Kniha návštěv

Zde nám můžete zanechat vzkaz, objednání na kurz reflexní terapie a školu reflexní terapie.
Na léčení se můžete objednávat telefonicky v pondělí a ve středu, 19:30 - 20:00 hod., na +420 603 579 449.


Jméno:*
Vzkaz:*
Kontaktní údaje:
Pokud nám chcete napsat své kontákní údaje (e-mail, telefoní číslo, adresu atd..), tak je napište prosím sem. Toto uvidíme pouze my a nikdo jiný.
Prosím napište číslicí toto číslo "tři": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


  Stránka: 1  (z 22)  
  Další stránka  

Od: Jitka | 25. 11. 2020 14:12
Dobrý den,
během spánku se několikrát vzbudím, většinou pak hned usnu, ale vypozorovala jsem, že se neustále škrábu. Co prosím zlepšit, načat, aby se tak nedělo a nebudila jsem se a neškrábala.
Děkuji
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - žlučník, Br bod a C bod. Dýchejte do břicha.
Od: Eva | 23. 11. 2020 15:13
dobrý den, prosím o radu. Jak se zbavit alergie na kočky. Máte zkušenosti s vyléčením? Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, každá alergie má příčinu v játrech a v psychice... Mačkejte reflexní plošky - játra, ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny, přiznejte si potlačené emoce... na co, nebo na koho máte alergii....?
Od: Hedvika | 22. 11. 2020 22:25
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak si pomoci při rozšiřující Kopřivce? Asi alergická reakce.
Dobrý den, mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte ostropestřec mariánský. Omezte kyselinotvorné potraviny.... Na koho, nebo na co jste alergická...? Přiznejte si potlačené emoce...
Od: Lenka | 11. 11. 2020 09:12
Dobrý den,
prosím moc o radu, jak ulehčit a urychlit 2 letému dítěti průběh dětské nemoci Ruce - nohy - ústa. Stále ho trápí svědivá vyrážka a otoky.
Moc děkuji.
Dobrý den, hlaďte reflexní plošky, nebo přiložte bříško palce na reflexní plošky - játra, žlučník. ledviny, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny, hlavně sladkosti a mléčné výroby / lepší jsou kozí, nebo ovčí výrobky/.
Od: Anabell | 05. 11. 2020 20:02
Zapoměla jsem na bolesti oči, hučení v uších a velké bolesti hlavy. Děkuji
Dobrý den, tak asi by to chtělo vystoupit z toho začarovaného kruhu. .. Na prvním místě je psychika, potlačené emoce i z dětství, uvědomit si sama sebe, nebrat ohledy na jiné lidi, mít se ráda, taková jaká jste... Nemoc je cesta. s pokorou přijmou to co je, ale pracovat na tom, aby to bylo pořád lepší a lepší. RT: Mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, slinivku, ledviny, tenké střevo, dvanácterník, ,krční páteř, celou páteř, Br bod a C bod. Omezte kyselinotvorné potraviny... Užívejte Elixír Detoxilen a Fungilen 42 dní. Dýchejte do břicha a odpuštění je nejlepší lék.
Od: Anabell | 05. 11. 2020 19:59
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak pomoci uzdraveni s roztroušenou sklerozou. Diagnostikovana krátce, ale víc jak tři roky otoky kloubu, bolesti zad, chodidel, achylovek, horním a dolní zřízený syndrom, hypermobilita, nestabilní kříž, hrudní skolioza, blokace krční páteře, příčně plochá levá noha, bolesti podbřišku, spasmy, brnění horních i dolních končetin, bolest na hrudi, menší citlivost levé poloviny těla od pasu dolů, zhruba 20 let bradavice na levém palci u nohy v oblasti mozku. K tomu nedomikavost mitrální chlopně a nefunkční štítná žláza.
Moc děkuji.
Od: Míra | 04. 11. 2020 21:28
Dobrý večer, prosím Vás. Co dělat když bolí záda a hlava. Reflexně uvolňují záda. Děkuji přeji pěkný večer M.
Dobrý den, uvolněte si reflexně krční páteř. Mačkejte reflexní plošky - játra, žlučník, krční páteř, ledviny, Br bod a C bod. Užívejte měsíc hořčík + vápník.


  Další stránka  
Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist