děkuji za rady, co by mohlo pomoci
Dobrý den, ano, couvající měsíc. Na prvním místě je vždy psychika a žlučníkové kameny, - potlačená zlost, vztek... Kravské mléko a cukr vůbec nedoporučujeme. Pracujte více s psychikou... Mějte se ráda, taková jaká jste...
Od: Radka | 06. 01. 2021 10:13
Vážení Patakyovi,
prosím vás o radu. Mám velice citlivou plošku sleziny, o něco méně slinivku i játra. Celkově se necítím moc dobře. Piju čaj z benediktu.
děkuji
Dobrý den, reflexní plošky mačkejte, když bolí, tak je hlaďte - játra, slinivku, slezinu, ledviny, krční páteř, Br bod a C bod. Užívejte ještě ostropestřec mariánský. Dýchejte do břicha. Uvolněte si i nepřímo, reflexně, krční páteř.
Od: lucie | 05. 01. 2021 19:33
Dobrý den, vážení Patakyovi, přeji vám šťastný nový rok a dovoluji si mít dotaz, zda byste poradili, jak na polyneuropatii a k tomu v důsledku poškození myelinových obalů velice špatnou artikulaci....
děkuji
Dobrý den, děkujeme. Krásný nový rok i Vám. Uvolněte reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - žlučník, krční páteř, tenké střevo, ledviny, Br bod a C bod. Omezit kyselinotvorné potraviny. Na odkyselení organizmu doporučujeme Basico - firma Just.
Od: Radka Chaloupková | 02. 01. 2021 22:26
dobrý den,
mám již rok bolesti na hrudní kosti v místě cca 2-3 žebra vracející se s různou intenzitou (někdy paralizující)
praktická lékařka to v létě pojmenovala Tietzův syndorm
byla bych pacient pro Vás? případně můžete poradit jak si ulevit od bolesti?
děkuji
Radka Chaloupková
Dobrý den, můžete se k nám objednat. Na objednání volejte v pondělí, nebo ve středu mezi 19.30-20.00 hod. Uvolněte si nepřímo krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - krční páteř, hrudní páteř, hrudní kost, prostor mezi třetí a čtvrtou nártní kůstkou, játra, ledviny, Br bod a C bod. Informační video na You Tube - patakyovi.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist