Články

 Zpět na seznam článků 

Lícní nerv

Možná, že reflexní terapie je jedinou metodou, kterou lze léčit a vyléčit ochrnutí lícního nervu, které se projevuje ustrnutím líce, znehybněním koutku úst, nebo očních víček. Při správném zmáčknutí dojde k okamžitému proteplení v postižené části. Léčebný efekt je závislý od trvání ochrnutí. Při bezprostředním ošetření je účinek stoprocentní. Čím však uběhne delší doba od ochrnutí, zmenšuje se i možnost úplného vyléčení. Reflexologickým působením se však nemůže nic zkazit, takže doporučujeme pokusit se léčit i starší případy.

Mačkání lícního nervu nehtem Nachází se na čtvrtém prstu, jeho druhém (prostředním) článku, ze strany malíčku, uprostřed. Mačká se nehtem na místní nerv, orientovaným kolmě na jeho průběh.

Nerv, podobně, jako žížalka, má snahu zpod nehtu uhýbat. Třeba ho však zatlačit do kouta a tam přitisknout o kost. Působíme na ty straně, kde je potíž ( pro jistotu je třeba vyzkoušet i na druhé). Že je to správné místo poznáme podle velké bolesti. Denně se musí mačkat pětkrát i víc po 15 až 30 zmáčknutí najednou. A při déletrvajícím ochrnutí vydržet i několik měsíců.

Pro trvalou stimulaci někdy přilepíme na to místo měděný (vhodnější je zlatý ) plíšek („červený" kov stimuluje, bílý tlumí, jako například stříbro, cín, jedna koruna česká, hliníku se ale vyhýbáme). Na ovlivňování nervových zakončení se velmi osvědčili semínka Měsíčnice vytrvalé (Lunria rediviva). Má to tu výhodu, že když jej správně přilepíme, působí inteligentně. Při potřebě stimulace stimuluje a pokud je nerv předrážděn, nebo v zánětu tak tlumí. V Čechách je chráněná, ale na Slovensku je možné ji a její semínka nasbírat. Více informací o ní lze získat v Herbáři léčivých rostlin od Janči a Zentricha (EMINENT).

Letos jsme měli v ordinaci kluka (10), který byl asi třičtvrtě roku po tom, co ho porazilo auto. Byl prý na tom tenkrát velmi špatně, ale jakoby zázrakem se z toho dostal a jako památka na hrůznou událost mu zůstalo nepohyblivé levé víčko. Říkal, že když se například koukal do zrcadla a zavřel oči, pořád se v něm viděl. Tato porucha ho dost znervózňovala. Díky tříměsíční snaze a každodenního mačkání milující babičkou se víčko začalo znovu pohybovat. Sice ze začátku s mírným zpožděním, ale rozdíl se postupně ztrácí.

Jiný případ se stal už dřív. Jeden náš dobrý známy (31) měl v koupelně náhlý výpadek vědomí a pádem si poranil hlavu. Okamžitě ho převezli do nemocnice, ale tam nezjistili žádnou příčinu náhlého bezvědomí. Ani na srdci, ani v mozku. Po této příhodě mu však zůstal nepohyblivý koutek úst. Jako řešení mu navrhovali operaci. Stalo se mu to v pátek a v neděli si tajně odskočil k nám do ordinace. Je třeba říct, že při mačkání lícního nervu trpěl jako zvíře. Ale nejvíc mu záleželo na tom, jak bude vypadat a proto statečně držel. V pondělí ráno u vizity doktoři nemohli pochopit, jak rychle zmizelo tak hrozivě vyhlížející ochrnutí lícního nervu.

Naše klientka (45) trpěla parezou lícního nervu. Léčili ji léky tři měsíce, ale bez příznivého výsledku. Začínala se už vyhýbat společnosti a hodně trpěla i psychicky. Po dvou sezeních u nás a samozřejmě vlastním každodenním usilovném mačkání došlo k oživení celé postižené oblasti obličeje.


Přidáno: 04. 12. 2007 21:30


Komentáře k článku     

Od: Blanka | www | 26. 11. 2018 11:44
Waoh, jaký skvělý muž jsem potkal. Dr okpa jsi poslal mne Bůh, protože jsem nikdy neudělal, že můj milenec zpátky, dokud mi neukáže pravé kouzlo tím, že mi do 24 hodin vrátí mého milence. čest, protože jsi mě zase šťastná žena, všichni tam chci, abys věděl, že tento skvělý muž jménem doktor okpa je Boží muž, který je poslán, aby zachránil naše manželství a vztahy. Pokud někdo potřebuje pomůcku v poměru, rád vám poradíme s Dr. okrou, protože je testován a důvěryhodný. Nemyslím si, že je někdo jiný jako doktor Okpa, protože jeho síly jsou jen dobré, aby zachránil vztah. Takže moji bratři a sestry můžete kontaktovat Dr. okpa prostřednictvím: okpatempleofsolution@gmail.com zavolejte mu nebo co ho napíše na +27814706201


Blanka z Czech Republic

Od: Alice Edgar | www | 12. 09. 2018 12:12
Nikdo by se neměl zbavit pravomocí DR ISIKOLA, protože je ve svých pracích skvělý. Jmenuji se Alice Edgarová. Získat mého manžela zpět je to, co jsem očekával a nikdy si nedokázala představit. Já a můj manžel jsem byl ženatý čtyři roky a žijeme šťastně, ale najednou se úplně změnil a odvrátil se od mě a nikdy jsem nevěděl, co se děje, snažil jsem se ho zeptat, ale on mi odmítl říct, co problém je a jak čas pokračoval On hledal rozvod. Byl jsem tak strašný a zmatený a já jsem udělal vše, co bylo možné, aby ho dostal zpátky, ale bylo to všechno marné a myslela jsem si, že veškerá naděje byla ztracena a při hledání cesty ven mi řekl můj přítel, který měl podobný problém o velkém kouzelníkovi, který se jmenoval Dr. Isikolo a pomáhal jí vyřešit svůj problém. Nikdy jsem nevěřil v kouzelnictví v celém svém životě, protože jsem si nikdy nepomyslel, že to bude fungovat, ale snažil jsem se tomuto muži dát šanci a na své největší překvapení, udělal svou práci a přinesl pozitivní výsledek a já jsem se dokázal dostat můj manžel. Dokonce i po tom, co jeho kouzelník udělal svou práci, zjistil jsem, že se můj manžel tak mírně zamiloval se mnou jako dříve. Toto kouzelné odlévání není mytí mozků, ale on otevřel oči, aby viděl, jak moc ho miluji a potřebuji, a teď jsem šťastná Žena znovu a nevím, co mám dělat za toto Velké kouzelnické kolečko, a tak používám toto příležitost říct komukoliv, kdo má podobný problém, aby mu poslal e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com. nebo WhatsApp ho na +2348133261196.

Od: Anna Philips | www | 23. 08. 2018 11:50
TESTIMONIE ZÁVAŽNÉHO KUSTRA
Jmenuji se Mcdowell Shabis. Toto je svědectvím velkého kouzelníka DR \"IMOSE\", který mi pomohl vrátit můj milostný život zpět. V den, kdy mě můj manžel opustil, se zdálo, že věci jsou ponuré a atmosféra byla těžká. Všechno se zdálo bledé, a tak jsem se rozhodl hledat pomoc v kouzelných kolečkách, které mají schopnost vrátit mému bývalému manžela zpět. Jak jsem předpokládal, šel jsem na internet a jak jste viděli i při hledání spolehlivého kouzelného seskupení, viděl jsem spoustu svědectví, které kouzelníky provádí při ozdravení bývalých manželů a milovaných. Vedl jsem víru v DR IMOSE, kontaktoval jsem ho a poté, co mu vysvětlil věci, přijal, aby čelil výzvám na zemi. Byl skvěle skvělý. Můj bývalý manžel se ke mně vrátil s větší péčí a náklonností. Proto bych rád využil této příležitosti, aby mu vzdal hold za svou nesobeckou službu mé situaci. Chvályhodný, prokázal velkou odvahu, že se pokouší nalézt řešení pro prakticky jakýkoli daný problém. Kontaktujte jeho e-mail: imosesolutiontemple@gmail.com. volání nebo Whatsapp ho na +1-(619)-830-4690

Od: Anna Philip | www | 12. 08. 2018 12:33
TESTIMONIE ZÁVAŽNÉHO KUSTRA
Jmenuji se Anna Philip. Toto je svědectvím velkého kouzelníka DR "IMOSE", který mi pomohl vrátit můj milostný život zpět. V den, kdy mě můj manžel opustil, se zdálo, že věci jsou ponuré a atmosféra byla těžká. Všechno se zdálo bledé, a tak jsem se rozhodl hledat pomoc v kouzelných kolečkách, které mají schopnost vrátit mému bývalému manžela zpět. Jak jsem předpokládal, šel jsem na internet a jak jste viděli i při hledání spolehlivého kouzelného seskupení, viděl jsem spoustu svědectví, které kouzelníky provádí při ozdravení bývalých manželů a milovaných. Vedl jsem víru v DR IMOSE, kontaktoval jsem ho a poté, co mu vysvětlil věci, přijal, aby čelil výzvám na zemi. Byl skvěle skvělý. Můj bývalý manžel se ke mně vrátil s větší péčí a náklonností. Proto bych rád využil této příležitosti, aby mu vzdal hold za svou nesobeckou službu mé situaci. Chvályhodný, prokázal velkou odvahu, že se pokouší nalézt řešení pro prakticky jakýkoli daný problém. Kontaktujte jeho e-mail: imosesolutiontemple@gmail.com. volání nebo Whatsapp ho na +1-619-830-4690

Od: Kristina Oren | www | 10. 08. 2018 13:34
Dobrý den mé jméno je Kristina Oren. Chci se podělit s celým světem o tom, jak Dr. Dr Isikolo, hlavní kněz ISIKOLO SPELL TEMPLE, mi pomohl sjednotit své manželství. Prošla jsem hrubé a těžké časy, protože můj manžel mě nechal za druhou ženu a úplně mě ignoroval s dětmi. Chcete-li snížit dlouhý příběh, po dvou letech rozpadu s mým manželem bez telefonních hovorů nebo e-mailových zpráv. Byl jsem tak frustrovaný, protože jsem kontaktoval tolik jiných kouzelníků bez výsledků. když jsem četl o jeho webových stránkách na drisikolosolutionhome.webnode.com, tak jsem se rozhodl kontaktovat jej za pomoc. k mému největšímu překvapení, za pouhých 24 hodin později mi zavolal manžel a začal prosit o odpuštění. Jsem teď šťastná žena s krásnou holčičkou. Všem díky Dr. Isikolo. Můžete kontaktovat Dr. Isikolo přímo na jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com. zavolejte nebo co jej na telefonu +2348133261196 nebo Viber +2347082727576.

Od: Hellen | www | 31. 07. 2018 15:46
O MŮJ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

Jmenuji se Hellen Brinkerhoff, jsem ze Skotska, chci se podělit o skvělé zprávy o mém životě všem a těm, kteří potřebují pomoc i v jejich životě. Po dobu 6 let trpím, můj manžel mě opustil a šel dál vzít jinou ženu jen proto, že jeho rodina mě nemiluje, také proto, že jsem mu nedokázala dát dítě, byla jsem v slzách po dobu 6 let trpí, protože když se můj manžel rozvedl, hledal jsem kouzelník, který mi pomohl on-line setkali se tolik kouzelníků, ze mě všechny shromáždili, aniž mi pomohli, ale 14. května 2018 jsem viděl místo ženy online, která sdílí dobrou práci kouzelníka s názvem Dr. Odia, musím odvahu kontaktovat ho, když jsem ho kontaktoval, řekl mi, že můj problém byl vyřešen, protože jsem se s ním spojil, po jeho kouzelném odlévání mi řekl, že se můj manžel vrátí ke mně za necelých 24 hodin, což mi se stalo překvapivě, Řekla mi, že můj manžel říkáme, abych se mi omluvila. ihned poté, co mi to všechno řekl, můj manžel mi zavolal telefonem a začal mě prosit, abych ho přijal zpět po 6 letech rozvedení. dnes sděluji tuto zprávu, protože chci, aby svět věděl o něm a jeho dobré práci. Jsem také velmi ráda, že jsem těhotná teď po svém těhotenském kouzlení a pro ty z vás, kteří potřebují nějaký druh pomoci, problém s penězi, problém s penězi, pojmenujte ji, rád kontaktujete Dr. Odia dnes a máte problém vyřešen tady jsou jeho kontaktní údaje Email: odiasolutioncenter@gmail.com, Pro přímé volání a Viber Chat Číslo: +27638836445.

Od: Adina | www | 27. 07. 2018 17:04
Ahoj všichni, chci říct velkou poděkování velkému doktorovi obohovi, že mi ke mně vrátili své štěstí. Nevím, jak vyjádřit to, co pro mě udělal, protože pro mě udělal víc než VELKÝ, protože mi vrátil svého milence nejen mého milence, ale teď mého manžela, když se s ním rozloučil dva roky. Opravdu oceňuji velkou pomoc, kterou mi poskytl, a myslím, že jsem tu nejšťastnější žena na zemi. Jsem rád, že můj muž zpátky. Pokud byste chtěl poděkovat Dr. Obohovi nebo potřebovat jeho pomoc, můžete ho laskavě dostat přes obohtempleofanswer@gmail.com

Adina

Od: Dijina Ivor | www | 26. 07. 2018 15:02
Mým účelem dnes je sdílet tento článek se světem o tom, jak mi doktor Isikolo pomohl dostat zpět svého přítele, který se se mnou rozloučil před 4 měsíci. Snažil jsem se, abych mohl vidět důvody se mnou, abychom mohli pokračovat v našem vztahu, ale on mě popřel. Děkuji Bohu za to, že mi pomohl pomoct jít do internetu, prohledal jsem to správně a viděl jsem různé recenze doktora Adodu a já jsem trval na tom, že jsem to zkusil tím, že bys ho kontaktoval prostřednictvím aplikace, která je na (+2348133261196). Dal mi důvod znovu žít a připravil kouzlo a řekl mi, že se můj Ex-přítel vrátí ke mně do 48 hodin. Můžete mi věřit, můj EX-přítel se vrátil ke mně a naše svatba bude držet brzy. Kontaktujte jej teď! pokud potřebujete nějakou pomoc. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196
  a dělá hodně kouzel. Ještě jednou chci říci, že jsem velmi potěšen za vaši pomoc.

Od: Sofija Emerik | www | 24. 07. 2018 12:20
To je mé svědectví o dobré práci Dr. Isikolo, kteří mi pomáhají .... Jsem Sofija Emerik. A je mi líto, že jsem to uvedl na síť, ale budu muset tímto světem špičkové kouzelník, který přivedl zpátky svého manžela, který mě nechal venku za poslední 3 roky, jsem se nakonec setkal s tímto mužem na blogu vysílání jednoho z nich je klient pro pomoc , vysvětlil jsem mu všechno a vyprávěl mi o kouzelníku, o kterém se dozvěděl, a on mi dal e-mailovou adresu, abych napsal kouzelníkovi, aby mi řekl mým problémům. Za pouhé 2 dny se můj manžel vrátil ke mně. Jen chci vám poděkovat tomuto pravdivému a upřímnému kouzelníkovi, pane, všechno, co jste řekli, se stalo a děkuji vám, pane. Prosím, řekněte každému, kdo hledá nějaké řešení problému, rád bych se laskavě poradil s tímto kouzelníkem, je skutečný, je mocný a to, co kouzelník říká, je to, co se stane, protože všechno, co kouzelník řekl stalo se mi. Můžete jej laskavě kontaktovat na: jeho e-mailová adresa je isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196.

Od: Iva Stefan | www | 20. 07. 2018 18:36
E-mail Dr. Isikolo za opravdové kouzlo lásky: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

Ahoj diváci, Jmenuji se Iva Štefan Jsem velmi šťastný, že sdílet toto svědectví ***, byl jsem zraněn a srdce rozbité, když můj manžel opustil mne s našimi dvěma dětmi, byl jsem zmatený a nevěděl jsem, co dělat, miloval jsem tolik jsem se snažil, abych ho přivedl zpátky, ale bez úspěchu, v jeden věrný den, když jsem přišel z práce, setkal jsem se s mým přítelem, kterému vysvětlím svůj problém, a ona mi řekla o kouzelném kolečku nazvaném "Dr. Isikolo", která ji také otěhotněla, když hledala dítě, kontaktovala kouzelníkem prostřednictvím e-mailu, který mi dal, a kouzelník mi řekl, co mám dělat, a já jsem udělal přesně tak, jak mi bylo řečeno, abych můj manžel, který mě dlouho nezavolal, mě zavolal a začal se omlouvat za všechny špatné věci, které mi způsobil, a teď mě miloval víc než kdy předtím, bratři a sestry, když procházíš nějakou druh problému kontaktujte jej a já vám 100% záruku, že vyřeší vaše problémy. toto je jeho kontakty isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

Od: Barbara Perisic | www | 15. 07. 2018 21:01
Jsem venku, abych tuto dobrou zprávu urychlil celý svět o tom, jak jsem dostal mého bývalého manžela zpět. Byla jsem oddělena od svého manžela na průchod 6 let a nebyla jsem spokojená, že jsem potřebovala svého manžela zpátky, protože život osamělosti byl pro mne a mé 3 děti tak strašný, že jsem hledal nějaké možné kouzelnické kolečko, které by mohlo přinést mého manžela, a pak jsem narazil na Dr. Isikolo, viděl jsem komentář o Dr. Isikolo, jak přináší milovníky spolu s kouzelníkem Kontaktoval jsem ho a on mě vedl. Požádal jsem o řešení, začal lék na mé kouzlo, požádal o nějaké informace, které jsem mu poslal a také mi řekl, že musíme koupit nějaké věci pro kouzlo, aby mi pracovaly prospěšné a které jsem cítil peníze pro něj po 48 hodinách mi zavolal můj manžel a začal mě bagovat za odpuštění za všechno, co se stalo, jsem tak šťastná právě teď, když jsme zpátky jako jedna rodina pro každého, kdo může potřebovat pomoc velkého kouzelníka, kterého můžete kontaktovat: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

Od: Leonarda Vedran | www | 12. 07. 2018 12:18
Cítím se tak znovu požehnaný v mém sňatku poté, co doktor Isikolo přivedl zpět svého manžela, který se se mnou rozloučil o dobré 3 měsíce. Am Leonarda Vedran jménem z Los Angeles. I když mám po celém těle ústa, nestačí bych poděkovat Dr. Isikolo za jeho pomoc v životě. Můj manžel se se mnou oddělil po dobu 3 měsíců a byl bez bolesti a bolesti. Takže jsem hledala pomoc všude, ale nic nevyřešilo, dokud jsem nemyslel Dr. Isikolo, který jsem kontaktoval online. Vysvětlil jsem mu svou situaci a on slíbil, že se můj manžel vrátí ke mně do 24 až 48 hodin, pokud mi srdce pořád bít pro něj. Věřil jsem mu a on pro mne připravil kouzlo a můj manžel mi říkal přesně, když řekla doktorka Isikolo. Prosil a řekl, že mě potřebuje zpátky a teď už 9 let znovu žijeme šťastně. Každý, kdo tam četl článek, který potřebuje pomoc, by se měl obrátit na něj ... Email: isikolosolutionhome@gmail.com. volání nebo Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196

Od: Nelson Olga | www | 10. 07. 2018 16:58
Děkuji za váš zázrak Doktor Isikolo Tento článek je věnován Dr. Isikolo. Byl jsem ženatý se svou ženou po dobu 6 let a nedávno se se mnou rozloučila a hluboce mi to zranilo, když mi řekla, abych ji nechala sama a že už mě nemiluje, když jsem jí byla vždy věrná a upřímná. Snažil jsem se všechny způsoby, jak ji zpátky koupit, co chce, jako vždycky, a ona mi stále nechává srdce zlomené a má dokonce i nového přítele, který mě zničil ještě víc, dokud mě můj přítel ze střední školy nenáviděl na tohle skutečné kouzlo Dr. Isikolo. Tenhle člověk mě úplně změnil. Sledoval jsem všechno, co mi řekl, abych udělal, a moje žena se vrátila zpět, aby mě prosila. Byl jsem ohromen, všechno se stalo přesně tak, jak mi řekl. Měl jsem víru ve všechno, co mi řekl, a všechno bylo pravdivé. Také on tam byl každý okamžik, dokud jsem dostal mé štěstí zpátky a on také poskytuje kouzla, která vyléčí impotenci, holosti, nemoci, jako je HIV / AIDS, Herpes, Rakovina E.T.C. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese isikolosolutionhome@gmail.com whatsapp nebo Viber +2348133261196.

Od: AUDRY | www | 06. 07. 2018 22:28
Jmenuji se Ahiga Audrey, žiji v Ohiu ve Spojených státech a jsem šťastná vdaná za krásného a pečujícího manžela se třemi dětmi. V mé rodině se před rokem objevil velký problém, mezi mnou a mým manželem, tak strašným, že přivedl případ k rozvodu. Řekl, že už nikdy se mnou nebude zůstat a že mě už nemiluje. A tak opustil dům a způsobil mně a mým dětem, aby prošli vážnými bolestmi. Snažil jsem se všechny mé prostředky, abych ho dostal zpátky přes hodně žebrání, ale bezvýznamné. Nakonec potvrdil, že se rozhodl a nikdy mě nikdy neuvidí. V podivné noci, když jsem se vrátil z práce, potkal jsem jednoho starého přítele, který se zeptal svého manžela. Vysvětlil jsem jí všechno, a tak mi řekla, že jediný způsob, jak můžu vrátit mého manžela, je navštívit kouzelníka, protože to pro ni opravdu fungovalo. Nikdy jsem však nevěřil pravopisu, ale neměl jsem jinou možnost, než řídit její radu. Dala mi e-mailovou adresu kontroly pravopisu, která je "wiseozizaspiritualhome@gmail.com"
Takže následujícího rána jsem poslal e-mail na adresu, kterou mi dala, a ujištění o kouzlu, že budu za dva dny dostanu svého manžela. Jaké fantastické tvrzení! LOL !!! Nikdy jsem si nemyslel, že mluvil se mnou a řekl mi všechno, co jsem potřeboval. Druhé ráno, překvapivě, můj manžel, který mě nezavolal více než rok, mě zavolal, abych se vrátil. Tak úžasné, že? No, tak se vrátil tentýž den, s velkou láskou a radostí, a omluvil se za jeho chyby a bolesti, které způsobil mně a mým dětem. Od tohoto dne je náš vztah silnější než předtím. Děkujeme vám za pomoc z tohoto skvělého pravopisného kanálu. Moje rada pro všechny tam přes různé výzvy je kontaktovat tohoto skvělého muže a stejně jako on pro mě bude vyřešit všechny vaše problémy. Můžete mu poslat e-mail prostřednictvím této e-mailové adresy. Slíbil jsem mu, že povím celému světu o jeho velkolepých pravomocích. spellspecialistcaster937@gmail.com pokud jste v takovém stavu nebo pokud máte nějaký problém s "převzetím vašeho ex. nejen že vám může pomoci
1) Buďte povýšeni ve všem, co děláte.
2) Vydělat dobré peníze nebo vyhrát loterii.
3) Dosažení úspěchu v podnikání.
4) duchovní problémy.
5) trestní stíhání
6) Podívejte se na svého partnera života.
7) získat dobře placenou práci.
8) Získejte kontrolu nad svým manželstvím.
9) získat výhody a získat přitažlivost od lidí.
10) ztratit peníze.
(11) léčí všechna nemoci. jak léčitelná a nezdravá, stejně jako HIV / AIDS, rakovina, cokoliv vůbec
(12) řešíte problémy s těhotenstvím a žehnáte s dětmi.
(13) Získat vízum nebo pracovní povolení
jeho e-mail je opět adresa spellspecialistcaster937@gmail.com

Od: Angelica Modric | www | 05. 07. 2018 22:21
moje jméno je Angelica Modric !!! jsem velmi vděčný, že s vámi sdílím to skvělé svědectví. Nejlepší věc, která se kdy v životě stala, je, jak vyhrát loterii. Jsem žena, která věří, že jednoho dne vyhrát loterii. konečně se mi sny dostaly, když jsem e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. věřte mu a řekněte mu, že potřebuji číslo loterie. jsem přišel dlouhou cestu výdaje na lístek, jen abych se ujistil, že vyhraju. Ale nikdy jsem nevěděl, že vítězství bylo tak snadné, až do dnešního dne jsem myslel na kouzelné kolečko online, o němž tolik lidí hovořilo o tom, že je velmi dobrý v kouzlení loterie, a tak se rozhodnu zkusit. Kontaktoval jsem toho muže a on dělal kouzlo a dal mi vítězná čísla loterie. Ale věřte mi, když byly výhry mimo, jsem byl mezi vítězi. vyhraji 1.200.000 milionů liber. Velký doktor Isikolo. věřte opravdu, že jste nejlepší, s těmito muži můžete miliony peněz prostřednictvím loterie. jsem tak šťastný, že se s těmito lidmi setkám, budu vám navždy vděčný. Pošlete jej e-mailem za své vlastní vítězná loterie.
E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo whatsapp +2348133261196

Od: esther | www | 01. 07. 2018 14:00
Tady je to svědčit, co mi toto skvělé kouzelnické kolečko udělalo. Nikdy nevěřím v casting kouzel, dokud jsem nebyl v pokušení to zkusit .. Já a můj manžel měli spoustu potíží spolu žít, vždycky mě nebude dělat šťastný, protože se zamiloval do jiné dámy mimo manželství. nejlépe se ujistit, že můj manžel opouští tuto ženu, ale čím víc mluvím s ním, tím víc mi to připadá smutné, takže se můj manželství rozpadal, protože mi dává větší pozornost. Takže se všemi těmito bolestmi a úzkostí jsem se rozhodl kontaktovat odborníka na kouzelnické kolečko, abych zjistil, jestli mezi mnou a mým manželem opět můžeme pracovat. Tento odborník na kouzelnické kolečko mi řekl, že můj manžel je opravdu ve velkém cestovním pasu, protože byl okouzlen určitým kouzlem, a tak mu řekl, aby vše znovu udělal jako obvykle. on šel dopředu a hodil okouzlení pro mě po 3 dnech odlévání kouzlo můj manžel úplně změnil on se omluvil, abych řekl, jak se mnou zacházel, že on sám, opravdu děkuji vám specialistovi přinést zpět svého manžela ke mně chci, aby vás každý kontaktovat on pro ty, kteří mají nějaké problémy spojené s problémem sňatku a problémy v souvislosti s ním, vyřeší to pro vás. jejich e-mailová adresa je zde: spellspecialistcaster937@gmail.com
1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2) kouzlo lásky
(3) Chcete být povýšeni v kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali pro vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí nebo vyhrát loterii.
(7) Chcete, aby vaše manželka byla vaším věkem navždy.
(8) Pokud potřebujete finanční podporu.
(9) Pokud nemůžete svého partnera uspokojit.
(10), abyste zastavili rozvod.
(11), pokud se chcete odlišit od svého manžela.
(12), pokud chcete, aby vaše přání byla udělena.
(13) Těhotenské kouzlo myslet na dítě
(14) Záruka, kterou vyhráváte v rozporu s právními případy a rozvodem bez ohledu na scénu
(15) Zastavte manželství nebo vztah, aby se nerozlouskali.
Opět e-mailová adresa je spellspecialistcaster937@gmail.com
Cokoli chcete, dostanete to od specialisty. stačí ho kontaktovat, vysvětlit mu svůj problém a vyřešit.

Od: Emilia Rob | www | 30. 06. 2018 16:26
Chci dovolit světu vědět o Dr. Isikolo Velké kouzelnické kolečko, které mi přivedlo svou ženu, když jsem si myslela, že veškerá naděje byla ztracena. Dr. Isikolo použil své silné kouzlo, aby mi na tváři usmál a vrátil mou ženu se svým kouzlem. Nejdříve jsem si myslel, že snila, když se moje žena vrátila ke mně na kolena a prosila mě, abych jí odpustil a přijal ji zpátky. i od té doby mě miluje víc, než jsem kdy čekal, takže jsem se sliboval svému já, nechám svět vědět o doktorovi Okokakovi, protože je Bůh na zemi. Máte problémy ve vašem vztahu? Váš partner se s vámi rozloučil a stále ho milujete a chcete ho zpátky? Máte problémy se svými financemi? nebo potřebujete pomoc jakéhokoliv druhu, pak se obraťte na Dr. Isikolo dnes, protože vám dám 100% záruku, že vám pomůže, stejně jako mi pomáhal. Dr. Isikolo pošlete toto skvělé kouzlo e-mailem prostřednictvím isikolosolutionhome@gmail.com a můžete mu i Co si s ním nebo Viber na +2348133261196

Od: jackson24 | www | 27. 05. 2018 01:36
Nikdy jsem si nemyslel, že by to mohlo být štastné v manželství po tolika spotech a zklamání. to všechno zacalo poté, co se muj snoubenec zaujal,
z niceho nenávistne prišla, zpocátku jsem si myslel, že se jen jedná, dokud mi nezapadne, že ztrácím svého muže na jinou ženu
. nekterí ríkali, že je posedlý nekterými démony, kterí nechtejí, abychom se oženili, jiní ríkali, že je zamilovaný do jiné ženy. Byl jsem ohromen a bezradný
, ztrácel jsem své jméno je HELEN BERNARD, chci svedcit o silném kouzelném kolecku (wiccanspelltemple@gmail.com), který prinesl radost do mého sveta
muj muž a já jsme nemeli rešení.
moji radost se vrátila, když muj prítel me predstavil kouzelníkovi,
musím ríct, že jsem nikdy v tomto živote nevidel takového cloveka,
tak jemné, teplé a milé. zpocátku jsem ho pochyboval, protože falešné kolecka,
ale po mém nejvetším prekvapení poté, co odnesl kouzlo bez toho, abych sbíral desetník z penez, se muj manžel vrátil.
mužu ríci, že jsem ted štastne ženatý a užívám si toho nejlepšího z manželství. jeho 8 let manželství a každodenní pocit svého medového mesíce.
pro ženy, které procházejí rozcilením a zklamáním, musím ríct, že existuje nadeje, ješte ne zoufalství.
mužete se vrátit zpet
.
MUŽETE KONTAKT DR WICCAN: wiccanspelltemple@gmail.com
watsapp number +254746135258

Od: Anna | www | 11. 05. 2018 14:59
MUSÍTE ČTĚTE ŘEŠENÍ:

Jmenuji se Anna, jsem z Velké Británie, chci se s vámi podělit o svůj příběh a také vám řeknu své problémy, hledal jsem on-line, jak získat skutečné kouzelník, který mi může přinést mého manžela. ženatý před 9 lety bez dětí a moje finanční situace byla horší, nemám peníze nemám dítě, můj manžel mě nechal přemýšlet, přinést mu smůlu, až do roku 2016/2017 jsem se setkal s výpovědí dámy on-line mluvit o Dr Odia, povzbudil jsem ho a kontaktoval jsem ho za pomoc a on mi odpověděl co nejdříve, první slovo, které řekl, je, že mé problémy skončily, řekl, že se mi zase usmívá, byl jsem šťastný s jeho povzbuzením, začal svou práci a řekla mi, že se můj manžel vrátí za méně než 24 hodin, když mě prosí, abych ho přijal zpět, po tom, co všechno, co říkal, se stalo poprvé v životě, byl jsem s manželem spokojen, o několik týdnů později jsem těhotná . Řekl, že musím být finančně stabilní, abych byl spokojený s mým manželem, dal mi pro mě další kouzlo, dnes mi lidé upřednostňují kamkoli jdu, můj život je finančně stabilní, já a můj manžel dělají skvělé, nejdůležitější bylo, skončil můj bolesti a teď mám své vlastní dítě, které mi říká mumie, nikdy jsem nesetkal žádné kouzelnické kolečko tak skutečné a mocné jako doktor Odia, má řešení na jakýkoli problém na zemi, jeho kouzlo není škodlivé a on může pracovat pro vás bez vaší přítomnosti, říkám to všechno, protože jsem mu řekl, že budu mít jistotu, že informuji svět o jeho dobré práci a vím, že tolik lidí potřebuje také pomoc, takže pokud potřebujete jakoukoli pomoc, neváhejte s ním kontaktovat nebo pokud mu chcete poděkovat za mne, kontaktujte Dr. Odii na jeho e-mailu: odiasolutioncenter@gmail.com a jeho číslo aplikace Whats-app: +2349065101630. A Viber číslo: +27638836445.

Od: SAFINA | www | 09. 05. 2018 22:00
SVĚDECTVÍ:

Jmenuji se Safina jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás těžké, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod, jen aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se seznámil s přítelem, který mě odkázal na doktorku Odii kouzelnou kolečku, která jí pomáhala s vlastními problémy, povzbudila jsem mé vlastní a kontaktovala ho, první věc, kterou řekl, bylo, že mé problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolenou, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Odii, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně zvýhodněná a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Odii dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: odiasolutioncenter@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí za mnou děkovat za dobrou práci.

Od: jelka | www | 30. 04. 2018 23:29
Hej, já jsem Jelka Rodka. Život bez mého manžela byl pro mě a mé děti opravdovým nepořádek. Jsem tak šťastný, že můj Ex přešel zpět pomocí pomocníka Dr. Isikolo. Moje největší překvapení bylo, že 48 hodin poté, co Doktor připravil kouzlo na mě, můj manžel, který mě opustil 4 roky, mi náhle zavolal nečekaně a jsem tak šťastný, že jsme se opět dostali pomoci Dr. Isikolo a jsem tak rád, že budu opět s mým manželem. Dr. Isikolo je velmi krásné kouzelník, můžete ho kontaktovat, pokud potřebujete jeho asistenta, protože vím, že vám může pomoci. kontaktujte jej prostřednictvím jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho nyní +2348133261196.

Od: Tina | www | 13. 04. 2018 23:28
Ahoj všichni jsem Tina z Canada, chci poděkovat velkému Obohovi, který je důvodem pro mé štěstí dnes tím, že přivedu svou ztracenou milenku ke mně, i když jsem byl ten, kdo ho špatně vedl k rozpadu, k němuž došlo. Ale jsem rád, že se mohu dostat do kontaktu s doktorem, který mi do 48 hodin přivedl své milence, aniž by věděl, jak to udělal. Chci mu poděkovat za úsměv na tváři a chtěl bych vědět světu, že nám pomůžeme v každé situaci, v níž se ocitneme, pokud jsme ještě naživu a doktor Oboh je mezi kteří jsou ochotni zachránit naše manželství a vztahy. Můžete se s ním spojit prostřednictvím: obohtempleofanswer@gmail.com

Jméno: Tina

Země: Canada

Od: Marisa | www | 08. 04. 2018 14:13
CO DALŠÍ ODPOVĚDNOST PRO CO DĚLAT ISIKOLO PRO ME A MŮJ DOMÁCNOST.
Jmenuji se martin Marisa, žijící v současné době v Chorvatsku, chci rychle říct světu, že existuje skutečné on-line kouzelník, který je silný a originální. Jmenuje se Dr. Isikolo. Nedávno mi pomohl spojit můj vztah s mým manželem, který odešel Když jsem se obrátil na doktora Isikola, dal mi pro mě kouzlo lásky a můj manžel, který říkal, že s mnou nemá nic společného, ​​mě znovu zavolal a začal mě prosit, abych se vrátil. on je zpátky s touto láskou a péčí. dnes jsem rád, že všichni víte, že toto kouzelnické seskupení má pravomoc obnovit zlomený vztah zpět. protože jsem teď s mým manželem spokojený. Pro každého, kdo čte tento článek a potřebuje jakoukoli pomoc, dokáže Dr. Isikolo nabídnout jakoukoliv pomoc, jako je Léčba všech typů nemocí, soudní případy, kouzlo těhotenství, duchovní ochrana a mnoho dalších. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu isikolosolutionhome@gmail.com nebo co ho zajímá +2348133261196.

Od: sandra barfinder | www | 20. 03. 2018 05:39
Věřím, že každý, kdo vlastní 100% svého srdce, stojí za to bojovat. Ano, chlubím se, protože jsem se nikdy nesetkala s nějakými negativními radami od svých rodičů, když jsem se měl oženit. Mezi našimi dvěma rodinami byla válka, pak byl můj manžel mateřským štěněm, jeho rodinní příslušníci ho zvykli hodně, že nemohl rozhodnout bez konzultace s nimi. Nejvíce mě překvapilo, když se 36letý muž snaží o to, aby jeho rodiče a někteří členové rodiny souhlasili předtím, než se s někým setkali, nejhorší se stalo, když mu bylo poučeno, aby mě přivedli k domovu v Rampartu v New Orleans, to bylo riskantní přijmout takovou pozvánku. Válka mezi našimi rodinami začala, když konečně navrhl (to bylo asi před čtyřmi lety), jeho rodina dávala nějaké podmínky, pokud musí manželku mě (musíme žít s nimi), byl jsem v šoku, když můj manžel přijal a byl spokojen s jejich podmínkami (tak šílený). Moje rodina se zoufala a požadovala, abych se s ním okamžitě rozpadl. Rozhodl jsem se, že mu udělám poslední záběr jako člověk, který už převzal více než 100% svého srdce. Vzal jsem si riziko, že s nimi půjdu duchovní tím, že poruším doktora Sharaju přes sharajasid @ gmail.com, nevím, ale duchovní otec už věděl, že se s ním chci poradit. Nejdřív mi řekl, že mám nebezpečí a jak je můj manžel zroden od narození, jak si ho mozku umyje, aby vykonával své vůle. Stejně jako citát, který říká, že člověk vidí jasně pouze srdce, uvědomil jsem si, že nikdo viděl to, co jsem viděl u svého manžela, a proto jsem použil pomoc PRIEST SHARAJY, abych ho vytrhl ze své bídy. Jeho oči, které poprvé otevřel PRIEST SHARAJA SID, se jeho rodina zamilovala se mnou a každému našemu požadavku vyhověla, naše rodiny po mně lásky zakoušely mír. Je to přes 2 roky po lásce a můj manžel se každým dnem neustále zlepšuje bez zásahu své rodiny. Čekala jsem příliš dlouho na to, abych sdílela tento úžasný kus. Děkujeme za váš čas a také za PRIEST SHARAJA SID. Znal jsem ho tím, že jsem četl některé úžasné svědectví na blogy .. text kněz sharajasid ++ (234) 9066-376197

Od: Ogundele | www | 15. 03. 2018 14:04
MUSÍŠ ČÍST:

Jmenuji se Sandra jsem z Los Angeles, jsem zde, abych svědčil o skvělé práci velkého kouzelníka, který mi pomohl se všemi svými problémy dnes jsem šťastný kvůli němu, všechno začalo v roce 2002, kdy jsem byl ženatý s mužem Johanem Smithem UK, mě po 15 letech manželství unavuje a není žádné dítě a věci jsou pro nás obtížné, finančně jsme nebyli v pořádku a můj manžel se snaží o rozvod jen proto, aby mě žil sám a tvářil se životu, modlil jsem se k Bohu abych ho vrátil, až do roku 2016, kdy jsem se setkal s přítelem, který mě vedl k doktoru Ogundeleovi kouzelníkovi, který jí pomohl s vlastními problémy, povzbudil jsem ho a kontaktoval ho, první věc, kterou řekl, bylo, že moje problémy jsou u konce od kontaktovali ho za pomoc. Věřím mu a zeptám se ho, co mám dělat dál, řekl mi, co mám dělat, a poté řekl, že se můj manžel vrátí ke mně, aby mě prosil o kolena za 24 hodin, to bylo po 10 letech rozvodu, překvapivě po jeho práci, můj manžel přišel prosit na kolena, naléhavě ho přijal a informoval o tom Dr. Ogundele, řekl, že pro mě bude hodit Money Spell, aby moje rodina byla finančně výhodná, a pracoval jsem s ním po 48 hodinách všude jít lidé milují mě a mé podnikání se pohybuje dopředu za to nejlepší, teď jsem šťastná a ráda informovala svět, že je to nejsilnější člověk, se kterým jsem se setkal kdekoliv na světě, že má řešení jakéhokoliv problému, který máš, on není peníze vědomí, že pomůže a počkat, dokud jste v pořádku před očekáváním jeho ocenění, takže moji bratři a sestra, pokud jste v jakékoli situaci a potřebují pomoc i poradenství, měli byste kontaktovat Dr. Ogundele dnes a vaše problémy vyřešeny. Zde je jeho email: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pro vás, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří mi chtějí poděkovat za dobrou práci.

Od: Roger Stacy | www | 05. 03. 2018 09:16
Toto je svědectví přeměněné na život, o němž se cítím tak šťastným stříhání se všemi těmi, kteří potřebují finanční pomoc pro obchodní nebo rodinné záležitosti, které pro mě byly vyrobeny. Od 25. srpna 2016 jsem byl finančně frustrovaný kvůli tomu, že jsem ztratil svou práci, dokud mi pomohl pan JEFF hacker s BLANK ATM CARD. Jsem tak plný radosti řezání tohoto příspěvku všem je, jak jsem dostal svou BLANK ATM CARD s denním stažením 5000 dolarů denně, že bych ho využít 12 měsíců bez stopy, každý den jsem stáhl 5000 dolarů v každém ATM , to je příležitost pro každého, aby to udělal velmi důležitým a zkusil to zkusit tak, jak jsem to udělal, a dnes jsem dnes tak šťastný. Byl jsem schopen vymazat všechny své vynikající účty, děkuji vám panu Jeffovi za to, co jste udělal, abyste změnili svůj život, jsem věčně vděčný. Máte-li zájem o kontakt s panem JEFFem na BLANK ATM CARD, zašlete je prosím e-mailem na tento e-mail; jefflouisworld@gmail.com

Od: Petra | www | 21. 02. 2018 00:07
Hurá! Myslím, že jsem nejšťastnější žena na zemi poté, co jsem svého manžela zpátky do svého života poté, co mě opustil 1 rok a šest měsíců, co jsem učil, že byl pryč navěky, dokud mi doktor Okpa nepřijel. Dneska jsem šťastná kvůli doktorovi Okpovi, kterému mohu říci, že je pro mě víceméně bohem, protože jsem nikdy neudělal, že můžu znovu získat svého manžela, ale udělal skvělou práci, kterou jsem nikdy neudělal během 24 hodinového intervalu. Chci použít toto médium, abych světu pomohlo, abych poděkoval velkému doktorovi Okpovi za to, že jsem vrátil své štěstí. Moji kolegyně, které procházejí podobnými záležitostmi, vám poradí, abyste kontaktovali Dr. Okpu za pomoc přes okpatempleofsolution@gmail.com nebo mu zavoláte: +2347037596494

Petra z USA

Od: jacira | www | 10. 10. 2017 18:17
Jmenuji se Jaci, nedokážu to vysvětlit, ale musím sdílet svou radost a štěstí se světem, nevím, jak mi baba EGBO pomohla vrátit mému manžela. Byl jsem frustrovaný za poslední dva roky, když mé dvě děti žily bez mého manžela, který překvapivě odešel domů s dívkou. Jednoho věrného dne přijela můj přítel a já jsem jí vyprávěla o situaci, v níž jsem v posledních dvou letech, pak mi řekla o Dr. Egbo, že je velmi silný člověk, zpočátku jsem jí nikdy nechtěl věřit, protože jsem strávil hodně na různých místech, ale přesvědčila mě, abych to zkusila, takže nemám na výběr, protože opravdu potřebuju můj manžel zpátky. Takže jsme kontaktovali Dr. Egba, který mi řekl, co jsem potřeboval, což jsem pochyboval. Největší radostí ve mně dnes je, že doktor Egbo byl schopen vrátit mému manžela zpátky ke mně a nyní žijeme šťastně jako nikdy předtím. Díky vám můj krásný otec.
prosím, pokud máte jakýkoliv druh problému, doporučuji vám, abyste ho kontaktovali na jeho soukromém e-mailu dregbosolutioncenter@gmail.com. díky moc, pane, toto je jediný způsob, jak tě mohu ocenit a budu vždycky o tobě říkat světu, děkuji vám, pane.
on také zmínil o jiných problémech, které je schopen řešit lidem obecně jako např.
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí pro vaše podnikání
(7) Chcete, aby byl váš manžel / manželka vázán
navždy tvoje.
(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.
(9) Bylinná péče
(10) Pokud nemůžete uspokojit svou ženu
sexuální touha nebo
nízká chyba akce.
(11) jestliže vaše menstruace odmítají přijet
den v něm
předpokládat nebo přetečení.
(12) pokud vaše práce odmítá platit vám, lidé
díky vám ETC. prosím kontaktujte Babu za pomoc na adrese dregbosolutioncenter@gmail.com

Od: jacira | www | 25. 09. 2017 12:30
Úžasné svědectví o kouzelníku, které mi přivedlo mého manžela .. Jmenuji se jacira.
Jsem šťastně ženatý s krásným a pečujícím manželem se dvěma dětmi. V mé rodině se před sedmi měsíci objevil velmi velký problém, mezi mnou a mým manželem, tak strašným, že přišel k soudu k rozvodu. říkal, že nikdy nechtěl zůstat se mnou znovu a že mě už nemiluje. Takže vycucoval z domu a udělal mě i mým dětem procházet těžkými bolestmi. Snažil jsem se všemi možnými prostředky, abych ho vzal zpátky, po hodně žebrání, ale bez úspěchu. a potvrdil, že se rozhodl a nikdy mě nechtěl vidět znovu. Jednoho večera, když jsem se vrátil z práce, potkal jsem svého starého přítele, který se zeptal svého manžela. Takže jsem jí vysvětlil všechny věci, a tak mi řekla, že jediný způsob, jak mého manžela vrátit, je navštívit kouzelník, protože pro ni opravdu pracoval. Takže jsem nikdy nevěřila kouzlu, ale neměla jsem jinou možnost, než abych ji následovala. Pak mi dal e-mailovou adresu kouzelníka, který jí pomáhal předtím. Takže následujícího rána jsem poslal e-mail na adresu, kterou mi dala, a kouzelník mě ujistil, že budu mého manžela zpátky. Co úžasné prohlášení !! Nikdy jsem nevěřil, takže mluvil se mnou a řekl mi všechno, co potřebujeme udělat. O čtyři dny později poté, co jsme společně pracovali a modlili se, překvapivě, můj manžel, který mě nezavolal za posledních sedm sedm měsíců, mi dal výzvu, aby mi oznámil, že se vrací. Tak úžasný!! Tak se vrátil tentýž den, s velkou láskou a radostí, a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a mým dětem. Tehdy od toho dne byl náš vztah silnější než jak to bylo dříve, pomocí kouzelníka. špatná paní, která používala voodoo kouzlo ke krádeži mého manžela, stále volávala, ale můj manžel byl dost chlapík, aby jí řekl, že je mezi nimi, že se konečně vrátil zpět do své rodiny a zablokoval ji všechny seznamy kontaktů.
Jsem velmi spokojen s mým manželem. Tak prosím vás radím tam, abyste laskavě navštívili stejný e-mail dregbosolutioncenter@gmail.com, pokud jste v takovém stavu, nebo máte nějaký problém související s " Takže díky tomuto Otci za to, že jsem vrátil mého manžela, a opět přinesl mé rodině velkou radost.
prosím, zkuste ho oslovit prostřednictvím tohoto soukromého e-mailu, dregbosolutioncenter@gmail.com, a vysvětlit mu všechno a také mi poděkovat později poté, co jste to vyzkoušeli. Miluju tě tak pane.

Od: jacira | www | 09. 09. 2017 12:23
Úžasné svědectví o kouzelníku, které mi přivedlo mého manžela. Jmenuji se Jacira, já jsem rodák z Walesu, ale bydlí zde v češtině a já jsem šťastně ženatý s krásným a pečujícím manželem s dítětem . Velmi velký problém se objevil v mé rodině před několika měsíci, mezi mým manželem a já, tak strašným, že přišel k soudu pro rozvod, řekl, že nikdy nechtěl zůstat se mnou znovu, už mě miluješ, a tak jsem z domova vytáhl své věci a udělal mě i mému dítěti hroznou bolestí, snažil jsem se všech možných prostředků, abych ho vzal zpět, po tom, co jsem moc žertoval, ale to všechno bezvýsledně potvrdil že se rozhodl a nikdy mě nechtěl vidět znovu. Takže jeden večer, když jsem se vrátil z práce, jsem se setkal s mým starým přítelem, který se zeptal mého manžela. Tak jsem jí vysvětlil každou věc, tak mi řekla, že jediný způsob, jak můžu vrátit mého manžela, je navštívit kouzelnické kolečko, protože to opravdu fungovalo i pro ni, takže jsem nikdy nevěřil ale neměla jsem jinou možnost, než se řídit její radou, a pak mi dala e-mailovou adresu kouzelníka, kterou navštívila před několika měsíci, drujiagbeblacktemple @ gmail.com. Takže příští ráno jsem poslal e-mail na adresu, kterou mi dala, a kouzelník, který mi odpověděl, mě ujistil, že dostanu svého manžela zpátky do dalších 72 hodin, co je úžasné prohlášení !! Nikdy jsem nevěřil, takže mluvil se mnou a řekl mi všechno, co potřebuji udělat. Pak příští tři dny, tak překvapivě, že můj manžel, který mě nevolal za minulý měsíc, mě zavolal, aby mě informoval že chce, aby mě a můj kluk doma, Tak úžasné! Tak jsem se vrátil domů ten stejný týden, s velkou láskou a radostí, omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a mému dítěti. Pak od toho dne byl náš vztah silnější než jak to bylo předtím, díky tomuto člověku jsem teď velmi šťastný, takže ti budu radit, abych laskavě navštívil tentýž webový server drujiagbeblacktemple@gmail.com, pokud jsi v takovémhle stavu, nebo máte nějaký problém související s manželskou depresí. Takže díky Dr. ujiagbe za to, že jsem přivedl svého manžela a opět přinesl mé rodině velkou radost, jste skvělý pán pane.

Od: Dr aiyana | www | 16. 08. 2017 22:57
Chtěli jste své ztracené milenky, aby se k vám vrátili? Mé odborné znalosti se zaměřují na ztracené lásky, psychické dosahy, léčbu bylin a podobné problémy duše. Pomohl jsem lidem vyřešit problémy v jejich manželství a vztazích s mocným kouzlem lásky. Musím pokorně říci, že mám velmi vysokou úspěšnost při pomoci těm, kteří chtějí:
(1) Vraťte se k jejich ex
(2) Zachyťte srdce toho, kterého milujete
(3) překonat neplodnost
(4) Zjistěte, zda je váš partner věrný
(5) Zjistěte, co vaše budoucnost drží
(6) Ukončete nespokojný vztah a vraťte se ke své pravé lásce
(7) Vytvořte lásku lásky mezi vámi a tou, kterou milujete, silnou a nerozbitnou
(8) Osvojte si lásku svého života
(9) Odhalte podvodníky a obnovte ztracené peníze.
(10) Rozšiřte své podnikání
11) Využijte finanční odměny
12) Posílejte svou kariéru prostřednictvím propagace
DR AIYANA
========================================
EMAIL dr.aiyanaspelltemple@gmail.com

Od: vira | www | 13. 08. 2017 23:45
Udělejte si čas na přečtení mých krátkých svědectví, které vám mohou být užitečné.
Ahoj
Jmenuji se Vira. Chci se podělit o toto krátké svědectví s dobrými lidmi tohoto světa. Mohlo by vám být užitečné tak či onak. Tohle je můj příběh.
Můj manžel si myslí, že polygamie není špatná, byl zaneprázdněn, že viděl další dívku za uplynulý rok a řekla jsem mu, že musí zastavit, ale můj manžel řekl, že je do ní zamilovaný a také mluvil o tom, že je spolu s ní navždy. Můj manžel mě miluje i děti tak dlouho, dokud se s touto paní nezajímá, můj manžel litoval, že se dostal do tohoto vztahu s dámou na prvním místě, ale není ochoten se s ní rozloučit a pokud se zlomí S ní, nebude tam žádný jiný vztah, včetně mé ženy a jeho dětí. Jednoho dne, když jsem procházel internetem hledáním práce, jsem viděl několik příkladů, jak tento duchovní otec pomohl lidem se svým problémem s vztahy.
Jeden z nich řekl, že mu pomohl uzdravit nemoc, druhá řekla, že pomohl jí otěhotnět po 11 letech bezdětnosti a viděla jsem další dáma, která říkala, že jí pomohl zachránit manželství a dostat dobrou práci, nechal E-mail pád tohoto velkého otce.
Rozhodl jsem se to zkusit a já jsem ho kontaktoval na jeho e-mailu: dregbosolutioncenter@gmail.com tento velký otec mi řekl, že můj manžel byl pod kouzlem dámy. Ale on bude schopen zlomit kouzlo.
Jak jsme se modlili a pracovali, aby můj potlačil, můj manžel skončil vztah s dívkou do 48 hodin a on se vrátil ke mně a omluvil se za každou věc, kterou udělal, a požádal o odpuštění.
Přátelé zůstávají tichi, protože říkají, že "problém sdílený je problém, který je částečně vyřešen" Ale říkám problém sdílený s tímto velkým otcem, protože je problém trvalého řešení ", protože někdo jako tento otec má řešení všech vašich problémů, Bez ohledu na problém je, kontaktujte jej na jeho soukromém e-mailu: dregbosolutioncenter@gmail.com
Teď žiju šťastně se svým manželem a dvěma krásnými dětmi a otec mi také řekl, že bych ho mohl také kontaktovat pro řešení v jednom z následujících problémů v případě:
(1) chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Povýšení ve vaší kanceláři
(4) Chcete dítě?
(5) Chcete být bohatí.
(6) chtějí udržet svého manžela, aby byl jen tvůj navždy.
(7) potřebujete finanční pomoc.
8) Chtěli byste mít pod kontrolou vaše manželství
9) Budete přitahováni k lidem
10) Absence dětí
11) mít manžela / WIFE
12) vyléčit pro jakoukoli nemoc.
Kontaktujte babe dnes a budete rádi, že jste to udělal. E-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com
DÍKY ZA VÁŠ ČAS...

Od: ADAMS | www | 10. 07. 2017 00:20
Jmenuji se Adams Base v Austrálii, jsem tady, abych s vámi podělil velmi důležité svědectví o tom, jak tento rohatý africký otec volal DR UJIAGBE mi pomohl, aby se moje žena otěhotněla, snažíme se dostat naše vlastní dítě za posledních 7 let Ale žádné pozitivní řešení, dokud nezískám tuto otecovou e-mailovou adresu z internetu o tom, jak americká dáma svědčí o své dobré práci, kterou udělal pro její soustředěný vztah s jejím manželem a jak ji otec pomohl sjednotit ji a její manžel, který Nechala ji skoro dva a půl roku kvůli jiné ženě, pak se o tom s manželkou zamlouvám, jestli se budeme snažit a ona souhlasí s tím, zpočátku jsem si myslel, že je to podvod, když nás požádá, abychom Pošlete mu peníze, aby si koupil věci, které mu budou zvyklí vyřadit kouzlo, které mi na mně udělal i můj bývalý, který jsem se odmítl vzít, protože se mi dvakrát dozvěděla, byla jsem velmi potlačena, když otec Všechno mi to řekl, protože všechno, co mi řekl o mně a mém ex Byla to pravda, ale nikdy jsem nevěřila, nebo si myslí, že půjde tak daleko, protože jsem se s ní rozloučil kvůli jejímu špatnému chování.
Poslouchám otce a sleduji jeho pokyny, hle, po dvou měsících naší modlitby a práce s ním, moje žena šla ke kontrole a doktor potvrdí její dva týdny těhotenství po poslušnosti a následovat instrukce otce, jsme tak šťastní právě teď budu vždy pokračovat Děkuji tomuto otci za jeho dobrou pomoc, kterou udělal pro mne a mou rodinu, prosím, milý vive, jestli má někdo nějaký problém s ním nebo jeho partnerem, kontaktujte prosím tohoto skvělého muže za jakoukoliv pomoc, slibuji vám to, A aby se vaše rodina znovu spojila a byla vždycky šťastná.
Můžete se k němu dostat prostřednictvím jeho soukromého e-mailu, drujiagbeblacktemple@gmail.com.
Informuje mě, že může pomoci s níže uvedeným problémem
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
(2) pokud máte vždycky špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Pokud potřebujete finanční pomoc.
(7) Pokud chcete léčit HIV AIDS
Kontaktujte jej nyní pro okamžité řešení vašeho
Problémy na drujiagbeblacktemple@gmail.com
Děkuji vám za Váš čas.

Od: sandra | www | 21. 06. 2017 14:00
Věřím, že každý, kdo vlastní 100% svého srdce, stojí za to bojovat. Ano, chlubím se, protože jsem se nikdy nesetkal s některými negativními radami od svých rodičů, když jsem se měl oženit. Byla válka mezi našimi dvěma rodinami, pak byl můj manžel matkou štěně, jeho rodinní příslušníci ho zvykli hodně, že se nemůže rozhodnout bez konzultace s nimi. Nejvíce mě překvapilo, když se 36letý muž snaží o to, aby jeho rodič a někteří členové rodiny souhlasili předtím, než se s někým setkal, nejhorší se stalo, když mu bylo dáno, aby mě přivedl do svého domova v N. Rampartu v New Orleansu Bylo to riskantní přijmout takovou pozvánku. Válka mezi našimi rodinami začala, když konečně navrhl (to bylo asi před 4 lety), jeho rodina dávala nějaké podmínky, pokud musí manželku mě (musíme žít s nimi), byl jsem v šoku, když Můj manžel přijal a byl spokojen s jejich podmínkami (tak bláznivý). Moje rodina se zoufala a požadovala, abych se s ním okamžitě rozlouskala. Rozhodla jsem se mu dát poslední záběr jako člověk, který už převzal více než 100% svého srdce. Vzal jsem jim riziko, že s nimi půjdu duchovní tím, že poradím s Priest AKOBE prostřednictvím AKOBESPIRITUALHOME40 @ Gmail.com, nevím, ale duchovní otec už věděl, že se s ním chci poradit. Nejdřív mi řekl, že jsem byl nebezpečím, a jak byl můj manžel zroden od narození, jak ho udržují v mozku, aby ho umylo, aby vykonával své vůle. Jako citát, který říká, že člověk jasně vidí pouze srdce, uvědomil jsem si, že nikdo Viděl to, co jsem viděl u svého manžela, a proto jsem použil pomoc PRIEST AKOBE, abych ho vytrhl ze své bídy. Jeho oči, které poprvé otevřel PRIEST AKOBE, se jeho rodina zamilovala se mnou a přiznala každou naši žádost. Naše rodiny po poklidu milují mír. Je to více než 2 roky po lásce a můj manžel se každým dnem neustále zlepšuje bez zásahu své rodiny. Čekal jsem příliš dlouho, než jsem mohl sdílet tento úžasný kus. Děkujeme za váš čas a také za PRIEST AKOBE. Znala jsem ho čtením některých úžasných svědectví na blogy.

Od: laura | www | 14. 05. 2017 15:32
Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozpadem s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte nějaký problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com
Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci.
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla.
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla.
(9) Obchodní kouzlo.
(10) Vítězná čísla loterie.
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku a mnoho dalších.
Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869

Od: laura | www | 14. 05. 2017 15:29
Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozpadem s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte nějaký problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com
Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci.
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla.
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla.
(9) Obchodní kouzlo.
(10) Vítězná čísla loterie.
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku a mnoho dalších.
Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869

Od: Laura Woods57 | www | 24. 04. 2017 14:12
Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozloučením s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte jakýkoliv problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla
(9) Obchodní kouzlo
(10) Vítězná čísla loterie.
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku
a mnoho dalších.
Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869

Od: Laura Woods57 | www | 24. 04. 2017 14:10
Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozloučením s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte jakýkoliv problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla
(9) Obchodní kouzlo
(10) Vítězná čísla loterie.
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku
a mnoho dalších.
Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869

Od: jenifer | www | 27. 03. 2017 02:24
Nikdy Věřím na lásku kouzla, dokud jsem potkal kamaráda mého, který mi řekl všechno o DR.otutu, který přivedl svého bývalého přítele zpět, i když mi říkala jsem jí nevěřil, protože jsem si myslel, že ona také chtěla stejný falešný kouzlo kolečka, aby vzali své peníze. I když jsem jí dal šanci to vysvětlit všechno, co má, aby mi o DR.otutu, řekl jsem jí, že existuje mnoho podvodníci, kteří si chtějí vzít naše peníze a já se nikdy padnout za oběť na ně, i když svou snoubenkou, kteří předpokládat vzít mě za pár měsíců ode dneška mě opustil budu trpělivě čekat na další chlapa když jsem ho tolik miloval. řekla mi, že toto DR není falešný, že je skutečná a pomohl mnoha lidem, aby si své milované zpátky, pak jsem se jí zeptat, jak to kouzlo práce a co je požadavky, které musím udělat, než bude moci cast milostné kouzla na mě? řekla mi, že bych ho měl e-mailem na drotutuhealinghome@hotmail.com a měla by mu řeknu, co chci. Opravdu ho e-mailem a řekl mu, že musím můj bývalý chlapa zpátky jsem mu řekl, že to byl můj přítel, který mě směřovat k němu, proč jsem byl pochybuje o jeho práci? řekl, že jeho práce je 100% jistý, a zaručit, že nikdo nikdy přijde do chrámu svého, a také zůstávají stejné. stal jsem se ohromený na jeho slovech mi říkají a myšlenka přišla do mé mysli, že, jak to dr znát všechny věci, které jsme diskutovali dříve. řekl před tím, než může být zahájena na mé situaci, že musím mít víru a důvěru v něj a nechat další kouzlo kolečko a trpělivě čekat na jeho vlastní, že pokud mohu říci to vše budu mít mým milencem zpět do 72 hodin. jsem řekl, v pořádku, jsem přesvědčen, a slibujeme, že s vámi pracovat samostatně, pak mi dal formuláře k vyplnění, které jsem udělal, a poslat mu to s mými obrazy také, a také obrázky z mého ex-milenec. on mi odpověděl za 30 minut později a řekl mi, že jeho bohové potřebují některé položky seslat kouzlo na mě a můj problém je velmi snadné, pokud mohu poskytnout tyto položky. Pak, když jsem se ho zeptat, jak mohu získat tyto položky a jak mohu poslat mu ji pro odlévání kouzlo lásky, on mi řekl, že bych neměla starat o to, že existuje položky prodávající tady ve své vlastní zemi které lze získat položky pro mě. Pak jsem zeptejte se ho, kolik to bude stát, abych se koupit všechny tyto položky? mě který pošlu k němu s naprostou jistotou řekl, poté, co o hodinu později mi zavolal a řekl mi, že můj problém byl vyřešen, že bych měl čekat na 72 hodin, které má láska bude ptát po mně, který jsem se podle jeho slov, když to bylo asi 6pm další tři dny můj bývalý mi volal, jestli am doma, že mě chtějí vidět naléhavě. I řekl k němu doufali, vše je v pořádku řekl ano, pak jsem mu řekl, že může přijít, můj bývalý muž vrátil ke mně a žádal o odpuštění, že věděl, co byl nad ním. právě teď jsem tak šťastná, protože mám získat mým milencem zpět a plánujeme na naší svatbě, že přijde brzy, i volal dr a poděkovat mu moc a zeptat se ho, co budu dělat pro něj jako ocenění, řekl mi, bych měl zapomenout a udržet své peníze, že není po penězích, ale na pomoc lidem, které rovněž potřebují pomáhat tam vše, co je třeba, abych udělat, je dát více svědectví o něm tak, že lidé, tam venku, kteří potřebují pomoc by mu e-mail také, že je Proto tu jsem dnes dát své svědectví. může thy dobrý pán i nadále, aby mu požehnal a dát mu větší dlouhou životnost prosperity a moudrosti. To je dr e-mailová adresa drotutuhealinghome@hotmail.com můžete ho také WhatsApp přes jeho číslo +2349051417394

Od: Laura | www | 10. 03. 2017 18:26
Dobrý den, jmenuji se Laura Woods, jsem procházel článek a zjistil o muži jménem Dr. Akpabio. Byl jsem trpí otázek rozchodu s různými chlapy. Musel jsem se obrátit na kouzla čaroděje. Steve byl na pokraji odchodu mě kvůli jiné ženě. ale já zůstala pozitivní a věřil jsem mu mohl mít zpět a aby ho zůstat. ejhle Dr Akpabio mi pomohl. Steve a já jsme zase spolu. Dr Akpabio je takový hodný člověk, on mi také pomohl s mými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu. Pokud máte nějaký problém vůbec, kontaktujte jej na tento e-mail: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete se obrátit doktor Akpabio pro následující:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci.
(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
(4) Chcete ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatý.
(7) se chcete dostat manželství kouzla.
(8) odstraní nemoce z vašich tělesných kouzel
(9) Obchodní kouzlo.
(10) loterie vylosovaných čísel.
(11) přivést zpět ztracenou lásku.
a mnoho dalších..
můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo volejte / WhatsApp mu: +234 906 167 0869

Od: sandy | www | 06. 03. 2017 09:07
I AM Dora Sandy chci děkovat a budu vždy dávat díky drokojie který přivezl rozvodu manžela, který mě opustil pro 6years v rámci 48 hodin, jsem řekl o tomto posledním měsíci, ale slíbil jsem vždy říkat lidem o tom každý každý měsíc, takže ty, které nečetl o tom minulý měsíc bude číst o tom tento týden, jsem hledal, jak otěhotnět a jak se dostat rozvodu manžela zpět do mého života, protože ho miluju s celou mého srdce, nemohla jsem ho nahradit jakýkoliv subjekt, jeden den jsem sledoval mé televizi, když jsem viděl dámu děkujte kněz Ina a ukáže světu, jak jí pomáhal jsem byl tak v šoku, nemohl jsem tomu uvěřit, protože jsem nikdy učil, že existují síly, které mohou přivést zpět ztracenou manželství, pak to bylo, jak jsem se rozhodl, že ho příliš kontaktovat, protože já opravdu potřebují rozvodu manžela zpět, když jsem ho kontaktoval jsem mu řekl všechno, a on mi řekl, aby se nebála, že můj rozvod manžel bude jistě zpátky ke mně, do 48 hodin zpočátku jsem nemohl uvěřit, protože jsem si myslel, jak by mohl někdo, kdo se vydal za 6years vrátit do 48 hodin, takže pak jsem se rozhodl se dívat a vidět, neuvěřitelné během příštího 48 hodin jsem dostal volání od neznámá číslo tak jsem vyzvednout hovor na další věc, kterou jsem slyšel, byl můj manžel hlas byl prosil a prosil mě na telefonu, který mu mám odpustit, že bych měl zapomenout na všechno, co se stalo, že nevěděl, co se stalo přes něj, slíbil nenechávat z jakéhokoli důvodu, že byl opravdu líto, co udělal, byl jsem tak překvapen, protože jsem nikdy věřil, že se to mohlo stát, takže to bylo, jak jsem přijal jeho omluvu a druhý den ráno se vrátil domů se mnou setkat a stále prosil, abych mu odpustila jsem mu řekl, že je vše v pořádku, že jsem mu odpustila, že bylo, jak jsme opět začali a má Chang, slíbil jsem říci toto svědectví v rozhlasové stanice, komentuje toto svědectví, že nyní jsem těhotná, ale ještě v pořádku předtím, než tento měsíc vyprší slibuji, že říkám s rozhlasovou stanici a já budu pane, děkuji much.World prosím, já prosit lidi, aby vám vyzkoušet a pomoz mi poděkoval tohoto muže pro mě, nebo pokud zde potřebovat jeho pomoc je jeho e-mailová adresa drokojiehealinghome@gmail.com

Od: gisel | www | 28. 02. 2017 23:37
Jsem zde, abych svědčil, co tento velký kouzelník udělal pro mě. Nikdy jsem nevěřil v kouzlení, i když jsem byl v pokušení zkusit to .. můj manžel a já jsem měl spoustu problémů soužití, vždycky nebude dělat mi radost, protože se zamiloval do jiné ženy mimo manželství, já všechno možné, aby zajistily, že můj manžel opustit tuto ženu, ale čím více mluvím s ním cítím větší smutek, takže moje manželství padal vede k rozvodu, protože jsem již péči. Takže se vší tou bolestí a utrpení, rozhodl jsem se obrátit na sesilatele DR. Isikolo aby zjistil, jestli se věci mohou zacvičit mezi mnou a mým manželem znovu. Toto kouzlo kolečko DR. Isikolo mi řekl, že můj manžel je opravdu pod velkým kouzlo, které bylo okouzlila nějakým kouzlem, tak jsem řekl bych dělal všechny normální věci znovu. On šel dopředu a obsazení kouzlo pro mě, po 3 dnech odlévání kouzlo úplně změnil můj manžel dorazil omluvil říkat, jak se ke mně choval, že nebyl sám, opravdu děkuji DR. Isikolo přivést zpět svého manžela Chci, aby všichni kontaktovat pro ty, kteří mají problém s problematikou manželství a problém vztahu, který vyřeší za vás. Vaše e-mailová adresa je zde isikolosolutionhome@gmail.com
A vaše mobilní telefonní číslo +2348133261196

Od: gisel | www | 28. 02. 2017 23:37
Jsem zde, abych svědčil, co tento velký kouzelník udělal pro mě. Nikdy jsem nevěřil v kouzlení, i když jsem byl v pokušení zkusit to .. můj manžel a já jsem měl spoustu problémů soužití, vždycky nebude dělat mi radost, protože se zamiloval do jiné ženy mimo manželství, já všechno možné, aby zajistily, že můj manžel opustit tuto ženu, ale čím více mluvím s ním cítím větší smutek, takže moje manželství padal vede k rozvodu, protože jsem již péči. Takže se vší tou bolestí a utrpení, rozhodl jsem se obrátit na sesilatele DR. Isikolo aby zjistil, jestli se věci mohou zacvičit mezi mnou a mým manželem znovu. Toto kouzlo kolečko DR. Isikolo mi řekl, že můj manžel je opravdu pod velkým kouzlo, které bylo okouzlila nějakým kouzlem, tak jsem řekl bych dělal všechny normální věci znovu. On šel dopředu a obsazení kouzlo pro mě, po 3 dnech odlévání kouzlo úplně změnil můj manžel dorazil omluvil říkat, jak se ke mně choval, že nebyl sám, opravdu děkuji DR. Isikolo přivést zpět svého manžela Chci, aby všichni kontaktovat pro ty, kteří mají problém s problematikou manželství a problém vztahu, který vyřeší za vás. Vaše e-mailová adresa je zde isikolosolutionhome@gmail.com
A vaše mobilní telefonní číslo +2348133261196

Od: Pavla | www | 15. 10. 2016 21:49
Dobrý den. Muj syn 14let ma uz 2mesice obrnu licniho nervu leve části obliceje. Neprislo se na zoz ceho to ma byl v nemocnici i podstoupil odběry z michy. Každý den jezdi na rehabilitace, nahriva se 3 x dene soluxem, bere kortikoidy po kterych se mu to dost zlepsilo, zacal hybat obocim téměř uz to neni poznat, pusa a nos je zatim v pulce, ale nejvice me trápí ze stále nezavre oko. Kazde 2hodiny kapeme a nebo davame gel. Po vysazeni kortikoidu chceme zkusit akupunkturu. Zda pomůže k zavreni oka. Prosím o radu jak jeste mohu synovi pomoci? Děkuji Pavla

Od: Anna | www | 05. 09. 2016 14:49
Přátelé mi pomohl sdílet s přáteli neskrývají své probl? Em, jsem tak velmi šťastný DNES !!! To je důvod, proč dávám tento velký dík Proroku Madani. Byl jsem trpí HIV / AIDS za posledních šest (6) let jsem strávil spoustu peněz dostat léky z nemocnic, aby sám zdravý, jsem se snažil všechno možné, aby se sám léčit, ale i could'nt dostat nějakou řešení! dokud jsem se rozhodl zkusit bylinný lék. To bylo, jak jsem se dostal do kontaktu s touto bylinné lékaře v on-line výzkumu, jsem ho kontaktoval a poté, co měl spravovat svůj bylinný lék na mě, dva (2) dny poté, co chci k další zkoušce. Bohu buď sláva i testovaný HIV / AIDS negativní, (Jsem tak rád, že můj sám HIV / AIDS záporný znovu). Jsem velmi hrdý na to, vyjádřit své štěstí prostřednictvím této platformy a říci velký dík Proroku Madani pro obnovení svůj život zpátky do normálu. Můžete stejně contactPROPHET Madani přes dr.kadkiamadani@gmail.com, pokud je nakaženo virem HIV / AIDS virus nebo mají nějaké zdravotní potíže, nebo jste je Mobil telefonní číslo nebo WhatsApp ho +2348138624813 PROROKA Madani můžete být stejně vyléčit následující choroba:
1.HIV/AIDS
2.HERPES 1/2
3.CANCER
4.ALS (Lou Gehrigova choroba)
5.Herpatitis B
6.chronic pankreatitida
7.Emphysema
8.COPD (chronická obstrukční plicní nemoc)
9.asthma
10.Acute glaukomu s uzavřeným úhlem
11.Diabates
12.CHRONIC pankreatitida

Od: Hudson | www | 05. 06. 2016 18:36
OMG, jmenuji se Hudson Jason z USA chci říci, že jsem ten nejšťastnější člověk na světě dnes, protože Mé pět let utéct milenec Vrátil se ke mně po kolenou se slzami na očích prosí mě, abych mu odpustila a přijímám ho zpátky, všechno kvůli Dr. Sallam, moji přátelé tam, řekl jsem mu, jakmile jsem si svou ženu zpět budu říkat to na rozhlasovou stanici a internetu, aby lidé věděli o něm čím více, protože tento muž je velký a on vám může pomoci ve všech ostatních ohledech si můžete myslet jen conta ct něj a žádají mu pomoci. pokud budete potřebovat jeho pomoc kterého můžete kontaktovat na adrese: sallamgreattemple@gmail.com .

Jméno: Hudson
Země: USA

Od: Lydia | www | 29. 05. 2016 07:02
To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
Slibuji, že vaše problémy jsou řešeny okamžitě. Poté, co byl ve vztahu s ním sedm let, on mě opustil, jsem udělal všechno, co mohu přivést ho zpátky, ale marně. By pro lásku cítím pro něj, prosil, ale odmítl jsem vysvětlil můj problém na někoho on-line a navrhla bych raději poslala Spellcaster, kdo by mi pomohl, aby mu kouzlo zpátky, ale já jsem ten, kdo nikdy věřil v kouzlech, neměl jinou možnost, než se snažit to, poslal kolečko, řekl žádný problém vše bude v pořádku do tří dnů, můj bývalý zpátky ke mně do tří dnů, kouzlo bylo obsazení a překvapivě druhý den to bylo kolem 4:00 hod. Můj bývalý mi zavolal, byl jsem tak překvapen, odpověděl hovor a vše, co řekl, že byl tak líto všeho, co se stalo, chtěl jsem, což mám rád tolik. Byl jsem tak šťastný, překvapený. Od té doby Slíbil jsem, že všichni budou vědět, že nikdy nebude mít problém vztahu, který budu odkazovat na spell džbánu o pomoc. Každá osoba může potřebovat pomoc závodníka, jeho e-mail drsunnydsolution1@gmail.com~~HEAD=dobj nebo přidat mě na WhatsApp +2348077620669

On také dělal mnoho kouzlo-like,
(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporovány ve své kanceláři
(4) Chtěli byste dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřeba finanční pomoc.
8) Chtěli byste mít pod kontrolou tohoto manželství
9) Chcete být přitahovány k lidem
10) Bezdětnost
11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
13) Jak vyhrát loterii
14) PROMOTION SPELL
15) OCHRANA SPELL
16) Kouzlo PODNIKÁNÍ
17) jasně dobrá práce
18) lék pro každou nemoc / H.I.V.
Spojit se s ním dnes na adrese: drsunnydsolution1@gmail.com

Od: Lydia | www | 14. 05. 2016 06:03
To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
Slibuji, že vaše problémy jsou řešeny okamžitě. Poté, co byl ve vztahu s ním sedm let, on mě opustil, jsem udělal všechno, co mohu přivést ho zpátky, ale marně. By pro lásku cítím pro něj, prosil, ale odmítl jsem vysvětlil můj problém na někoho on-line a navrhla bych raději poslala Spellcaster, kdo by mi pomohl, aby mu kouzlo zpátky, ale já jsem ten, kdo nikdy věřil v kouzlech, neměl jinou možnost, než se snažit to, poslal kolečko, řekl žádný problém vše bude v pořádku do tří dnů, můj bývalý zpátky ke mně do tří dnů, kouzlo bylo obsazení a překvapivě druhý den to bylo kolem 4:00 hod. Můj bývalý mi zavolal, byl jsem tak překvapen, odpověděl hovor a vše, co řekl, že byl tak líto všeho, co se stalo, chtěl jsem, což mám rád tolik. Byl jsem tak šťastný, překvapený. Od té doby Slíbil jsem, že všichni budou vědět, že nikdy nebude mít problém vztahu, který budu odkazovat na spell džbánu o pomoc. Každá osoba může potřebovat pomoc závodníka, jeho e-mail drsunnydsolution1@gmail.com~~HEAD=dobj nebo přidat mě na WhatsApp +2348077620669

On také dělal mnoho kouzlo-like,
(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporovány ve své kanceláři
(4) Chtěli byste dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřeba finanční pomoc.
8) Chtěli byste mít pod kontrolou tohoto manželství
9) Chcete být přitahovány k lidem
10) Bezdětnost
11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
13) Jak vyhrát loterii
14) PROMOTION SPELL
15) OCHRANA SPELL
16) Kouzlo PODNIKÁNÍ
17) jasně dobrá práce
18) lék pro každou nemoc / H.I.V.
Spojit se s ním dnes na adrese: drsunnydsolution1@gmail.com

Od: Božena | www | 01. 03. 2016 14:09
Dobrý den. Můj muž má 14 dní obrnu lícního nervu na levé straně. Navštívil neurologa, oční a ušní oddělení. Dostal 5 injekcí a chodí na rehabilitaci. Dáváme oční kapky a oční gel.mast , oko na noc zalepujeme, protože ho úplně nezavře. Přikládáme teplé obklady několikrát denně.Obličej se mu snažím jemně masírovat. Kvůli povislé tváři se při jídle někdy i kousne do vnitřího dásna.
Včera jsem objevila váš článek o stimulaci lícního nervu na prstu u nohy a ihned jsem to šla zkusit. Máme ale ještě jiný problém -( je diabetik a 2x denně píchá inzulín ) a nohy má méně citlivé -má neuropatii. Až po chvíli říkal, že něco na noze cítí a že mu to jde trochu do chodidla, změny jinde nepocítil. Poradíte mi, jestli mám i nadále dělat tuto stimulaci a jestli by bylo možné aktivovat i jiné body ohledně neuropatie a diabetu? Tuto situaci s obrnou i se zvýšeným diabetem a neuropatií nenese příliš dobře. Děkuji Božena

Od: Veronika Fuhrmanová | www | 06. 06. 2015 22:33
Dobrý den, manžel má obrnu lícního nervu na levé straně. Na pravé straně toto onemocnění prodělal před dvěma lety. Důvodem byl a je pásový opar... Pravá strana se po půl roce uzdravila, ale vznikly synkinézi. Nyní 3 měsíce marodí s levou stranou - čelo+obočí se už hýbe, ve tváři je ale pouze náznak a oko se nezavírá. Chodí samozřejmě na masáže, míčkuje si, nahřívá se. Chodí taky na akupunkturu - po ní je vždy vidět malý pokrok. Aplikovali na něj také Vojtovu metodu - když jsem mu jí dělala doma, tak oko zavřel, ale ukázalo se, že synkinézi jsou pak větší. Hledám nejrůznější možnosti, jak uzdravení uspíšit a narazila jsem na Váš článek o obrně... Bojím se ale, aby reflexní terapie nepůsobila jako Vojtova metoda - aby nevznikly a nezhoršovaly se synkinézi, které jsou nevrátné. Máte s tímto problémem nějakou zkušenost? Je možné že by ref. ter. odstranila synkinézi na pravé straně? Děkuju za odpověď.
S pozdravem Fuhrmanová

Od: Hanka | www | 23. 07. 2014 19:24
Dobrý den, prosím o radu. Včera mě celý den píchalo v pravém uchu- při jezení, zívání a párkrát i jen tak v klidu. Dnes ráno, jsem si všimla, že na pravé straně obličeje v oblasti lícní kosti mám zhoršenou citlivost- když se doktu kůže je to "jakoby nebyla moje"- jakoby byla umrtevá,nárazově mě bolí. Bolí mě zuby, hlava. U doktora jsem ještě nebyla, ale na inernetu jsem se dočetla, že to může být zánět trojklaného nervu. Co si o tom myslíte vy? Budu ráda za jakoukoliv radu. Děkuji Hanka

Od: Jiří | www | 18. 07. 2014 13:45
Dobrý den.Je mi 37 a zhruba 5 dní jsem měl šílené bolesti hlavy,nejvíce za levým okem.Žádné léky na bolest nezabírali.Byl jsem poslán na neurologii,kde mi dělali ct mozku a po té poslán domů s tím,že se jedná o podráždění trojklanného nervu,a dostal jsem lsilné léky,které se používají na epilepsii Neurotop retard 300.Jednu beru večer a třetí den ráno a večer.Bolest se přestěhovala do oblasti spánku,do ucha a poté do zadní části hlavy.Nyní bolest po třech dnech ustoupila.Ale.Začala mi ochrnovat půlka obličeje,zatím pouze koutek úst.Nejde mi pískat.Celou dobu mě doprovázejí teploty 37-37-5st.C.Nevím co to je,ani lékaři asi ne,a prosím moc o radu.Dnes obvodní Mudr.ještě udělala vyšetření na boreliozu.Prosím porad'te.Předem děkuji

Od: Pavlína | www | 19. 06. 2014 19:22
Dobrý den, chci Vám poradit ohledně parézy. Měla jsem parézu facialis cca před 18 lety. Bylo to z jízdy v autě při otevřeném okně. Neměla jsem žádnou mimiku na pravé straně obličeje. Nehýbala jsem čelem, obočím, nedovřela oko, úsměv byl jen na jednu stranu, jíst a pít byl velký problém a strašně velké bolesti hlavy. Byla jsem tehdy těhotná ( v 9. Měsíci). Doktor mě poslal do nemocnice, kde jsem ležela na porodním. Nic se mnou nedělali. Kvůli miminka mi nemohli dát nic proti bolesti a nemohli mi podat ani kortikoidní léky jako je např. prednison, který zabírá rychle, ale má i nežádoucí účinky. Po porodu mě pustili domů. Dělali a vymýšleli jsme vše, jak se uzdravit. Zařídila jsem si v injekcích vitamíny B (myslím, že to byl B6 a B12), co si myslím, že mi velice pomohlo je akupunktura. Jehličkami mi pan doktor napíchal ucho, obočí, jehly jsem měla i na hlavě. Hned po prvním napíchání jehel jsem přišla domů a v zrcadle jsem zjistila, že dokážu hýbat obočím a hlavně bolesti pominuly. Byla to velká radost a psychika se hned zlepšila. Jehly mi píchal nejprve 2x týdně. Napíchával mi nervy (bylo to nutné pro stimulaci). Po každém sezení jsem na tom byla líp a líp. Taky jsem chodila na rehabilitaci, kde mi stimulovali svaly pomocí elektroléčby a dělali se mnou cvičení. Na rehabilitaci jsem chodila cca 3 měsíce. Dnes parézu na mě nikdo nepozná. Samozřejmě mám nějaké malé nedostatky o kterých vím jen já. Chci jen ještě říct, že to potkalo i mého syna, když měl 2 roky. Byli jsme na kolotoči a na druhý den jsem zjistila, že má omezený pohyb v obličeji. Nebudu to vše vyprávět, ale já jsem hned věděla o co jde. Nasadili mu prednison a já jsem si vyhledala paní doktorku, kterou jsem prosila, aby mu udělala akupunkturu s jehličkami, jelikož pan doktor, který mi tu akupunkturu dělal, byl na dovolené. Měla jsem štěstí, že paní doktorka z rehabilitace se o toto zajímala, bodovala ho tehdy laserem, protože byl malý. Zkuste tuto metodu a uvidíte, že je účinná. Čím dřív s akupunkturou začnete, tím vyléčení půjde líp.

Od: Iva Zdanjuková | www | 25. 05. 2014 15:08
Dobrý den. Prosím o radu. Mému synovi včera v nemocnici sdělili, že má obrnu obličejového nervu. Stěžuje si na špatnou hybnost levé poloviny obličeje,pálí ho oko a špatně se víčko zavírá. Užívá antibiotika,vitamíny skupiny B a oční mast ke zvlhčení oka.Léčí se doma .Jiná léčba prý není, zítra by měl začít s rehabilitací.Moc prosím o radu , jak mu uspíšit uzdravení , zda existují ještě i jiné léčebné postupy . Moc děkuji za každé vlídné povzbudivé slovíčko a přeji hodně zdravíčka . S pozdravem Zdanjuková.

Od: gabi | www | 19. 03. 2014 18:49
Dobry den, mam belovu parezu uz 4mes s minimalnym progresom. Pareza je na lavej strane. Mozte mi poradit?
Dakujem. Gabika

Od: andrea | www | 01. 03. 2014 20:36
Dobry den mam obrnu licnoho nervu uz treti mesic zacalo to horeckama ,bolesti ucha ,,nechut .. Hned jsem sla k neurologovi nasadil mi kortizon dal mi papir s cviky a poslal domu .Byla sem dost nestastna zadne rehabilitace tak vse sem si nasla na nete. Koupila sem si uv lampu .konecne uz muzu zavrit oko, docela normalne se zasmat, ale strach mam porad bez cepice se ven bolim .je to lecba na dlouhou trat nekdy uz stracim silu.tak pokid budete vedet nejakou radu budu rada.a kdo ma tuhle nemoc preji trpelivost ..

Od: marie | www | 04. 02. 2014 12:59
Před 10 lety jsem prodělala zánět trojk.nervu.Po dlouhé době se to
usadilo.Loni jsem byla u zubaředával mi titan.čep,který jsem 3 měs.vydrželas bolestí,,musel být vyndán,neusadilo se to jak říkal
lékař,naopak se mi rozbolel opěttrojk.nerv a lícní nerv.Nyní po půl rocemám pořád dost velké potíže,přitom si tvář pořád chráním,před ofouknutím.Tvář je velice citlivá,mažu si tvář řebříč.
olejem,tak je to trochu lepší.Nemohu chodit ven a jsem na to dost náhlá.Co by jste mi doporučil,nechci žádné tlumící léky.
Děkuji Marie.

Od: bandová anna | www | 31. 01. 2014 22:28
dobrý den čtu na vaší strance a potřebovala bych poradit jsem tet s dcerou v pardubické nemocnici s obrnou lícního nervu už sme tu desatý den a furt je to stejný chtěla sem se zeptat jak se to vaše cvičení provádí a jestli se to ,muže dělat i malým dětem je jí 7 let má to z ofouknutí pravděpodobně ve vísledcích z moku nic nevišlo děkuji předem za odpověd prosím pomozte mi jsem zoufalá

Od: Pavel Ježek | www | 12. 09. 2013 11:10
Moc děkuji za radu, zveřejněnou ve vašem článku - ochrnutí lícního nervu. 23.8.2013 se u našeho syna projevila obrna lícního nervu v důsledku meningoencefalitidy způsobené borelií. Protože se zabyváme alternativní medicínou, hledali jsme každou maličkost, jak synovi pomoci. Použití reflexního bodu dle vašeho návodu bylo zásadní, pro nápravu jeho stavu. Již po týdnu se projevilo výrazné zlepšení a po 17 dnech hospitalizace v nemocnici byl syn propuštěn s tím, že není nutná další rehabilitace, protože hybnost tváře se vrátila téměř do normálu. Dnes na něm nikdo nepozná, že má za sebou takovéto vážné onemocnění. I lékaři se zajímali o to, jakým způsobem se toho podařilo docílit. Ještě 1x děkuji.

Od: Eva H. | www | 15. 11. 2012 08:36
Dobrý den, mám problém s levou stranou obličeje. masírovat se má tedy na pravé straně chodidla,že? děkuji za odpověď.Eva.

Od: sedmerohor | www | 29. 05. 2012 18:46
Jak jsem slíbila, celá šťastná vkládám info že dnes - 29.5. už mi vše v obličeji funguje na 95%! Ráda bych také, v duchu filozofie, která mne již 20 let živí dodala, že k vítezství nad každou nemocí je zapotřebí uvědomění, že existují také psychosomatické spouštěče, které více či méně mají vliv na to, čím onemocníme. Paréza lícního nervu způsobí "klid" ve tváři. Nebolí a jedna část obličeje zkrátka jen nekomunikuje, nereaguje, nejeví zájem. Jde o přesný odraz naší vnitřní podvědomé potřeby. Reálná ukázka přetížení, únavy, ztráty zájmu. Ochrnutí levé části obličeje reaguje na potřeby pravé mozkové hemisféry, jde hlavně o soukromé, rodinné, osobní věci, v opačném případě jde spíše o pracovní přetažení, nebo starosti. Pro úplné vyléčení je tedy vhodné zároveň se zvolenou léčbou též souběžně řešit to co nás trápí.
Všem přeji hodně štěstí, Hanka.

Od: sedmerohor | www | 22. 05. 2012 12:57
Dobrý den, ochrnula jsem během tří dnů na pravé straně obličeje. Celou dobu jsem nechápala, co se děje. V panice jsem pátrala po síti, než mi vše došlo. Tento způsob zjištění diagnozy velmi bolí, protože téměř neexistují dobré zprávy o léčbě parézy lícního nervu. Snad jedinou jsem objevila tady(paní Mílo DĚKUJI!!!) Ihned jsem začala se stimulací lícního nervu na čtvrtém prstu pravé nohy. Došlo mi, že nejsem schopna si bolestivé ošetření provádět poctivě sama. Manžel si zařídil volno, vše jsem mu vysvětlila, a již pátý den každé 2 hodiny oba "trpíme" . Bolí to totiž pekelně, a manželovi to vůbec nedělá dobře být toho strůjcem. Po každé masáži vetřu maličkou kapičku Bachových esencí č. 39 (krizovky) do horní a dolní části nervu (schéma na Wikipedii), a jednu si kápnu na jazyk. Uvědomila jsem si totiž, že pozitivní nálada tady hraje velkou roli. Dnes se mi už trochu zvedá koutek úst a vědomě trochu pohybuji víčkem, v oblasti nervů mám pocit horka a šimrání, a vím jistě, že to nejhorší mám za sebou!! Děkuji Bohu, že jsem to neodevzdala školské medicíně do jejích lhostejných rukou. Dopíši sem datum, kdy se zase budu smát:-). Hana Kubíková.

Od: Vincent | www | 01. 08. 2010 08:23
Ahoj vsem postizenym Bellovou obrnou neboli zanetem licniho nervu. Mam pro Vas vsechny jednu radu. Rehabilitujte, masirujte, nahrivejte, berte vitamin B12, necvicte dokud nebudete znovu 100% fit. Samozrejme co nejmene mluvte, nesmejte se a drzte oblicej v teple. Z vlastni zkusenosti vim o cem mluvim. V soucasne dobe ziji Ve Velke Britanii a pred rokem me postihl zanet licniho nervu na leve strane obliceje. Dodnes mam potize se souhyby hlavne proto, ze jsem nedostal stejnou peci jake se mi dostalo v Ceske republice kdyz jsem onemocnel s pravou stranou obliceje. Preju hodne stesti a trpelivosti.

Od: Albrecht | www | 14. 01. 2010 23:27
Musím mos poděkovat za tento článek.Obrnu lícního nervu jsem dostal těsně před svátky a s terapií jsem začal okamžitě.Jsem přesvědčen,že mi pomohla natolik,že po 14 dnech můžu normálně jíst,oko se zavírá samo a vrací se mimika obličeje.Prodělávám rehabilitaci a věřím,že do měsíce nebude nic znát.
Ještě jednou díky za radu a pokud někoho postihne stejný problém neváhejte a mačkejte!!!

Od: Gabina | www | 31. 07. 2009 20:17
prosim Vas o radu,muj manzel ma obrnu licniho nervu asi dva mesice,diky Vasim strankam,zaciname s masazi prstu na noze.Jenom jsem se chtela zeptat,jestli to muzeme provadet,kdyz manzel prodelal pred 10 mesici srdecni infarkt.

Od: jana | www | 19. 02. 2009 11:42
Jsem ráda ,že nejsem sama kdo trpí obrnou lícního nervu a ráda bych se zeptala jak pryč ze strupy který mi vznikli touto chorobou .Opakovane se mi vrácí nový a nový a nemohu se toho zbavit.Smích mi ještě nejde ale srovnává se to,ikdyž někdy mě pálí oko napsali mi tyto léky na oči kapky Ophthalmo-SEPTONEX a Ophthalmo-AZULEN myslíte že to pomůže.jak vyzrat nad tím dík a krásny den.

Od: Dáša | www | 30. 09. 2008 11:49
Dobrý den.Mám obrnu licního nervu přesně měsíc,beru vitamíny,cvičím,ale víčko u oka,vlastně celá tvář se ani nehne,začínám mít strach,že je to trvalé.Mám pocit,že nepomáhá nic.Začínám být zoufalá.Dáša

Od: Kamila | www | 04. 07. 2008 11:21
Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenosti s léčbou parézy lícního nervu.Obrnu mám kvůli oparu, který jsem měla v uchu - došlo k výsevu pupínků a otoku, jenž utlačil i facialis (lícní nerv). Herpes jsem chytla v Alpách, kde byl ostrý vítr, mráz, přestože jsem nosila čepici, kuklu, helmu...Ale hlavním důvodem bylo celkové oslabení imunity, fyzické i psychické vyčerpání, snad i genetika. Po návratu z lyžování jsem jela okamžitě na pohotovost, potom na orl a neurologii, oční. Byly mi předepsány rehabilitace - solux, měkké techniky, elektrostimulace. Ale rehabilitační sestra mi odmítla provádět elektrostimulaci, protože může dojít k synkinézám, což jsou trvalé změny, záškuby nervů - například když se smějete, může vám závisle na tom škubat např. obočí. Na rehabilitace chodím už tři měsíce a teď jsme začali s elektrostimulací, ale jen na 2 minutky a ne na všechny postižené svaly, měla jsem totiž ztuhlou bradu a horní koutek byl trošku lenivý. Došlo tak k výraznému zlepšení, ale opravdu se to nesmí přehánět. Dále jsem nahřívána soluxem, sestra mi dělá Vojtovu metodu, stimulující masáž obličeje, doma provádíme míčkování měkkým balonkem.S tváří se nesmí cvičit (pískání, křeček, nafukování, šklebení, cenění a podobné grimasy), dokud v tváři není nějaká reakce a se nervy nezačnou postupně obnovovat(inervace). Vedle rhb chodím i na akupunkturu a zároveň laserování. Můžu jenom doporučit, také výrazně pomáhá. Doma si dělám obklady z ječmene, který uvařím, takže docílím vlhkého tepla a navíc se lépe dostanou vitaminy do pokožky, než jenom upražením v troubě. K tomu má ječmen výbornou schopnost udržet dlouho teplo. Dobré je i tvář nahřívat lampou, pokud ji vlastníte nebo si dávat horkou sprchu na ochrnutou půlku obličeje. Někteří léčitelé zase radí přikládat na obličej např. březové lístí nebo listí z černého bezu. Užívám samozřejmě od začátku vitaminy - hlavně B komplex a Milgammu (účinější než B komplex, obsahuje totiž B12, která se dobře do těla vstřebává díky tomu, že je v měkkých tobolkách). Užívala jsem jednak tabletovou formu, jednak 10 injekcí Milgammy. Z vitaminů užívám ještě C a E. Jinak je samozřejmě důležité jíst co nejvíce ovoce, zeleniny, ryb,atd. k podpoře oslabené imunity. Na neurologii mi předepsali ještě Enelbin na prokrvení. Na očním mi předepsali lacrisin mast na noc a oftalmo septonex kapky. Ty mi však předepisovali asi po dobu dvou měsíců, i když se mohou aplikovat jen 2 týdny. Proto jsem měla oko neustále zarudlé, ke konci dne po únavě jsem viděla rozmazaně a oko se nechtělo dovírat. Septonexem jsem oko jen dráždila a dávala mu další kopance. Proto jsem si nechala předepsat Vidisic gel a oko je už téměř v pořádku, jen výjimečně je červené v koutku. Doufám, že některé mé postřehy z léčby Vás inspirují a hlavně pomůžou! Hodně zdraví!

Od: Míla | www | 20. 01. 2008 16:33
Dobrý den.Ráda bych přidala svou zkušenost s obrnou lícního nervu.Loni o vánocích postihla mou maminku a půl tváře jí zcela ochablo.Sedla jsem k PC a hledala informace a narazila na Vaší radu rexlexní masáže prstů.Mamce jsem to vysvětlila a ukázala a ona poctivě mačkala a mačkala.Stalo se jí to mezi svátky a tak jí na rehabilitaci pozvali až v lednu,ale to už byla v pořádku.Mamince se ulevilo po dvou dnech a po týdnu nebylo nic poznat,bylo to jak zázrak a já jsem strašně ráda,že jsemVaše stránky objevila.nyní když má moje dcerka problémy s chůzí po špičkách , hledám radu opět zde. Děkuji Vám za Vaše stránky.Přeji Vám mnoho zdravíčka a pohody.


Přidání nového komentáře
Jméno:
E-Mail:
www:
Komentář:
Prosím napište číslicí toto číslo "tři": *
(ochrana proti spamu)
Zobraz nápovědu


Home | Design & Code julius.pataky.cz | A | Nahoru
TOPlist