Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "devět": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Tomas | 21. 03. 2019 13:01
Dobrý den,

včera ráno jsem byl trhat dolní 8. od zákroku stále necítím bradu, spodní zuby a půlku dolního rtu.

Dočetl jsem se na Vašich stránkách, že toto lze léčit Vaší metodou, je ale třeba začít co nejdříve.

Bylo by možné objednat se k Vám na co nebližší termín?

Mockrát děkuji


Tomáš
Dobrý den, nemáme teď volné termíny, jenom když se něco uvolní. Mačkejte nehtem konečky malíčků, na noze i na ruce, Tam kde najdete bolest, tak na to místo se soustřeďte. Mačkejte i několikrát denně na pravé i levé noze i ruce.
Od: Vladimír | 20. 03. 2019 21:18
Vážení Patakyovi, mám tinnitus v obou uších s částečnou ztrátou sluchu. Může to být způsobeno i krční páteří. Lze pomoci vaší terapií? Prosím laskavě o radu.
Od: Renata | 20. 03. 2019 17:16
Dobrý den, trápí mě již delší dobu zalehlé pravé ucho. Dle lékaře bez nálezu i dutiny ok. Mám oteklou sliznici nosu žádnou rýmu ani jiné příznaky nachlazení nebo virozy. Jsem alergik (pyl trav). Lékař mi nabídl nosní sprej s kortyzolem. Lze pomoci reflexní terapií, bylinami nebo coby pomohlo? Děkuji za radu.
Od: Lenka Samková | 20. 03. 2019 12:13
Dobrý den,
chtěla bych sebe a svou sestru objednat na Váš kurz reflexní terapie pro začátečníky v termínu od 25. 05. 2019 do 26. 05. 2019, prosím o bližší informace, jak postupovat.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Lenka Samková
Dobrý den, do kurzu RT jsme vás obě zapsali. Těšíme se na setkání.
Od: Marcela | 19. 03. 2019 15:25
A ještě bych přidala dotaz ohledně stravy. KsM jsme vyloučili sice už dříve, ale zato jsem se poměrně hodně naučila pít zelený čaj. Nedávám si do něj sice mléko, ale občas třeba chleba s tvarohem či pomazánkou. Je to stejné jako KsM?
A také nám byla p.Cmurovou na základě jejích letitých zkušeností doporučena na její přednášce olejovobílkovinná strava podle dr.Budwig. Takže každé ráno máme snídani na základě odtučněného tvarohu, mletého lněného semínka , lněného oleje a pár lžic mléka, medu a ovoce. Manželovi toto vyhovuje, já od té doby netrpím zácpou, nicméně ne vždy mi je potom lehce. Prosím o váš názor zda je to spíše vhodné či zatěžující pro vnitřní orgány. Děkuji
Dobrý den, zelený čaj je dobrý, ale nic co pijeme, nebo jíme, by se nemělo zapíjet. Tím se ředí trávicí šťávy. 2. Určitě to může být dobré, ale nedoporučujeme to každé ráno. Třeba měsíc a pak si udělat přestávku. Nízkotučný tvaroh není vhodný, lepší je plnotučný, ale hlavně, sledujte svoje pocity...
Od: Marcela | 19. 03. 2019 15:08
Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila nad vzniklou situací. Mám zlomeninu navikulární kosti a proto sádru na pravé noze. Manžel mi mačká reflexní body tedy pouze na levé (řvu u toho ale věřím že mi to pomůže)-ale co mě překvapilo, že i když mi mačká levou, cítím to i na pravé pod sádrou. A po několika dnech mě začala ta sádrová noha bolet. Chci se zeptat jestli je vhodné v tomto případě používat RT na té levé noze. A jak pomoci tělu k dobré regeneraci kosti. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, mačkejte levou nohu, ale i pravou ruku. Tam kde je zlomenina na noze, tak hledejte to místo na pravé ruce a tam také mačkejte. Užívejte zinek a vitamín A.
Od: Petr Svoboda | 18. 03. 2019 23:47
Dobrý den vážení Patakyovi,
dnes jsem od 19,30 do 20,00 neúspěšně volal na výše uvedené číslo. Byl jsem u Vás s manželkou opakovaně na diagnostice a RT a velmi nám to pomohlo. Dnes jsem chtěl objednat velmi blízkou známou z Mladé Boleslavi, která má velmi náročné zaměstnání a pečuje o rodinu s dvěma malými dětmi a s tím se dostavuje stav únavy a předchorobní příznaky. Doporučil jsem jí Vaše diagnostické a terapeutické postupy, protože mně velmi pomohly. Prosím proto pro ní o nejbližší možný termín léčení.
S úctou
Petr Svoboda
Dobrý den, když nebereme telefon, nejsme doma. Zavolejte příští týden. Děkujeme.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist